PF - Dječaci početnici -25
1. BORNA BURMUDŽIJA, KUTINA |
2. IVANO ANZIĆ, TIGAR, Karlovac |
|
|
|
|
|
PF - Dječaci početnici -28
1. MARKO MAVRAČIĆ, JASTREB |
2. ENES HUŠIDIĆ, TIGAR, Karlovac |
3. TOMISLAV VRANKOVEČKI, BUŠIDO |
|
|
|
|
PF - Dječaci početnici -32
1. KARLO MIHELČIĆ, MOSLAVAC |
2. LOVRO VUČEMILOVIĆ STIPANIĆ, TIGAR, Karlovac |
3. DOMAGOJ HALIĆ, KUTINA |
|
|
|
|
PF - Dječaci početnici +32
1. DOMAGOJ FIKET, BUDOKAI LABIN |
2. JAKOV ŠTRK, MOSLAVAC |
3. LOVRO VUČEMILOVIĆ STIPANIĆ, TIGAR, Karlovac |
3. SVEN TOMPIĆ, BUŠIDO |
|
| |
PF - Djevojčice početnice -25
1. LUCIJA BABIĆ, TIGAR, Karlovac |
2. LADA VUKIĆ, NINJA |
|
|
|
|
|
PF - Djevojčice početnice -32
1. ESTER BARIČEVIĆ, IMPACT |
2. INGA ŠTAJCER, KUTINA |
3. EMILI RUBES, BTI |
|
|
|
|
PF - Djevojčice početnice +32
1. LEONA ŠAMEC, KUTINA |
2. LAURA HORVAT, KUTINA |
3. NIKOLINA BEKAVAC, MOSLAVAC |
3. ERIN LIKAR KOLOUCH, KUTINA |
|
| | | |
PF - Dječaci -25
1. ALEKSANDAR UZELAC, DRAGON&SOKOL |
2. FILIP KLOBUČAR, GLINA |
3. IVANO ANZIĆ, TIGAR, Karlovac |
3. RIKO LJUBIĆ, BTI |
|
|
|
PF - Dječaci -28
1. PATRIK PRESEČAN, IVANIĆ GRAD |
2. NIKOLA VUKIĆ, NINJA |
3. ALEKSANDAR UZELAC, DRAGON&SOKOL |
3. MARKO MAVRAČIĆ, JASTREB |
|
|
|
PF - Dječaci -32
1. PATRIK PRESEČAN, IVANIĆ GRAD |
2. ALEKSANDAR UZELAC, DRAGON&SOKOL |
3. BENJAMIN TUKEC, IVANIĆ GRAD |
|
|
|
|
PF - Dječaci +32
1. ANTE CVITANOVIĆ, MOSLAVAC |
2. JAKOV ŠTRK, MOSLAVAC |
3. DORIJAN KARAULA, FRANKOPAN |
3. IVAN BAKOTIĆ, FRANKOPAN |
|
| |
PF - Djevojčice -25
1. TENA KAČMARČIK, KUTINA |
2. MARTA CVITANOVIĆ, MOSLAVAC |
3. LUCIJA BABIĆ, TIGAR, Karlovac |
|
|
|
|
PF - Djevojčice -28
1. DORA MATIĆ, JASTREB |
2. RENATA HOŠKO, KUTINA |
|
|
|
|
|
PF - Djevojčice -32
1. DORA MATIĆ, JASTREB |
2. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN |
3. MARTINA PREBEG, KUTINA |
3. EMA BEĆIRBAŠIĆ, FRANKOPAN |
|
|
|
PF - Djevojčice +32
1. KIARA BRATKOVIĆ, BTI |
2. DONNA VRHOVEC, BTI |
3. HADRA BIBORKA, BEREMEND SPORT KFT |
3. NIKOLINA BEKAVAC, MOSLAVAC |
|
| |
PF - Ml. kadeti početnici
PF - Mlađi kadeti početnici -37
1. ALEKS PRELOG, PTUJ |
2. DOMAGOJ FIKET, BUDOKAI LABIN |
3. KARLO MIHELČIĆ, MOSLAVAC |
|
|
|
|
PF - Mlađi kadeti početnici +47
1. ANTE VUČEMILOVIĆ STIPANIĆ, TIGAR, Karlovac |
2. EUGEN SAKAČ, JASTREB |
3. OLIVER SAVIĆ-ROSY, IMPACT |
|
|
| |
PF - Ml. kadetkinje početnice
PF - Mlađe kadetkinje početnice -37
1. NADJA UZELAC, DRAGON&SOKOL |
2. LARISA VIDOVIČ, PTUJ |
3. LIA LEONA RIBIĆ, IVANIĆ GRAD |
|
|
|
|
PF - Mlađe kadetkinje početnice +47
1. EMILI BARIČEVIĆ, IMPACT |
2. TAJA ŠIBILA, PTUJ |
3. GABRIJELA VUKOVIĆ, TIGAR, Karlovac |
3. TAMARA GRAHOVAC, DRAGON&SOKOL |
|
| |
PF - Mlađi kadeti -37
1. FRAN GRUBIŠA, JASTREB |
2. IVAN PAVAO NIKOLIĆ, MOSLAVAC |
3. ANTE CVITANOVIĆ, MOSLAVAC |
3. GABRIJEL LATIN, NINJA |
|
|
|
PF - Mlađi kadeti -47
1. IVAN MARETIĆ, JASTREB |
2. MATEJ ŽAMARIJA, JASTREB |
3. MATEO ŠEPEK, KUTINA |
|
|
|
|
PF - Mlađi kadeti +47
1. ŠIMUN BARIĆ, HBD |
2. DINO IVAS, HBD |
3. MATEJ ŽAMARIJA, JASTREB |
3. PETAR BERONIĆ, MOSLAVAC |
|
|
|
PF - Ml. kadeti GRANDCHAMPION
1. DINO IVAS, HBD |
2. ŠIMUN BARIĆ, HBD |
