kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Kick Box Prvenstvo države BIH
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISPLAY TYPE
individually by category
grouped by category
individually by club
grouped by club
LIGHT CONTACT (139)
LC - Stariji kadeti -32
1. ADIN SKOPLJAK - KBS " LUGAN TEAM"
2. AMAR SELIMOVIĆ - Golden Team Kalesija
3. DINO ČUSTOVIĆ - KBC "Bihać"
4. DZENAN TUTIC - KBS Pokoj
5. TARIK KARIĆ - KBV FLEK TOM CAT TUZLA
LC - Stariji kadeti -37
1. ISAK MEHMEDOVIĆ - KBV FLEK TOM CAT TUZLA
2. SALAHUDIN ZILDŽIĆ - KBV FLEK TOM CAT TUZLA
LC - Stariji kadeti -42
1. ADMIR HALILOVIC - Golden Team Kalesija
2. AJDIN MURATOVIĆ - KBS "GAZIJA" BUŽIM
3. MAK ČUSTOVIĆ - KBC "Bihać"
4. VASILIJE SAVIĆ - Panter Bijeljina
5. VEDAD PADŽIĆ - Golden Team Kalesija
LC - Stariji kadeti -47
1. PILAV MUHAREM - KBK "IZAZOV" Bugojno
LC - Stariji kadeti -52
1. EDI JUSIC - KBS"Jezerski"- Bosanska Krupa
2. HARUN SPAHIC - KBV FLEK TOM CAT TUZLA
3. JASMIN SPAHIĆ - Golden glove Tesanj
4. KENAN SMAKA - KBS "TITANIUM" Usora
5. MEHMED KRUPIĆ - KBS "GAZIJA" BUŽIM
6. MUHAMED FAZLIĆ - Golden Team Kalesija
7. PILAV MUHAREM - KBK "IZAZOV" Bugojno
8. SUAD HANKIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
LC - Stariji kadeti -57
1. AHMED ČAMDŽIĆ - KBS Borac Jelah
2. BILAL HODŽIĆ - KBV "TAEKYON" SARAJEVO
3. DJORDJE KRSMANOVIC - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
4. DŽENAN OMEREFENDIĆ - KBV FLEK TOM CAT TUZLA
5. ESMIN FORIC - KBS Storm Gym
6. FARIS AJKIC - "ZINO"
7. NADIR HASANIČEVIĆ - KBS Borac Jelah
8. SEMIR GALIĆ - Unija Borilačke Vještine
9. TARIK DURAKOVIĆ - KBV FLEK TOM CAT TUZLA
LC - Stariji kadeti -63
1. ANIS ĆORDIĆ - KBS "GAZIJA" BUŽIM
2. BAKIR DŽEHOVIĆ - KBV "TAEKYON" SARAJEVO
3. NEDIM MALKOC - KBV Kurto
4. SLAVEN OSTOJIĆ - Kick boxing club PRNJAVOR
LC - Stariji kadeti -69
1. ADIN SMAJIĆ - Unija Borilačke Vještine
2. HALID HADZIC - Golden Team Kalesija
3. KLISURA HAMZA - KBV FOJNICA
LC - Stariji kadeti +69
1. ADIN ZUKA - KBV FOJNICA
2. AHMED MEHMEDOVIC - KBV Kurto
3. AHMED SARAJLIĆ - KBV "TAEKYON" SARAJEVO
4. ALDIN DŽAFIĆ - KBVIS PROSVJETITELJ ZVORNIK
5. EMAN SALIHOVIC - KBC "Bihać"
6. IMRAN OKERIĆ - KBV "TAEKYON" SARAJEVO
7. RENATO PERIŠIĆ - KBC "Bihać"
8. TARIK IBRIŠIMOVIĆ - KBVIS PROSVJETITELJ ZVORNIK
LC - Starije kadetkinje -32
1. AJKA DURDŽIČ - "Tigar" CAZIN
2. LEMANA DURDŽIĆ - "Tigar" CAZIN
3. MIA KEROSEVIC - Radnicki
LC - Starije kadetkinje -37
1. ARNELA HASUKIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
2. KADEMA AGIĆ - KBS Borac Jelah
LC - Starije kadetkinje -42
1. LANA PERIŠIĆ - KBC "Bihać"
2. NIKOLINA VLASKI - Kik boks klub "KULE" Trnovo
3. SENEMA LUGAN - KBS " LUGAN TEAM"
LC - Starije kadetkinje -46
LC - Starije kadetkinje -50
1. AJNA BRKIC - "ZINO"
2. AJNA HEKIĆ - "Tigar" CAZIN
3. AMILA TAHIĆ - KBS "GAZIJA" BUŽIM
4. AMINA CIKARIC - Golden Team Kalesija
LC - Starije kadetkinje -55
1. AJLA TUTUNDŽIĆ - Golden Team Kalesija
2. AJLA ZULIĆ - Golden Team Kalesija
3. DANINA DURIĆ - "Tigar" CAZIN
4. HANA GORETIĆ - KBV Kurto
