kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Polača Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Stariji kadeti početnici +69
LC - Starije kadetkinje početnice -60
LC - Stariji kadeti -42
LC - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -63
LC - Stariji kadeti -69
LC - Stariji kadeti +69
LC - Starije kadetkinje -55
LC - Starije kadetkinje +65
LC - Seniori -79
KL - Stariji kadeti početnici -52
KL - Stariji kadeti početnici -63
KL - Stariji kadeti početnici -69
KL - Starije kadetkinje početnice -46
KL - Starije kadetkinje početnice -50
KL - Stariji kadeti -52
KL - Stariji kadeti -63
KL - Stariji kadeti -69
KL - Stariji kadeti +69
KL - Starije kadetkinje -55
KL - Starije kadetkinje -60
KL - Juniori -74
KL - Juniorke -60
KL - Seniori -79
LC - Stariji kadeti početnici +69
2001
188
3
DANIJEL JURAS (HBD)
117
0
ANTONIO STJEPIĆ (LOTUS)
191
DUJE PALADA (HBD)
2003
188
3
DANIJEL JURAS (HBD)
191
0
DUJE PALADA (HBD)
Medalists
1. DANIJEL JURAS, HBD
2. DUJE PALADA, HBD
3. ANTONIO STJEPIĆ, LOTUS
3. ----
LC - Starije kadetkinje početnice -60
2002
93
3
ANA PUTNIK (KULA )
227
0
NOLA NOVOKMET (MARJAN)
Medalists
1. ANA PUTNIK, KBK Kula
2. NOLA NOVOKMET, MARJAN 1975
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -42
2004
220
0
IVAN PALEKA (MARJAN)
177
3
MARINO STORIĆ (HBD)
156
MARIN RUŽIĆ (HBD)
2006
177
2
MARINO STORIĆ (HBD)
156
1
MARIN RUŽIĆ (HBD)
Medalists
1. MARINO STORIĆ, HBD
2. MARIN RUŽIĆ, HBD
3. IVAN PALEKA, MARJAN 1975
3. ----
LC - Stariji kadeti -52
2005
253
3
DANIEL KOCIJAN (TERMIN)
183
0
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
Medalists
1. DANIEL KOCIJAN, TERMINATOR
2. ŠIMUN BARIĆ, HBD
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -63
2007
8
3
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
109
0
BRUNO UDILJAK (LOTUS)
Medalists
1. MATEO GUZIĆ, POLAČA
2. BRUNO UDILJAK, LOTUS
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -69
2008
153
2
DINO IVAS (HBD)
192
1
DUJE PALADA (HBD)
Medalists
1. DINO IVAS, HBD
2. DUJE PALADA, HBD
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti +69
2009
236
0
TINO LUCIĆ (KBKSINJ)
184
3
DINO BARIĆ (HBD)
186
DANIJEL JURAS (HBD)
2012
184
3
DINO BARIĆ (HBD)
186
0
DANIJEL JURAS (HBD)
Medalists
1. DINO BARIĆ, HBD
2. DANIJEL JURAS, HBD
3. TINO LUCIĆ, KNEZ
3. ----
LC - Starije kadetkinje -55
2010
98
3
DEA ŽIVKOVIĆ (LOTUS)
150
0
CHIARA IVAS (HBD)
2011
255
2
MARINA RADIĆ (LOTUS)
198
1
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
2013
98
0
DEA ŽIVKOVIĆ (LOTUS)
255
3
MARINA RADIĆ (LOTUS)
Medalists
1. MARINA RADIĆ, LOTUS
2. DEA ŽIVKOVIĆ, LOTUS
3. NIKA PAVIČIĆ, VELEBIT
3. CHIARA IVAS, HBD
LC - Starije kadetkinje +65
2014
254
0
IVANA RADIĆ (TROGIR)
162
3
LAURA MAJIĆ (VELEBIT)
Medalists
1. LAURA MAJIĆ, VELEBIT
2. IVANA RADIĆ, TROGIR
3. ----
3. ----
LC - Seniori -79
2015
58
0
FILIP ČULINA (POLAČA)
242
3
LUKA VRGOČ (KBKSINJ)
Medalists
1. LUKA VRGOČ, KNEZ
2. FILIP ČULINA, POLAČA
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti početnici -52
2016
229
3
PATRIK LIJAK (MARJAN)
157
0
IVAN MIJIĆ (VELEBIT)
Medalists
1. PATRIK LIJAK, MARJAN 1975
2. IVAN MIJIĆ, VELEBIT
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti početnici -63
