kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Popovača Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
2002 - Odzak
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
DOMSA
DRAGON&SOKOL
GLINA
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBV SEVNICA
KRAPINA
KUTINA
MOSLAVAC
NINJA
SISAK
SVETI DUH
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci -25
PF - Dječaci -28
PF - Mlađe kadetkinje početnice -32
PF - Mlađe kadetkinje početnice +47
PF - Mlađe kadetkinje -32
LC - Stariji kadeti -63
LC - Juniori -63
PF - Dječaci -25
1003
159
9
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
52
3
FILIP KLOBUČAR (GLINA)
243
RIKO LJUBIĆ (BTI)
1006
159
8
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
243
1
RIKO LJUBIĆ (BTI)
Medalists
1. ALEKSANDAR UZELAC, DRAGON&SOKOL
2. RIKO LJUBIĆ, BTI
3. FILIP KLOBUČAR, GLINA
3. ----
PF - Dječaci -28
1004
127
7
PATRIK ŠIMUNOVIĆ (KUTINA)
64
5
BENJAMIN TUKEC (IVNCG)
1005
160
0
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
65
6
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
1007
127
0
PATRIK ŠIMUNOVIĆ (KUTINA)
65
6
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
Medalists
1. PATRIK PRESEČAN, IVANIĆ GRAD
2. PATRIK ŠIMUNOVIĆ, KUTINA
3. ALEKSANDAR UZELAC, DRAGON&SOKOL
3. BENJAMIN TUKEC, IVANIĆ GRAD
PF - Mlađe kadetkinje početnice -32
2012
225
5
ESTER BARIČEVIĆ (IMPACT)
169
9
NADJA UZELAC (KBK TD)
Medalists
1. NADJA UZELAC, DRAGON&SOKOL
2. ESTER BARIČEVIĆ, IMPACT
3. ----
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje početnice +47
2013
75
2
DORIS KUZMIĆ (GLINA)
182
12
MIHAELA SEDLO (BROD)
2014
223
11
EMILI BARIČEVIĆ (IMPACT)
168
1
TAMARA GRAHOVAC (KBK TD)
2016
182
4
MIHAELA SEDLO (BROD)
223
2
EMILI BARIČEVIĆ (IMPACT)
Medalists
1. MIHAELA SEDLO, BROD
2. EMILI BARIČEVIĆ, IMPACT
3. DORIS KUZMIĆ, GLINA
3. TAMARA GRAHOVAC, DRAGON&SOKOL
PF - Mlađe kadetkinje -32
2017
11
6
EMA PLEŠE (KBK MOS)
161
10
NADJA UZELAC (KBK TD)
67
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
2019
161
5
NADJA UZELAC (KBK TD)
67
8
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
Medalists
1. TINA PETROVIĆ, IVANIĆ GRAD
2. NADJA UZELAC, DRAGON&SOKOL
3. EMA PLEŠE, MOSLAVAC
3. ----
LC - Stariji kadeti -63
3002
227
0
JAN VALEK (IMPACT)
220
3
TEO GRGIĆ (2002BIH)
165
EMANUEL PRATLJAČIĆ (KBK TD)
3004
220
3
TEO GRGIĆ (2002BIH)
165
0
EMANUEL PRATLJAČIĆ (KBK TD)
Medalists
1. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
2. EMANUEL PRATLJAČIĆ, DRAGON&SOKOL
3. JAN VALEK, IMPACT
3. ----
LC - Juniori -63
3006
237
3
ZVONIMIR MARIĆ (IMPACT)
163
0
PERO PRATLJAČIĆ (KBK TD)
Medalists
1. ZVONIMIR MARIĆ, IMPACT
2. PERO PRATLJAČIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----
3. ----