Point fighting (53)
PF - Učenici -19
PF - Učenici -22
PF - Učenici -25
|
- 1. ISMAR DIZDAREVIĆ - KBS Borac Jelah
|
PF - Učenici -28
|
- 1. BORNA ŠARIĆ - LAV, Pula
|
|
- 2. ISMAR DIZDAREVIĆ - KBS Borac Jelah
|
|
- 3. PETAR BILUSIC - 2002 - Odzak
|
PF - Učenici -32
|
- 1. BORNA ŠARIĆ - LAV, Pula
|
|
- 2. LOVRO BOŠNJAK - Vitez Mile Bošnjak - Posušje
|
PF - Učenici +32
|
- 1. IVAN KATIĆ - TIGAR, Slunj
|
|
- 2. JAN PEŠIĆ - KBS Borac Jelah
|
|
- 3. MIRZA MUJANOVIĆ - Ilidža Sarajevo
|
PF - Učenice -19
PF - Učenice -22
PF - Učenice -25
PF - Učenice -28
PF - Učenice -32
|
- 1. LUNA DOMBA ORBANIĆ - LAV, Pula
|
|
- 2. LUNA MOČILAC - TIGAR, Slunj
|
|
- 3. NEA VUKOVIĆ - LAV, Pula
|
PF - Učenice +32
|
- 1. LAYLA KALKAN - Ilidža Sarajevo
|
|
- 2. VIKTORIJA KAMPIĆ - TIGAR, Slunj
|
PF - Mlađi kadeti -28
|
- 1. BORNA ŠARIĆ - LAV, Pula
|
|
- 2. IVAN UDOVIĆ - LAV, Pula
|
|
- 3. ROKO RIBARIĆ - OMEGA
|
PF - Mlađi kadeti -32
|
- 1. BORNA ŠARIĆ - LAV, Pula
|
|
- 2. IVAN UDOVIĆ - LAV, Pula
|
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
|
- 1. ANTO JELKIĆ - 2002 - Odzak
|
|
- 2. GABRIEL MOČILAC - TIGAR, Slunj
|
|
- 3. IVAN AMBROZIC - 2002 - Odzak
|
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
|
- 1. ALJOŠA RAMIĆ - "ZINO"
|
|
- 2. ELVEDIN OKUGIC - "ZINO"
|
|
- 3. HANNAN BRKIĆ - "ZINO"
|
|
- 4. STJEPAN ANDRIĆ - OMEGA
|
|
- 5. TEO GRGIĆ - 2002 - Odzak
|
PF - Mlađe kadetkinje -28
PF - Mlađe kadetkinje -32
|
- 1. LUNA DOMBA ORBANIĆ - LAV, Pula
|
|
- 2. NEA VUKOVIĆ - LAV, Pula
|
|
- 3. VIKTORIJA KAMPIĆ - TIGAR, Slunj
|
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Mlađe kadetkinje -47
|
- 1. ELA MAGDIĆ - TIGAR, Slunj
|
|
- 2. MARTINA LUCIĆ - OMEGA
|
PF - Mlađe kadetkinje +47
|
- 1. EMA KATIĆ - TIGAR, Slunj
|
|
- 2. LARA RADOČAJ - TIGAR, Slunj
|
PF - Stariji kadeti -42
|
- 1. LEON ŽAJGAR - OMEGA
|
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti -52
|
- 1. MORIS TRBULIN - LAV, Pula
|
PF - Stariji kadeti -57
|
- 1. ALJOŠA RAMIĆ - "ZINO"
|
|
- 2. HANNAN BRKIĆ - "ZINO"
|
|
- 3. MORIS TRBULIN - LAV, Pula
|
PF - Stariji kadeti -63
PF - Stariji kadeti -69
PF - Stariji kadeti +69
|
- 1. ELVEDIN OKUGIC - "ZINO"
|
|
- 2. FILIP MATKOVIĆ - OMEGA
|
|
- 3. LOREN DOMBA - LAV, Pula
|
PF - Starije kadetkinje -42
PF - Starije kadetkinje -46
PF - Starije kadetkinje -50
PF - Starije kadetkinje -55
PF - Starije kadetkinje -60
|
- 1. LARA RADOČAJ - TIGAR, Slunj
|
|
- 2. NIKOLINA BARTOLČIĆ - LAV, Pula
|
PF - Starije kadetkinje -65
|
- 1. DIANA RAMIĆ - "ZINO"
|
PF - Starije kadetkinje +65
|
- 1. DIANA RAMIĆ - "ZINO"
|
PF - Juniori -57
|
- 1. TEO GRGIĆ - 2002 - Odzak
|
PF - Juniori -63
PF - Juniori -69
|