2017
65
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
81
0
MATEJ KOVAČEVIĆ (DUGIRAT)
170
IVAN ZELIĆ (VELEBIT)
2019
65
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
170
0
IVAN ZELIĆ (VELEBIT)
Medalists
1. NIKO BILANDŽIĆ, SVETI DUH
2. IVAN ZELIĆ, VELEBIT
3. MATEJ KOVAČEVIĆ, DALMACIJA
3. ----
KL - Stariji kadeti početnici -69
2018
193
0
DUJE PALADA (HBD)
91
3
DUJO TALAJA (KULA )
159
LEON NIMČEVIĆ (VELEBIT)
2020
91
3
DUJO TALAJA (KULA )
159
0
LEON NIMČEVIĆ (VELEBIT)
Medalists
1. DUJO TALAJA, KBK Kula
2. LEON NIMČEVIĆ, VELEBIT
3. DUJE PALADA, HBD
3. ----
KL - Starije kadetkinje početnice -46
2021
215
3
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
168
0
LUCIJA JURJEVIĆ (VELEBIT)
Medalists
1. NATALI PAVKOVIĆ, LOTUS
2. LUCIJA JURJEVIĆ, VELEBIT
3. ----
3. ----
KL - Starije kadetkinje početnice -50
2022
164
0
MARĆELINA PETRIČEVIĆ (VELEBIT)
63
3
ANA VUKOVIĆ (SV. DUH)
Medalists
1. ANA VUKOVIĆ, SVETI DUH
2. MARĆELINA PETRIČEVIĆ, VELEBIT
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -52
2023
251
3
DANIEL KOCIJAN (TERMIN)
158
0
IVAN MIJIĆ (VELEBIT)
Medalists
1. DANIEL KOCIJAN, TERMINATOR
2. IVAN MIJIĆ, VELEBIT
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -63
2024
171
0
IVAN ZELIĆ (VELEBIT)
82
3
MATEJ KOVAČEVIĆ (DUGIRAT)
259
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
2026
82
0
MATEJ KOVAČEVIĆ (DUGIRAT)
259
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
Medalists
1. NIKO BILANDŽIĆ, SVETI DUH
2. MATEJ KOVAČEVIĆ, DALMACIJA
3. IVAN ZELIĆ, VELEBIT
3. ----
KL - Stariji kadeti -69
2025
160
0
LEON NIMČEVIĆ (VELEBIT)
92
3
DUJO TALAJA (KULA )
194
DUJE PALADA (HBD)
2027
92
3
DUJO TALAJA (KULA )
194
0
DUJE PALADA (HBD)
Medalists
1. DUJO TALAJA, KBK Kula
2. DUJE PALADA, HBD
3. LEON NIMČEVIĆ, VELEBIT
3. ----
KL - Stariji kadeti +69
2028
187
0
DANIJEL JURAS (HBD)
237
3
TINO LUCIĆ (KBKSINJ)
185
DINO BARIĆ (HBD)
2030
237
0
TINO LUCIĆ (KBKSINJ)
185
3
DINO BARIĆ (HBD)
Medalists
1. DINO BARIĆ, HBD
2. TINO LUCIĆ, KNEZ
3. DANIJEL JURAS, HBD
3. ----
KL - Starije kadetkinje -55
2029
165
0
MARĆELINA PETRIČEVIĆ (VELEBIT)
123
3
LANA BOGDAN (LOTUS)
Medalists
1. LANA BOGDAN, LOTUS
2. MARĆELINA PETRIČEVIĆ, VELEBIT
3. ----
3. ----
KL - Starije kadetkinje -60
2031
96
3
MARINA RADIĆ (LOTUS)
167
0
LETRICIJA BOŽINA (VELEBIT)
2032
126
3
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
173
0
MIA BRKLJAČA (VELEBIT)
2034
96
0
MARINA RADIĆ (LOTUS)
126
3
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
Medalists
1. NINA ETEROVIĆ, LOTUS
2. MARINA RADIĆ, LOTUS
3. MIA BRKLJAČA, VELEBIT
3. LETRICIJA BOŽINA, VELEBIT
KL - Juniori -74
2033
163
0
DINO ĐUMLIĆ (VELEBIT)
79
3
LEO BRČINA (DUGIRAT)
241
MATEJ KNEZ (KBKSINJ)
2035
79
1
LEO BRČINA (DUGIRAT)
241
2
MATEJ KNEZ (KBKSINJ)
Medalists
1. MATEJ KNEZ, KNEZ
2. LEO BRČINA, DALMACIJA
3. DINO ĐUMLIĆ, VELEBIT
3. ----
KL - Juniorke -60
2036
127
3
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
80
0
VLATKA KOVAČEVIĆ (DUGIRAT)
Medalists
1. NINA ETEROVIĆ, LOTUS
2. VLATKA KOVAČEVIĆ, DALMACIJA
3. ----
3. ----
KL - Seniori -79
2037
243
0
LUKA VRGOČ (KBKSINJ)
59
3
FILIP ČULINA (POLAČA)
Medalists
1. FILIP ČULINA, POLAČA
2. LUKA VRGOČ, KNEZ
3. ----
3. ----