kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
OTVORENI KUP "SLUNJ"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
SC - DJEVOJČICE
SC - DJEČACI
SC - MLAĐE KADETKINJE
SC - MLAĐI KADETI
SC - STARIJE KADETKINJE
SC - STARIJI KADETI
SC - JUNIORI
SC - SENIORI
LC - STARIJE KADETKINJE
LC - STARIJI KADETI
LC - JUNIORKE
LC - JUNIORI
LC - SENIORI
KL - JUNIORKE
KL - SENIORI
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
SC - DJEČACI -22
SC - DJEČACI -25
SC - DJEČACI -28
SC - DJEČACI -32
SC - DJEČACI +32
SC - DJEČACI -22
16
5
LUCAS RADOVIĆ (ZG)
82
0
BORNA NAČINOVIĆ (DRAGA)
3
6
KARLO KATALINIĆ (ZG)
26
4
LEON KRKLEC (KRAPINA)
16
4
LUCAS RADOVIĆ (ZG)
3
2
KARLO KATALINIĆ (ZG)
Medalists
1. LUCAS RADOVIĆ, ZAGREB
2. KARLO KATALINIĆ, ZAGREB
3. BORNA NAČINOVIĆ, DRAGA
3. LEON KRKLEC, KRAPINA
SC - DJEČACI -25
4
KARLO KATALINIĆ (ZG)
17
7
LUCAS RADOVIĆ (ZG)
23
9
DIEGO ALDIN (BURA)
4
9
KARLO KATALINIĆ (ZG)
23
13
DIEGO ALDIN (BURA)
Medalists
1. DIEGO ALDIN, BURA
2. KARLO KATALINIĆ, ZAGREB
3. LUCAS RADOVIĆ, ZAGREB
3. ----
SC - DJEČACI -28
27
PATRIK VRHOVEC (KRAPINA)
52
7
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
83
0
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
27
0
PATRIK VRHOVEC (KRAPINA)
52
6
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
Medalists
1. ERIK BERTOŠA, BUDOKAI LABIN
2. PATRIK VRHOVEC, KRAPINA
3. MATEJ SARVAŠ, DRAGA
3. ----
SC - DJEČACI -32
28
0
JOSIP NEŽMAHEN (KRAPINA)
135
6
LUKA KNEZ (KBKSINJ)
22
10
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
37
5
STJEPAN SEDAK (MACE)
135
2
LUKA KNEZ (KBKSINJ)
22
6
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
Medalists
1. ANTONIO PELČIĆ, BURA
2. LUKA KNEZ, KNEZ
3. STJEPAN SEDAK, MAČE
3. JOSIP NEŽMAHEN, KRAPINA
SC - DJEČACI +32
56
MARIN STEPČIĆ (BUDOL)
29
3
ANDRIJA KRKLEC (KRAPINA)
122
5
LUKA KNEZ (KBKSINJ)
10
MARTIN PAVLAKOVIĆ (ZG)
115
0
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
136
6
MATEJ KNEZ (KBKSINJ)
56
4
MARIN STEPČIĆ (BUDOL)
122
3
LUKA KNEZ (KBKSINJ)
10
1
MARTIN PAVLAKOVIĆ (ZG)
136
3
MATEJ KNEZ (KBKSINJ)
56
1
MARIN STEPČIĆ (BUDOL)
136
2
MATEJ KNEZ (KBKSINJ)
Medalists
1. MATEJ KNEZ, KNEZ
2. MARIN STEPČIĆ, BUDOKAI LABIN
3. MARTIN PAVLAKOVIĆ, ZAGREB
3. LUKA KNEZ, KNEZ