kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Polača Open 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BUDOKAI LABIN
DALMACIJA
FRANKOPAN
HBD
KBK Kula
KNEZ
LOTUS
MARJAN 1975
POLAČA
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
TERMINATOR
TIGAR, Slunj
TROGIR
VELEBIT
TEŽINE / UZRASTI
PF - Djevojčice -32
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Stariji kadeti -42
PF - Stariji kadeti -63
PF - Seniori -84
PF - Djevojčice -32
1017
146
1
PETRA RENDULIĆ (TGRSL)
140
11
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN
2. PETRA RENDULIĆ, TIGAR, Slunj
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -47
1037
114
3
MAURO OZRETIĆ (LOTUS)
68
4
DINO ŠPEHAR (TGRSL)
1039
107
0
NIKOLA KUSTURA (LOTUS)
175
6
MARINO STORIĆ (HBD)
1040
113
2
LOVRE GRUJA (LOTUS)
180
8
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
142
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1041
68
4
DINO ŠPEHAR (TGRSL)
175
5
MARINO STORIĆ (HBD)
1042
180
6
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
142
0
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1044
175
5
MARINO STORIĆ (HBD)
180
2
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
Osvajači medalja
1. MARINO STORIĆ, HBD
2. ŠIMUN BARIĆ, HBD
3. DINO ŠPEHAR, TIGAR, Slunj
3. ADRIAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Mlađe kadetkinje -47
1057
17
7
DIANA JAKOVAC (FRANK.)
223
5
LORENA GRACIN (MARJAN)
144
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
1059
17
6
DIANA JAKOVAC (FRANK.)
144
5
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
Osvajači medalja
1. DIANA JAKOVAC, FRANKOPAN
2. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
3. LORENA GRACIN, MARJAN 1975
3. ----
PF - Stariji kadeti -42
1060
145
10
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
155
0
MARIN RUŽIĆ (HBD)
176
MARINO STORIĆ (HBD)
1062
145
0
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
176
6
MARINO STORIĆ (HBD)
Osvajači medalja
1. MARINO STORIĆ, HBD
2. SANDY ŽUNIĆ, BUDOKAI LABIN
3. MARIN RUŽIĆ, HBD
3. ----
PF - Stariji kadeti -63
1065
108
0
BRUNO UDILJAK (LOTUS)
141
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
235
IVAN IVKOVIĆ (KBKSINJ)
6
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
230
NINO UVANOVIĆ (KBKSINJ)
1067
141
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
235
0
IVAN IVKOVIĆ (KBKSINJ)
1066
6
9
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
230
6
NINO UVANOVIĆ (KBKSINJ)
1069
141
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
6
0
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
Osvajači medalja
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. MATEO GUZIĆ, POLAČA
3. IVAN IVKOVIĆ, KNEZ
3. NINO UVANOVIĆ, KNEZ
PF - Seniori -84
1080
57
6
FILIP ČULINA (POLAČA)
143
7
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
Osvajači medalja
1. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
2. FILIP ČULINA, POLAČA
3. ----
3. ----