- 1. LOREN DOMBA - LAV, Pula
|
PF - Juniori -74
PF - Juniori -79
PF - Juniori -84
PF - Juniori -89
PF - Juniori -94
PF - Juniori +94
PF - Juniorke -50
PF - Juniorke -55
PF - Juniorke -60
PF - Juniorke -65
PF - Juniorke -70
PF - Juniorke +70
PF - Seniori -57
PF - Seniori -63
PF - Seniori -69
PF - Seniori -74
PF - Seniori -79
|
- 1. JOSIP STAŽIĆ - 2002 - Odzak
|
PF - Seniori -84
|
- 1. JOSIP STAŽIĆ - 2002 - Odzak
|
PF - Seniori -89
PF - Seniori -94
PF - Seniori +94
PF - Seniorke -50
PF - Seniorke -55
PF - Seniorke -60
PF - Seniorke -65
|
- 1. ANA ALABER - LAV, Pula
|
|
- 2. NIKOLINA BARTOLČIĆ - LAV, Pula
|
PF - Seniorke -70
|
- 1. ANA ALABER - LAV, Pula
|
PF - Seniorke +70
Light contact (37)
LC - Stariji kadeti -32
|
- 1. JASMIN SPAHIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
|
|
- 2. JERKO ČUTURA - Vitez Mile Bošnjak - Posušje
|
LC - Stariji kadeti -37
LC - Stariji kadeti -42
|
- 1. IVAN AMBROZIC - 2002 - Odzak
|
|
- 2. LEON ŽAJGAR - OMEGA
|
|
- 3. MIRSAD HASIĆ - KBS Borac Jelah
|
LC - Stariji kadeti -47
|
- 1. LUKA TOPOLOVAC - 2002 - Odzak
|
|
- 2. TEO GRGIĆ - 2002 - Odzak
|
LC - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -57
|
- 1. ANTEJ PENAVA - KBS "TITANIUM" Usora
|
|
- 2. JASMIN DAJIC - 2002 - Odzak
|
|
- 3. LUKA TOPOLOVAC - 2002 - Odzak
|
|
- 4. PETAR MARIJIĆ - OMEGA
|
LC - Stariji kadeti -63
|
- 1. JURE ČUTURA - Vitez Mile Bošnjak - Posušje
|
|
- 2. ŠIMUN FILIPOVIĆ - KUTINA
|
LC - Stariji kadeti -69
|
- 1. ADMIR HASANBAŠIĆ - KBS Borac Jelah
|
|
- 2. AMIR AJDINI - 2002 - Odzak
|
|
- 3. KENAN GALIJAŠEVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
|
LC - Stariji kadeti +69
|
- 1. ARNEL BULIC - "ZINO"
|
|
- 2. FILIP MATKOVIĆ - OMEGA
|
|
- 3. MEHMED ĐULIĆ - KBS Borac Jelah
|
LC - Starije kadetkinje -32
LC - Starije kadetkinje -37
LC - Starije kadetkinje -42
LC - Starije kadetkinje -46
|
- 1. ANĐELA VESELINOVIĆ - Kick boxing club PRNJAVOR
|
|
- 2. ELA MAGDIĆ - TIGAR, Slunj
|
|
- 3. LAMIJA DUBRAVAC - KBS "TITANIUM" Usora
|
LC - Starije kadetkinje -50
LC - Starije kadetkinje -55
LC - Starije kadetkinje -60
LC - Starije kadetkinje -65
|
- 1. HANA MIDŽIĆ - "ZINO"
|
|
- 2. NIKOLINA BARTOLČIĆ - LAV, Pula
|
LC - Starije kadetkinje +65
|
- 1. ADNA BEHREM - "ZINO"
|
|
- 2. DORIS MAGDIĆ - KUTINA
|
|
- 3. MERIMA ALIČIĆ - KBS Borac Jelah
|
LC - Juniori -57
LC - Juniori -63
|
- 1. ADNAN HALILOVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
|
|
- 2. ANES HASANOVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
|
LC - Juniori -69
|
- 1. BAJRO ĐULIĆ - KBS Borac Jelah
|
|
- 2. ĐURO MARTINOVIĆ - KUTINA
|
LC - Juniori -74
LC - Juniori -79
LC - Juniori -84
LC - Juniori -89
LC - Juniori -94
