kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstva Hrvatske K1-J, KL-J/S
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
ALFA TEAM
AMENO
ARMUS
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DALMACIJA
HBD
HUS
IVANIĆ GRAD
KING
KVARNER
LEGEND
LEON GYM
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
OFC
PAUCI
PIT BULL, Split
PREDATOR
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
SVETI DUH
SVETI KRŠEVAN
ŠKORPION
TIGAR, Karlovac
TITAN GYM
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Juniorke -55
KL - Juniorke -70
KL - Seniori -74
KL - Seniorke -55
KL - Juniorke -55
1039
1
0
ANA MARIJA MARINOVIĆ (OFC)
170
3
LORENA ŽUČKO (TITAN)
2
IRIS AFRIĆ (OFC)
45
MIA VURDELJA (OFC)
149
ANTONIA SOKOLIĆ (MLADOST)
1041
170
3
LORENA ŽUČKO (TITAN)
2
0
IRIS AFRIĆ (OFC)
1042
45
0
MIA VURDELJA (OFC)
149
3
ANTONIA SOKOLIĆ (MLADOST)
1044
170
3
LORENA ŽUČKO (TITAN)
149
0
ANTONIA SOKOLIĆ (MLADOST)
Medalists
1. LORENA ŽUČKO, TITAN GYM
2. ANTONIA SOKOLIĆ, MLADOST
3. IRIS AFRIĆ, OFC
3. MIA VURDELJA, OFC
KL - Juniorke -70
1043
172
3
SARA HALIMI (TITAN)
171
0
KRISTINA MIKEC (TITAN)
Medalists
1. SARA HALIMI, TITAN GYM
2. KRISTINA MIKEC, TITAN GYM
3. ----
3. ----
KL - Seniori -74
2007
42
1
LEONHARD ŠARIĆ (SVKRSVN)
153
2
ARMANDO VALE (KRŠAN)
174
DARIO VUGDELIJA (TITAN)
40
DARIO ROM (MEGA.C.)
127
ANTE BUZOV (UNIRENT)
106
MATIJA BRKLJAČIĆ (ZELG)
67
IVAN KUČIĆ (ARMUS)
20
DANIEL CAR (ZMAJ)
159
ROKO ŠARE (VELEBIT)
2009
153
0
ARMANDO VALE (KRŠAN)
174
3
DARIO VUGDELIJA (TITAN)
2008
40
0
DARIO ROM (MEGA.C.)
127
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
2010
106
3
MATIJA BRKLJAČIĆ (ZELG)
67
0
IVAN KUČIĆ (ARMUS)
2011
20
0
DANIEL CAR (ZMAJ)
159
3
ROKO ŠARE (VELEBIT)
2012
174
0
DARIO VUGDELIJA (TITAN)
127
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
2013
106
0
MATIJA BRKLJAČIĆ (ZELG)
159
3
ROKO ŠARE (VELEBIT)
2015
127
2
ANTE BUZOV (UNIRENT)
159
1
ROKO ŠARE (VELEBIT)
Medalists
1. ANTE BUZOV, UNI RENT
2. ROKO ŠARE, VELEBIT
3. DARIO VUGDELIJA, TITAN GYM
3. MATIJA BRKLJAČIĆ, TROJAN ISTRA
KL - Seniorke -55
2037
173
3
ANAMARIJA SUHINA (TITAN)
150
0
KRISTINA SOKOLIĆ (MLADOST)
19
ANTONELA HREN (ZMAJ)
2039
173
3
ANAMARIJA SUHINA (TITAN)
19
0
ANTONELA HREN (ZMAJ)
Medalists
1. ANAMARIJA SUHINA, TITAN GYM
2. ANTONELA HREN, ZMAJ
3. KRISTINA SOKOLIĆ, MLADOST
3. ----