3. PETAR BERONIĆ, MOSLAVAC |
3. IVAN MARETIĆ, JASTREB |
|
| |
PF - Mlađe kadetkinje -28
1. TINA PETROVIĆ, IVANIĆ GRAD |
2. DORA MATIĆ, JASTREB |
3. EMA PLEŠE, MOSLAVAC |
|
|
|
|
PF - Mlađe kadetkinje -32
1. TINA PETROVIĆ, IVANIĆ GRAD |
2. LEONA RAVLIĆ, IVANIĆ GRAD |
3. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN |
3. EMA PLEŠE, MOSLAVAC |
|
|
|
PF - Mlađe kadetkinje -37
1. ANĐELINA FILIPOVIĆ, KUTINA |
2. NADJA UZELAC, DRAGON&SOKOL |
3. LARISA VIDOVIČ, PTUJ |
3. BEATA IVAS, HBD |
|
|
|
PF - Mlađe kadetkinje -42
1. MAJA MUDRIĆ, FRANKOPAN |
2. ANTEA TOMAŠKOVIĆ, KUTINA |
3. NIKA ŽGALJIĆ, FRANKOPAN |
|
|
|
|
PF - Mlađe kadetkinje -47
1. ELENA ČVEK, NINJA |
2. MAŠA ŠIRANOVIĆ, JASTREB |
3. ANA CVITANOVIĆ, MOSLAVAC |
3. LANA NOHA, MOSLAVAC |
|
|
|
PF - Mlađe kadetkinje +47
1. ANTONELA CESAREC, KRAPINA |
2. PETRA ŽMIRIĆ, GLINA |
3. ANA CVITANOVIĆ, MOSLAVAC |
3. LORENA ZEBA, BTI |
|
|
|
PF - Ml. kadetkinje GRANDCHAMPION
1. ANTONELA CESAREC, KRAPINA |
2. LANA NOHA, MOSLAVAC |
3. ELENA ČVEK, NINJA |
3. MAŠA ŠIRANOVIĆ, JASTREB |
|
| | | |
PF - Stariji kadeti -37
1. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula |
2. IVAN PAVAO NIKOLIĆ, MOSLAVAC |
3. SANDY ŽUNIĆ, BUDOKAI LABIN |
|
|
|
|
PF - Stariji kadeti -42
1. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula |
2. SANDY ŽUNIĆ, BUDOKAI LABIN |
|
|
|
|
|
PF - Stariji kadeti -52
1. ANTO JELKIĆ, 2002 - Odzak |
2. BORNA KLOBUČAR, GLINA |
3. IVAN MARETIĆ, JASTREB |
3. PETAR BERONIĆ, MOSLAVAC |
|
|
|
PF - Stariji kadeti -63
1. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak |
2. MORIS TRBULIN, LAV, Pula |
3. JAN VALEK, IMPACT |
3. MATIJA HMELINA, JASTREB |
|
|
|
PF - Stariji kadeti +69
1. FABIJAN ŠIRANOVIĆ, JASTREB |
2. LOVRO ŽAMARIJA, JASTREB |
3. DINO IVAS, HBD |
3. BENEDEK HADRA, BEREMEND SPORT KFT |
|
| | | |
PF - Starije kadetkinje -37
1. ANA NIKOLIĆ, MOSLAVAC |
2. LARISA VIDOVIČ, PTUJ |
|
|
|
|
|
PF - Starije kadetkinje -42
1. ANTEA TOMAŠKOVIĆ, KUTINA |
2. ANA NIKOLIĆ, MOSLAVAC |
|
|
|
|
|
PF - Starije kadetkinje -46
1. ANA CVITANOVIĆ, MOSLAVAC |
2. LANA NOHA, MOSLAVAC |
3. ANA MARETIĆ, JASTREB |
3. DIANA JAKOVAC, FRANKOPAN |
|
|
|
PF - Starije kadetkinje -50
1. LEONARDA DEAK, BTI |
2. ENIKŐ TEKLA TÓTH, BEREMEND SPORT KFT |
3. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN |
|
|
|
|
PF - Starije kadetkinje -55
1. ANTONELA CESAREC, KRAPINA |
2. MARGARETA MUŠNJAK, TIGAR, Karlovac |
3. LEONA BARTOLIN, NINJA |
3. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN |
|
|
|
PF - Starije kadetkinje -60
1. PETRA ŽMIRIĆ, GLINA |
2. CHIARA IVAS, HBD |
|
|
|
|
|
PF - Starije kadetkinje -65
1. CHIARA IVAS, HBD |
2. MATEA GROŠ, BUŠIDO |
|
|
|
|
|
PF - Starije kadetkinje +65
1. LINA RADMAN, IVANIĆ GRAD |
2. ANA LU KUZMIĆ, GLINA |
|
|
|
| |
PF - Seniori -84
1. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN |
2. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC |
|
|
|
|
|
PF - Seniori -89
1. MIROSLAV GRGIĆ, MOSLAVAC |
2. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN |
|
|
|
|
|
PF - Seniori +94
1. MIROSLAV GRGIĆ, MOSLAVAC |
2. ISTVÁN TÓTH, BEREMEND SPORT KFT |
|
|
|
| | | |