kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Popovača Open 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. kadeti početnici
PF - Ml. kadetkinje početnice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniorke
PF - Seniori
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Stariji kadeti početnici
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađi kadeti -28
1011
66
6
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
218
0
JULIAN VUKIĆ (NINJA)
Osvajači medalja
1. PATRIK PRESEČAN, IVANIĆ GRAD
2. JULIAN VUKIĆ, NINJA
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -32
1012
250
3
GABRIJEL LATIN (NINJA)
12
5
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
118
PATRIK ŠULC (KUTINA)
1013A
12
10
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
118
2
PATRIK ŠULC (KUTINA)
Osvajači medalja
1. IVAN PAVAO NIKOLIĆ, MOSLAVAC
2. PATRIK ŠULC, KUTINA
3. GABRIJEL LATIN, NINJA
3. ----
PF - Mlađi kadeti -37
1013
140
3
MARO BOSANAC (TGRSL)
13
2
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
1014
132
0
PETAR BERVIDA (KUTINA)
189
6
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
1016
140
2
MARO BOSANAC (TGRSL)
189
5
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
Osvajači medalja
1. FRAN GRUBIŠA, JASTREB
2. MARO BOSANAC, TIGAR, Slunj
3. PETAR BERVIDA, KUTINA
3. IVAN PAVAO NIKOLIĆ, MOSLAVAC
PF - Mlađi kadeti -42
1015
171
6
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
155
0
MARO BOSANAC (TGRSL)
Osvajači medalja
1. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
2. MARO BOSANAC, TIGAR, Slunj
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -47
1017
51
1
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
142
7
DINO ŠPEHAR (TGRSL)
1018
196
0
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
170
6
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
1019
24
2
LEON ŽEGARAC (KBK MOS)
117
12
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
1020
190
7
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
151
0
ELMIN BRKIĆ (2002BIH)
1021
142
0
DINO ŠPEHAR (TGRSL)
170
3
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
1022
117
4
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
190
10
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
1024
170
6
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
190
0
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
2. IVAN MARETIĆ, JASTREB
3. DINO ŠPEHAR, TIGAR, Slunj
3. MATEO ŠEPEK, KUTINA
PF - Mlađi kadeti +47
1023
157
2
DINO ŠPEHAR (TGRSL)
240
1
LEON ŽEGARAC (KBK MOS)
128
KRISTIJAN KOPREK (KUTINA)
145
IVAN KATIĆ (TGRSL)
46
PETAR BERONIĆ (KBK MOS)
1025
157
9
DINO ŠPEHAR (TGRSL)
128
3
KRISTIJAN KOPREK (KUTINA)
1026
145
4
IVAN KATIĆ (TGRSL)
46
5
PETAR BERONIĆ (KBK MOS)
1029
157
2
DINO ŠPEHAR (TGRSL)
46
1
PETAR BERONIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. DINO ŠPEHAR, TIGAR, Slunj
2. PETAR BERONIĆ, MOSLAVAC
3. KRISTIJAN KOPREK, KUTINA
3. IVAN KATIĆ, TIGAR, Slunj