kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstva Hrvatske K1-J, KL-J/S
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
ALFA TEAM
AMENO
ARMUS
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DALMACIJA
HBD
HUS
IVANIĆ GRAD
KING
KVARNER
LEGEND
LEON GYM
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
OFC
PAUCI
PIT BULL, Split
PREDATOR
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
SVETI DUH
SVETI KRŠEVAN
ŠKORPION
TIGAR, Karlovac
TITAN GYM
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Juniorke +70
K-1 - Juniori -63,5
K-1 - Juniori -81
K-1 - Juniori -91
K-1 - Juniorke -65
K-1 - Juniorke +70
KL - Juniorke +70
1045
136
1
PETRA RAJČIĆ (UNIRENT)
81
2
DEBORAH NELL (MEGA.C.)
160
KARMEN GALAC (VELEBIT)
184
LUCIJA BILOBRK (PITBUL)
146
LUKRECIJA KEFELJA (MLADOST)
1047
81
0
DEBORAH NELL (MEGA.C.)
160
3
KARMEN GALAC (VELEBIT)
1046
184
0
LUCIJA BILOBRK (PITBUL)
146
0
LUKRECIJA KEFELJA (MLADOST)
1048
160
3
KARMEN GALAC (VELEBIT)
146
0
LUKRECIJA KEFELJA (MLADOST)
Medalists
1. KARMEN GALAC, VELEBIT
2. LUKRECIJA KEFELJA, MLADOST
3. DEBORAH NELL, MEGA CENTAR
3. ----
K-1 - Juniori -63,5
RING003
102
0
ERDAL ŠEHALJI (ZELG)
65
3
JURICA ŠKARICA (KING)
175
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
RING019
65
0
JURICA ŠKARICA (KING)
175
3
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
Medalists
1. ROKO DOŽDOR, PIT BULL, Split
2. JURICA ŠKARICA, KING
3. ERDAL ŠEHALJI, TROJAN ISTRA
3. ----
K-1 - Juniori -81
RING001
74
0
NIKOLA BRALIĆ (MORNAR)
178
3
LUKA ŽULJEVIĆ (PITBUL)
71
ANDREJ JURINEC (ARMUS)
164
MIHAEL LACKOVIĆ (SV. DUH)
63
IVAN PROJIC (KING)
RING011
178
0
LUKA ŽULJEVIĆ (PITBUL)
71
0
ANDREJ JURINEC (ARMUS)
RING012
164
1
MIHAEL LACKOVIĆ (SV. DUH)
63
2
IVAN PROJIC (KING)
RING025
178
3
LUKA ŽULJEVIĆ (PITBUL)
63
0
IVAN PROJIC (KING)
Medalists
1. LUKA ŽULJEVIĆ, PIT BULL, Split
2. IVAN PROJIC, KING
3. ANDREJ JURINEC, ARMUS
3. MIHAEL LACKOVIĆ, SVETI DUH
K-1 - Juniori -91
RING015
179
0
MIHOVIL ŽDERIĆ (PITBUL)
139
3
KARLO PETANI (PRETORI)
Medalists
1. KARLO PETANI, PRETORIAN
2. MIHOVIL ŽDERIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
K-1 - Juniorke -65
RING009
181
0
LARA PAVIĆ (PITBUL)
163
0
DEA PREDRIJEVAC (SV. DUH)
180
DORIS PEDIŠIĆ (PITBUL)
RING023
163
3
DEA PREDRIJEVAC (SV. DUH)
180
0
DORIS PEDIŠIĆ (PITBUL)
Medalists
1. DEA PREDRIJEVAC, SVETI DUH
2. DORIS PEDIŠIĆ, PIT BULL, Split
3. LARA PAVIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
K-1 - Juniorke +70
RING010
177
0
MAGDALENA STANIČIĆ (SPORT L)
183
0
LUCIJA BILOBRK (PITBUL)
87
HELA ČUŽIĆ (SVKRSVN)
RING024
183
0
LUCIJA BILOBRK (PITBUL)
87
3
HELA ČUŽIĆ (SVKRSVN)
Medalists
1. HELA ČUŽIĆ, SVETI KRŠEVAN
2. LUCIJA BILOBRK, PIT BULL, Split
3. MAGDALENA STANIČIĆ, SPORT LIFE
3. ----