kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Popovača Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
2002 - Odzak
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
DOMSA
DRAGON&SOKOL
GLINA
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBV SEVNICA
KRAPINA
KUTINA
MOSLAVAC
NINJA
SISAK
SVETI DUH
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci početnici +32
PF - Djevojčice početnice -21
PF - Djevojčice početnice -28
PF - Djevojčice početnice -32
PF - Djevojčice početnice +32
PF - Dječaci -28
PF - Djevojčice -28
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Dječaci početnici +32
1002
7
7
ANTE CVITANOVIĆ (KBK MOS)
130
1
HRVOJE KOPREK (KUTINA)
Medalists
1. ANTE CVITANOVIĆ, MOSLAVAC
2. HRVOJE KOPREK, KUTINA
3. ----
3. ----
PF - Djevojčice početnice -21
2001
122
11
TENA KAČMARČIK (KUTINA)
203
1
LADA VUKIĆ (NINJA)
Medalists
1. TENA KAČMARČIK, KUTINA
2. LADA VUKIĆ, NINJA
3. ----
3. ----
PF - Djevojčice početnice -28
2002
181
6
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
154
0
MORENA ŠPEHAR (TGRSL)
124
RENATA HOŠKO (KUTINA)
2004
181
0
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
124
0
RENATA HOŠKO (KUTINA)
Medalists
1. RENATA HOŠKO, KUTINA
2. ----
3. MORENA ŠPEHAR, TIGAR, Slunj
3. ----
PF - Djevojčice početnice -32
2003
144
13
PETRA RENDULIĆ (TGRSL)
129
3
ERIN LIKAR KOLOUCH (KUTINA)
44
NIKOLINA BEKAVAC (KBK MOS)
2005
144
12
PETRA RENDULIĆ (TGRSL)
44
15
NIKOLINA BEKAVAC (KBK MOS)
Medalists
1. NIKOLINA BEKAVAC, MOSLAVAC
2. PETRA RENDULIĆ, TIGAR, Slunj
3. ERIN LIKAR KOLOUCH, KUTINA
3. ----
PF - Djevojčice početnice +32
2006
45
6
NIKOLINA BEKAVAC (KBK MOS)
123
13
LEONA ŠAMEC (KUTINA)
Medalists
1. LEONA ŠAMEC, KUTINA
2. NIKOLINA BEKAVAC, MOSLAVAC
3. ----
3. ----
PF - Dječaci -28
1004
127
7
PATRIK ŠIMUNOVIĆ (KUTINA)
64
5
BENJAMIN TUKEC (IVNCG)
1005
160
0
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
65
6
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
1007
127
0
PATRIK ŠIMUNOVIĆ (KUTINA)
65
6
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
Medalists
1. PATRIK PRESEČAN, IVANIĆ GRAD
2. PATRIK ŠIMUNOVIĆ, KUTINA
3. ALEKSANDAR UZELAC, DRAGON&SOKOL
3. BENJAMIN TUKEC, IVANIĆ GRAD
PF - Djevojčice -28
2008
199
6
DORA MATIĆ (JASTREB)
119
0
MARTINA PREBEG (KUTINA)
179
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
2010
199
3
DORA MATIĆ (JASTREB)
179
2
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
Medalists
1. DORA MATIĆ, JASTREB
2. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN
3. MARTINA PREBEG, KUTINA
3. ----
PF - Mlađi kadeti -32
1012
250
3
GABRIJEL LATIN (NINJA)
12
5
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
118
PATRIK ŠULC (KUTINA)
1013A
12
10
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
118
2
PATRIK ŠULC (KUTINA)
Medalists
1. IVAN PAVAO NIKOLIĆ, MOSLAVAC
2. PATRIK ŠULC, KUTINA
3. GABRIJEL LATIN, NINJA
3. ----
PF - Mlađi kadeti -37
1013
140
3
MARO BOSANAC (TGRSL)
13
2
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
1014
132
0
PETAR BERVIDA (KUTINA)
189
6
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
1016
140
2
MARO BOSANAC (TGRSL)
189
5
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
Medalists
1. FRAN GRUBIŠA, JASTREB
2. MARO BOSANAC, TIGAR, Slunj
3. PETAR BERVIDA, KUTINA
3. IVAN PAVAO NIKOLIĆ, MOSLAVAC
PF - Mlađi kadeti -42
1015
171
6
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
155
0
MARO BOSANAC (TGRSL)
Medalists
1. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
2. MARO BOSANAC, TIGAR, Slunj
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -47
1017
51
1
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
142
7
DINO ŠPEHAR (TGRSL)
1018
196
0
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
170
6
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
1019
24
2
LEON ŽEGARAC (KBK MOS)
117
12
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
1020
190
7
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
151
0
ELMIN BRKIĆ (2002BIH)
1021
142
0
DINO ŠPEHAR (TGRSL)
170
3
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
1022
117
4
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
190
10
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
1024
170
6
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
190
0
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
Medalists
1. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
2. IVAN MARETIĆ, JASTREB
3. DINO ŠPEHAR, TIGAR, Slunj
3. MATEO ŠEPEK, KUTINA
PF - Mlađi kadeti +47
1023
157
2
DINO ŠPEHAR (TGRSL)
240
1
LEON ŽEGARAC (KBK MOS)
128
KRISTIJAN KOPREK (KUTINA)
145
IVAN KATIĆ (TGRSL)
46
PETAR BERONIĆ (KBK MOS)
1025
157
9
DINO ŠPEHAR (TGRSL)
128
3
KRISTIJAN KOPREK (KUTINA)
1026
145
4
IVAN KATIĆ (TGRSL)
46
5
PETAR BERONIĆ (KBK MOS)
1029
157
2
DINO ŠPEHAR (TGRSL)
46
1
PETAR BERONIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. DINO ŠPEHAR, TIGAR, Slunj
2. PETAR BERONIĆ, MOSLAVAC
3. KRISTIJAN KOPREK, KUTINA
3. IVAN KATIĆ, TIGAR, Slunj
PF - Mlađe kadetkinje -37
2018
115
6
ANTEA TOMAŠKOVIĆ (KUTINA)
141
10
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
116
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
2020
141
8
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
116
11
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
Medalists
1. ANĐELINA FILIPOVIĆ, KUTINA
2. VIKTORIJA KAMPIĆ, TIGAR, Slunj
3. ANTEA TOMAŠKOVIĆ, KUTINA
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje +47
2027
197
6
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
50
0
ANA LU KUZMIĆ (GLINA)
2029
2
0
ANA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
137
10
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
2030
26
0
LUCIJA KOMLENIĆ (KBK MOS)
76
3
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
2031
63
7
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
114
1
TARA GAĆEŠA (KUTINA)
2032
197
0
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
137
6
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
2033
76
3
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
63
5
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
2035
137
6
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
63
1
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
Medalists
1. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
2. BARBARA BUNJEVAC, IVANIĆ GRAD
3. PAOLA MATIĆ, JASTREB
3. PETRA ŽMIRIĆ, GLINA