LC - Juniori +94
LC - Juniorke -50
LC - Juniorke -55
LC - Juniorke -60
LC - Juniorke -65
|
- 1. ANDJELA TOPOLOVAC - 2002 - Odzak
|
|
- 2. RAJČEVIĆ SLAĐANA - KUTINA
|
LC - Juniorke -70
LC - Juniorke +70
LC - Seniori -57
LC - Seniori -63
LC - Seniori -69
LC - Seniori -74
LC - Seniori -79
LC - Seniori -84
LC - Seniori -89
LC - Seniori -94
|
- 1. FRANJO ČUPIĆ - KBS "TITANIUM" Usora
|
LC - Seniori +94
LC - Seniorke -50
|
- 1. GRACIA MARIĆ - KUTINA
|
LC - Seniorke -55
LC - Seniorke -60
|
- 1. BAHRIJA ALIĆ - KBS "TITANIUM" Usora
|
LC - Seniorke -65
LC - Seniorke -70
LC - Seniorke +70
|
- 1. SENADA HASIĆ - KBS Borac Jelah
|
Kick light (80)
KL - Stariji kadeti -32
|
- 1. ANDREJ SAVKOVIC - Klub borilackih vjestina "Derventa"
|
|
- 2. JASMIN SPAHIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
|
|
- 3. STEFAN VOLAS - Kick boxing club PRNJAVOR
|
KL - Stariji kadeti -37
KL - Stariji kadeti -42
|
- 1. MIRSAD HASIĆ - KBS Borac Jelah
|
KL - Stariji kadeti -47
KL - Stariji kadeti -52
KL - Stariji kadeti -57
|
- 1. ALDIN TAHIROVIC - Ilidža Sarajevo
|
|
- 2. ANTEJ PENAVA - KBS "TITANIUM" Usora
|
|
- 3. LUKA TERZIČ - Velež Nevesinje
|
|
- 4. SLAĐAN TUTNJEVIĆ - Kick-box klub Prijedor
|
KL - Stariji kadeti -63
|
- 1. DAMJAN BAĆINA - Velež Nevesinje
|
|
- 2. KERIM DŽAFEROVIĆ - Ilidža Sarajevo
|
KL - Stariji kadeti -69
|
- 1. ADMIR HASANBAŠIĆ - KBS Borac Jelah
|
|
- 2. AMIR AJDINI - 2002 - Odzak
|
|
- 3. BENJAMIN DUCIC - Ilidža Sarajevo
|
|
- 4. DRAGOMIR VASILIĆ - KBK "PREDATOR" Doboj
|
KL - Stariji kadeti +69
|
- 1. ALDIN DŽANIĆ - "Fighter-Doboj Jug"
|
|
- 2. ARNEL BULIC - "ZINO"
|
|
- 3. EDVIN IBRAHIMOVIĆ - "Fighter-Doboj Jug"
|
|
- 4. LUKA MARČETIĆ - Kick-box klub Prijedor
|
|
- 5. MEHMED ĐULIĆ - KBS Borac Jelah
|
KL - Starije kadetkinje -32
|
- 1. DRAGANA NOVIC - Kick boxing club PRNJAVOR
|
KL - Starije kadetkinje -37
KL - Starije kadetkinje -42
KL - Starije kadetkinje -46
|
- 1. LAMIJA DUBRAVAC - KBS "TITANIUM" Usora
|
|
- 2. TEODORA NOVIC - Kick boxing club PRNJAVOR
|
KL - Starije kadetkinje -50
|
- 1. AMINA BEGUNIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
|
|
- 2. ZEJFA AHMETOVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
|
KL - Starije kadetkinje -55
|
- 1. EDITA BRKIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
|
|
- 2. NIKOLINA ŽARIĆ - Kick-box klub Prijedor
|
KL - Starije kadetkinje -60
KL - Starije kadetkinje -65
|
- 1. BOŽANA RAILIĆ - Kick-box klub Prijedor
|
|
- 2. HANA MIDŽIĆ - "ZINO"
|
KL - Starije kadetkinje +65
|
- 1. ADNA BEHREM - "ZINO"
|
|
- 2. DORIS MAGDIĆ - KUTINA
|
|
- 3. MERIMA ALIČIĆ - KBS Borac Jelah
|
KL - Juniori -57
KL - Juniori -63
|
