kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
OTVORENI KUP 'TOPUSKO'
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. kadeti početnici
PF - Ml. kadetkinje početnice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađe kadetkinje -28
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Mlađe kadetkinje -28
154
6
JULIJA JURIĆ (MALINSK)
375
0
LEONARDA DEAK (BTI)
334
JOSIPA BOBANOVIĆ (POLAČA)
154
3
JULIJA JURIĆ (MALINSK)
334
13
JOSIPA BOBANOVIĆ (POLAČA)
Medalists
1. JOSIPA BOBANOVIĆ, POLAČA
2. JULIJA JURIĆ, MALINSKA
3. LEONARDA DEAK, BTI
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -32
399
6
JOSIPA BOBANOVIĆ (POLAČA)
376
0
LAURA FRANJČEC (BTI)
313
ADNA JUSIĆ (VITEZBK)
399
4
JOSIPA BOBANOVIĆ (POLAČA)
313
8
ADNA JUSIĆ (VITEZBK)
Medalists
1. ADNA JUSIĆ, KBV "Vitez" B.Krupa
2. JOSIPA BOBANOVIĆ, POLAČA
3. LAURA FRANJČEC, BTI
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -37
158
10
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
314
8
ADNA JUSIĆ (VITEZBK)
1
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
34
TENA BAUER (TIGAR)
341
ALMA FRANKOVIĆ (BUDOL)
158
8
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
1
6
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
34
9
TENA BAUER (TIGAR)
341
2
ALMA FRANKOVIĆ (BUDOL)
158
6
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
34
0
TENA BAUER (TIGAR)
Medalists
1. IVA VUKOŠIĆ, TIGAR, Slunj
2. TENA BAUER, TIGAR, Karlovac
3. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ, BTI
3. ALMA FRANKOVIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Mlađe kadetkinje -42
343
0
CHIARA FRANKOVIĆ (BUDOL)
315
3
ADNA JUSIĆ (VITEZBK)
152
6
ELA ZNAOR (MALINSK)
172
0
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
291
5
BRIGITA BEDI (DRAGA)
156
1
LUCIJA BAKALAR (TGRSL)
233
KARIN KARIKO (PLANET)
315
2
ADNA JUSIĆ (VITEZBK)
152
8
ELA ZNAOR (MALINSK)
291
3
BRIGITA BEDI (DRAGA)
233
4
KARIN KARIKO (PLANET)
152
0
ELA ZNAOR (MALINSK)
233
3
KARIN KARIKO (PLANET)
Medalists
1. KARIN KARIKO, PLANET SPORT
2. ELA ZNAOR, MALINSKA
3. BRIGITA BEDI, DRAGA
3. ADNA JUSIĆ, KBV "Vitez" B.Krupa
PF - Mlađe kadetkinje -47
157
11
LUCIJA BAKALAR (TGRSL)
316
6
DIANA RAMIĆ (VITEZBK)
351
BRIGITA BEDI (DRAGA)
157
4
LUCIJA BAKALAR (TGRSL)
351
7
BRIGITA BEDI (DRAGA)
Medalists
1. BRIGITA BEDI, DRAGA
2. LUCIJA BAKALAR, TIGAR, Slunj
3. DIANA RAMIĆ, KBV "Vitez" B.Krupa
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje +47
317
0
DIANA RAMIĆ (VITEZBK)
159
7
LORENA POŽEGA (TGRSL)
Medalists
1. LORENA POŽEGA, TIGAR, Slunj
2. DIANA RAMIĆ, KBV "Vitez" B.Krupa
3. ----
3. ----