kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Popovača Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
2002 - Odzak
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
DOMSA
DRAGON&SOKOL
GLINA
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBV SEVNICA
KRAPINA
KUTINA
MOSLAVAC
NINJA
SISAK
SVETI DUH
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci -25
PF - Mlađe kadetkinje početnice +47
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Stariji kadeti -63
PF - Stariji kadeti -69
LC - Juniorke -60
KL - Starije kadetkinje -50
PF - Dječaci -25
1003
159
9
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
52
3
FILIP KLOBUČAR (GLINA)
243
RIKO LJUBIĆ (BTI)
1006
159
8
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
243
1
RIKO LJUBIĆ (BTI)
Medalists
1. ALEKSANDAR UZELAC, DRAGON&SOKOL
2. RIKO LJUBIĆ, BTI
3. FILIP KLOBUČAR, GLINA
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje početnice +47
2013
75
2
DORIS KUZMIĆ (GLINA)
182
12
MIHAELA SEDLO (BROD)
2014
223
11
EMILI BARIČEVIĆ (IMPACT)
168
1
TAMARA GRAHOVAC (KBK TD)
2016
182
4
MIHAELA SEDLO (BROD)
223
2
EMILI BARIČEVIĆ (IMPACT)
Medalists
1. MIHAELA SEDLO, BROD
2. EMILI BARIČEVIĆ, IMPACT
3. DORIS KUZMIĆ, GLINA
3. TAMARA GRAHOVAC, DRAGON&SOKOL
PF - Mlađi kadeti -47
1017
51
1
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
142
7
DINO ŠPEHAR (TGRSL)
1018
196
0
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
170
6
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
1019
24
2
LEON ŽEGARAC (KBK MOS)
117
12
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
1020
190
7
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
151
0
ELMIN BRKIĆ (2002BIH)
1021
142
0
DINO ŠPEHAR (TGRSL)
170
3
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
1022
117
4
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
190
10
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
1024
170
6
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
190
0
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
Medalists
1. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
2. IVAN MARETIĆ, JASTREB
3. DINO ŠPEHAR, TIGAR, Slunj
3. MATEO ŠEPEK, KUTINA
PF - Mlađe kadetkinje +47
2027
197
6
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
50
0
ANA LU KUZMIĆ (GLINA)
2029
2
0
ANA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
137
10
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
2030
26
0
LUCIJA KOMLENIĆ (KBK MOS)
76
3
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
2031
63
7
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
114
1
TARA GAĆEŠA (KUTINA)
2032
197
0
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
137
6
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
2033
76
3
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
63
5
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
2035
137
6
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
63
1
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
Medalists
1. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
2. BARBARA BUNJEVAC, IVANIĆ GRAD
3. PAOLA MATIĆ, JASTREB
3. PETRA ŽMIRIĆ, GLINA
PF - Stariji kadeti -63
1032
79
0
FRAN ŽMIRIĆ (GLINA)
178
6
TEO GRGIĆ (2002BIH)
Medalists
1. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
2. FRAN ŽMIRIĆ, GLINA
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti -69
1033
57
0
MAURO TOMIĆ (GLINA)
186
6
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
Medalists
1. LOVRO ŽAMARIJA, JASTREB
2. MAURO TOMIĆ, GLINA
3. ----
3. ----
LC - Juniorke -60
3008
62
3
MIRELA RADIĆ (GLINA)
167
0
LUCIJA KULEŠ (IVNCG)
Medalists
1. MIRELA RADIĆ, GLINA
2. LUCIJA KULEŠ, IVANIĆ GRAD
3. ----
3. ----
KL - Starije kadetkinje -50
3013
61
0
ANTONIJA ŽILIĆ (GLINA)
133
3
ANA VUKOVIĆ (SV. DUH)
Medalists
1. ANA VUKOVIĆ, SVETI DUH
2. ANTONIJA ŽILIĆ, GLINA
3. ----
3. ----