5. KANITA MUMINOVIĆ - KBS "TITANIUM" Usora
6. SANDA ŠAKO - KBV FOJNICA
LC - Starije kadetkinje -60
1. AMNA MUSIĆ - Golden Team Kalesija
2. LAMIJA HAMULIC - "ZINO"
3. SUREJA MEHIC - KBS"Jezerski"- Bosanska Krupa
LC - Starije kadetkinje -65
LC - Starije kadetkinje +65
1. AMINA ŠKEMBIĆ - KBK "IZAZOV" Bugojno
2. ELA KOVAČEVIĆ - KBC "Bihać"
3. IMAN HADZIC - Golden Team Kalesija
4. LARISA TUTUNDŽIĆ - Golden Team Kalesija
LC - Juniori -57
LC - Juniori -63
1. ADVAN DURIĆ - "Tigar" CAZIN
2. ELDIN MEŠTRIĆ - Unija Borilačke Vještine
3. NIKOLAJ RADULOVIC - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
4. TARIK OKERIĆ - KBV "TAEKYON" SARAJEVO
LC - Juniori -69
1. AMAR BEKTAŠEVIĆ - KBK "Galaja" Sanski Most
2. CEHAJA MUHAMED - KBK "IZAZOV" Bugojno
3. IZET HODŽIĆ - KBK "IZAZOV" Bugojno
4. MARKO VUJIĆ - Panter Bijeljina
5. MIDHAT SMAKA - KBS "TITANIUM" Usora
6. SENAID FERHATOVIĆ - KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
LC - Juniori -74
1. AHMED MUŠANOVIĆ - KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
2. AJDIN ALJIĆ - KBV "TAEKYON" SARAJEVO
3. ALI HODŽIĆ - KBV "TAEKYON" SARAJEVO
4. AMAR PELJTO - KBV "TAEKYON" SARAJEVO
5. DINO RUŽNIĆ - "Tigar" CAZIN
6. EMRAH HOTIĆ - KBK "Galaja" Sanski Most
7. MALIK BEKTAŠ - KBV "Gazija" Sarajevo
8. OSMAN BRKIĆ - KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
LC - Juniori -79
1. ELDIN HAMULIĆ - "Tigar" CAZIN
2. JASKO SKALIĆ - KBV Kurto
3. MUHAMED SEFEROVIĆ - KBK "Galaja" Sanski Most
4. RIAD EFENDIC - KBV "TAEKYON" SARAJEVO
5. TARIK ĆOKIĆ - KBV FLEK TOM CAT TUZLA
LC - Juniori -84
1. FARIS ALJIĆ - KBV "TAEKYON" SARAJEVO
2. NIKOLA ALEMPIĆ - Panter Bijeljina
LC - Juniori -89
1. ADMIR OKCIC - KBK "Galaja" Sanski Most
2. RIJAD OKERIĆ - KBV "TAEKYON" SARAJEVO
3. SANJIN ČIĆAK - KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
LC - Juniori -94
1. ŠEFIK HASIĆ - KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
LC - Juniori +94
1. NEDŽAD SULJIĆ - Panter Bijeljina
2. NEMANJA MILETIĆ - Kick boxing club PRNJAVOR
3. ŠEFIK HASIĆ - KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
LC - Juniorke -50
1. AMRA MERDŽANIĆ - KBV FOJNICA
2. DŽEJLANA BAJREKTAREVIĆ - KBS "GAZIJA" BUŽIM
3. LEJLA ABDIJANOVIC - "ZINO"
4. SUEJLA JUSIC - KBS"Jezerski"- Bosanska Krupa
LC - Juniorke -55
1. AMILA MEŠTRIĆ - Unija Borilačke Vještine
2. ANESA HAMZIC - "ZINO"
3. EMA HAMULIC - "ZINO"
4. MUBINA VELADŽIĆ - KBS "GAZIJA" BUŽIM
LC - Juniorke -60
1. AJŠA DŽEHOVIĆ - KBV "TAEKYON" SARAJEVO
2. AMINA HAFIZOVIC - KBS"Jezerski"- Bosanska Krupa
3. MEDINA ŠABANOVIĆ - KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
4. SARA DEDIC - "ZINO"
LC - Juniorke -65
1. EMA RAMIĆ - TKD BOSNA-CAZIN
2. ERNA OKUGIC - KBS Pokoj
LC - Juniorke -70
1. ADELA HASUKIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
LC - Juniorke +70
LC - Seniori -57
1. ALDIN BEKTAŠEVIĆ - KBK "Galaja" Sanski Most
2. ARNEL ZUBERI - "ZINO"
LC - Seniori -63
LC - Seniori -69
1. IRNES ĆOSIĆ - KBS "TITANIUM" Usora
2. ISMAIL HAMULIĆ - "Tigar" CAZIN