- 1. ADNAN HALILOVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
|
|
- 2. DAJAN IVANOVIĆ - Radnicki
|
|
- 3. EMIR KURTIĆ - Radnicki
|
|
- 4. NERMIN BUTKOVIC - Radnicki
|
|
- 5. SELMIR SMAJIC - Radnicki
|
|
- 6. ŠIMUN FILIPOVIĆ - KUTINA
|
KL - Juniori -69
|
- 1. BAJRO ĐULIĆ - KBS Borac Jelah
|
|
- 2. DRAGAN MARKULJEVIĆ - KBK "PREDATOR" Doboj
|
|
- 3. ĐURO MARTINOVIĆ - KUTINA
|
|
- 4. HARIS ĐUZIC - Radnicki
|
|
- 5. NEBOJŠA MARKULJEVIĆ - KBK "PREDATOR" Doboj
|
|
- 6. SLAVIŠA JANJILOVIĆ - KBK "PREDATOR" Doboj
|
KL - Juniori -74
|
- 1. AHMED IMAMOVIĆ - KBV "Gazija" Sarajevo
|
|
- 2. EMIR IBRAHIMOVIĆ - "Fighter-Doboj Jug"
|
|
- 3. JOZO BUŠIĆ - Vitez Mile Bošnjak - Posušje
|
|
- 4. MURIZ HADZIKADUNIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
|
|
- 5. SRĐAN ČEČAVAC - Kick-box klub Prijedor
|
KL - Juniori -79
|
- 1. ELDAR SALETOVIC - Radnicki
|
|
- 2. NIKOLA JUKIĆ - Kick-box klub Prijedor
|
|
- 3. VUK BAJIĆ - Kick-box klub Prijedor
|
KL - Juniori -84
|
- 1. AJDIN HUSARIC - Radnicki
|
|
- 2. AZIZ MUDROV - KUTINA
|
|
- 3. MIRZA MURSELJI - Radnicki
|
KL - Juniori -89
KL - Juniori -94
|
- 1. ATINO GEORGIJEV - Radnicki
|
KL - Juniori +94
KL - Juniorke -50
KL - Juniorke -55
|
- 1. AMIRA KUNALIĆ - KBK "PREDATOR" Doboj
|
|
- 2. DŽENETA LJUBIJANKIĆ - "ZINO"
|
|
- 3. DŽENITA ČELJA - KBV "Gazija" Sarajevo
|
KL - Juniorke -60
KL - Juniorke -65
|
- 1. DŽEJNA RIZVANOVIĆ - KBV "Gazija" Sarajevo
|
|
- 2. DŽENITA MAHOVKIĆ - Radnicki
|
|
- 3. NIRMANA BRKIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
|
|
- 4. RAJČEVIĆ SLAĐANA - KUTINA
|
KL - Juniorke -70
KL - Juniorke +70
KL - Seniori -57
KL - Seniori -63
KL - Seniori -69
|
- 1. AMAR NUROVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
|
|
- 2. SELMIR DELIĆ - "Fighter-Doboj Jug"
|
KL - Seniori -74
|
- 1. AMAR NUROVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
|
|
- 2. AMER SPAHIC - Radnicki
|
|
- 3. SELMIR DELIĆ - "Fighter-Doboj Jug"
|
|
- 4. ZORAN MILANOVIĆ - Kick-box klub Prijedor
|
KL - Seniori -79
|
- 1. ELVEDIN KOVAČEVIĆ - Radnicki
|
|
- 2. ENES KOVAČEVIĆ - Radnicki
|
|
- 3. RADOVAN KOVAČEVIĆ - Kick-box klub Prijedor
|
KL - Seniori -84
|
- 1. DEJAN IBRAHIMOVIC - Radnicki
|
KL - Seniori -89
KL - Seniori -94
|
- 1. ADIS OGRIĆ - "Fighter-Doboj Jug"
|
|
- 2. ALBIN OSMANOVIC - Radnicki
|
|
- 3. FRANJO ČUPIĆ - KBS "TITANIUM" Usora
|
|
- 4. PEJO GUBERAC - 2002 - Odzak
|
KL - Seniori +94
KL - Seniorke -50
KL - Seniorke -55
|
- 1. DŽENETA LJUBIJANKIĆ - "ZINO"
|
|
- 2. GRACIA MARIĆ - KUTINA
|
KL - Seniorke -60
|
- 1. BAHRIJA ALIĆ - KBS "TITANIUM" Usora
|
KL - Seniorke -65
KL - Seniorke -70
KL - Seniorke +70
|
- 1. SENADA HASIĆ - KBS Borac Jelah
|
|
|