kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Popovača Open 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
2002 - Odzak
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
DOMSA
DRAGON&SOKOL
GLINA
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBV SEVNICA
KRAPINA
KUTINA
MOSLAVAC
NINJA
SISAK
SVETI DUH
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci početnici -28
PF - Djevojčice početnice -21
PF - Mlađi kadeti početnici -32
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -57
PF - Starije kadetkinje -55
PF - Starije kadetkinje GRANDCHAMPION
LC - Stariji kadeti -52
PF - Dječaci početnici -28
1001
204
8
NIKOLA VUKIĆ (NINJA)
202
1
MARKO MAVRAČIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. NIKOLA VUKIĆ, NINJA
2. MARKO MAVRAČIĆ, JASTREB
3. ----
3. ----
PF - Djevojčice početnice -21
2001
122
11
TENA KAČMARČIK (KUTINA)
203
1
LADA VUKIĆ (NINJA)
Osvajači medalja
1. TENA KAČMARČIK, KUTINA
2. LADA VUKIĆ, NINJA
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti početnici -32
1010
207
0
JULIAN VUKIĆ (NINJA)
205
5
GABRIJEL LATIN (NINJA)
Osvajači medalja
1. GABRIJEL LATIN, NINJA
2. JULIAN VUKIĆ, NINJA
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -28
1011
66
6
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
218
0
JULIAN VUKIĆ (NINJA)
Osvajači medalja
1. PATRIK PRESEČAN, IVANIĆ GRAD
2. JULIAN VUKIĆ, NINJA
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -32
1012
250
3
GABRIJEL LATIN (NINJA)
12
5
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
118
PATRIK ŠULC (KUTINA)
1013A
12
10
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
118
2
PATRIK ŠULC (KUTINA)
Osvajači medalja
1. IVAN PAVAO NIKOLIĆ, MOSLAVAC
2. PATRIK ŠULC, KUTINA
3. GABRIJEL LATIN, NINJA
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -42
2021
192
7
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
211
6
ELENA ČVEK (NINJA)
2022
22
1
LANA NOHA (KBK MOS)
146
4
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
2024
192
8
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
146
6
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
Osvajači medalja
1. MAŠA ŠIRANOVIĆ, JASTREB
2. VIKTORIJA KAMPIĆ, TIGAR, Slunj
3. ELENA ČVEK, NINJA
3. LANA NOHA, MOSLAVAC
PF - Mlađe kadetkinje -47
2023
212
3
ELENA ČVEK (NINJA)
233
6
LORENA ZEBA (BTI)
1
ANA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
25
LUCIJA KOMLENIĆ (KBK MOS)
23
LANA NOHA (KBK MOS)
2025
233
6
LORENA ZEBA (BTI)
1
5
ANA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
2026
25
2
LUCIJA KOMLENIĆ (KBK MOS)
23
7
LANA NOHA (KBK MOS)
2028
233
10
LORENA ZEBA (BTI)
23
0
LANA NOHA (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. LORENA ZEBA, BTI
2. LANA NOHA, MOSLAVAC
3. ANA CVITANOVIĆ, MOSLAVAC
3. LUCIJA KOMLENIĆ, MOSLAVAC
PF - Stariji kadeti -52
1027
47
0
PETAR BERONIĆ (KBK MOS)
208
6
LEONARDO ČVEK (NINJA)
1028
191
1
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
147
2
ANTO JELKIĆ (2002BIH)
1030
208
4
LEONARDO ČVEK (NINJA)
147
2
ANTO JELKIĆ (2002BIH)
Osvajači medalja
1. LEONARDO ČVEK, NINJA
2. ANTO JELKIĆ, 2002 - Odzak
3. PETAR BERONIĆ, MOSLAVAC
3. IVAN MARETIĆ, JASTREB
PF - Stariji kadeti -57
1031
241
6
TEO GRGIĆ (2002BIH)
209
0
LEONARDO ČVEK (NINJA)
Osvajači medalja
1. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
2. LEONARDO ČVEK, NINJA
3. ----
3. ----
PF - Starije kadetkinje -55
2036
216
3
LEONA BARTOLIN (NINJA)
138
6
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
Osvajači medalja
1. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
2. LEONA BARTOLIN, NINJA
3. ----
3. ----
PF - Starije kadetkinje GRANDCHAMPION
2038
17
10
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
251
13
LEONA BARTOLIN (NINJA)
139
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
2040A
251
1
LEONA BARTOLIN (NINJA)
139
2
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
Osvajači medalja
1. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
2. LEONA BARTOLIN, NINJA
3. IVANA MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
3. ----
LC - Stariji kadeti -52
3001
219
3
ANTO JELKIĆ (2002BIH)
166
0
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
210
LEONARDO ČVEK (NINJA)
3003
219
3
ANTO JELKIĆ (2002BIH)
210
0
LEONARDO ČVEK (NINJA)
Osvajači medalja
1. ANTO JELKIĆ, 2002 - Odzak
2. LEONARDO ČVEK, NINJA
3. BORNA GRMUŠA, IVANIĆ GRAD
3. ----