3. JOVAN MANDIĆ - Kick boxing club PRNJAVOR
LC - Seniori -74
1. SELMIR DELIC - KBS "TITANIUM" Usora
LC - Seniori -79
1. EDIS MEŠIĆ - "ZINO"
2. FARIS SVRAKA - KBV "TAEKYON" SARAJEVO
3. MUHAMED IBRIŠIMOVIĆ - KBS Storm Gym
LC - Seniori -84
1. ABDULKERIM ŠEHOVIĆ - KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
LC - Seniori -89
1. FIKRET IBRAHIMKADIČ - CBS"Tešanj"Tešanj
2. IMAD BABAČA - KBK "Galaja" Sanski Most
LC - Seniori -94
1. ALMEDIN TREBINČEVIĆ - KBVIS PROSVJETITELJ ZVORNIK
2. AMAR BRIGA - KBV "TAEKYON" SARAJEVO
LC - Seniori +94
1. AHMED KADIĆ - KBV "TAEKYON" SARAJEVO
2. MEHMED HODŽIĆ - KBS "TITANIUM" Usora
3. ZUHDIJA BEGIĆ - TKD BOSNA-CAZIN
LC - Seniorke -50
1. ADNA HODZIC - "ZINO"
LC - Seniorke -55
LC - Seniorke -60
1. NADIRA HUSKIĆ - KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
LC - Seniorke -65
1. DŽANA TUFEKČIĆ - Radnicki
LC - Seniorke -70
1. DŽENITA MAHOVKIĆ - Radnicki
LC - Seniorke +70
LC - Veterani -63
LC - Veterani -74
LC - Veterani -84
1. DRAGAN RABOTA - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
LC - Veterani -89
LC - Veterani -94
LC - Veterani +94
LC - Veteranke -55
LC - Veteranke -65
LC - Veteranke +65
K1 STYLE (90)
K1 - Stariji kadeti -37
K1 - Stariji kadeti -42
K1 - Stariji kadeti -45
1. NJEGOŠ ŠKIPINA - Kick box IGMA Foča
K1 - Stariji kadeti -48
K1 - Stariji kadeti -51
1. JASMIN SPAHIĆ - Golden glove Tesanj
K1 - Stariji kadeti -54
K1 - Stariji kadeti -57
1. TARIK DURAKOVIĆ - KBV FLEK TOM CAT TUZLA
K1 - Stariji kadeti -60
K1 - Stariji kadeti -63,5
K1 - Stariji kadeti -67
1. MARKO JEJINIĆ - Kik boks klub "KULE" Trnovo
2. MIRZA MUJANOVIĆ - Ilidža Sarajevo
K1 - Stariji kadeti -71
K1 - Stariji kadeti -75
K1 - Stariji kadeti -81
K1 - Stariji kadeti+81
K1 - Starije kadetkinje -36
K1 - Starije kadetkinje -40
K1 - Starije kadetkinje -44
K1 - Starije kadetkinje -48
K1 - Starije kadetkinje -52
K1 - Starije kadetkinje -56
K1 - Starije kadetkinje -60
1. LEYLA SEJMENOVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
2. MARIJA VUJANOVIĆ - KBV "JEDINSTVO" BRČKO
K1 - Starije kadetkinje +60
K1 - Mlađi juniori -42
K1 - Mlađi juniori -45
1. ALAJBEGOVIC ERVIN - Klub borilačkih vještina ISAK-ZE
K1 - Mlađi juniori -48
K1 - Mlađi juniori -51
1. KENAN SMAKA - KBS "TITANIUM" Usora
K1 - Mlađi juniori -54
1. KENAN SMAKA - KBS "TITANIUM" Usora
2. NIKOLA BOŽIĆ - KBK GVARDIJA MODRIČA
K1 - Mlađi juniori -57
K1 - Mlađi juniori -60
1. SAFER HABIBOVIĆ - KBS " LUGAN TEAM"
2. SAFET SEFEROVIĆ - Klub borilačkih vještina ISAK-ZE
K1 - Mlađi juniori -63,5
1. ENIS MEHMEDOVIĆ - Golden Team Kalesija
2. NIKOLA CETIĆ - KBK GVARDIJA MODRIČA
K1 - Mlađi juniori -67
1. NUH HEBIBOVIĆ - KBV "Gazija" Sarajevo
2. SLAVIŠA NIKOLIĆ - KBK GVARDIJA MODRIČA
K1 - Mlađi juniori -71
1. VID DIVLJAN - Kik boks klub "KULE" Trnovo
K1 - Mlađi juniori -75
1. ALDIN LOLIĆ - Golden Team Kalesija
2. FERID HUSKIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
3. NIKOLA ŠARAN - Velež Nevesinje
4. VID DIVLJAN - Kik boks klub "KULE" Trnovo
K1 - Mlađi juniori -81
1. AMEL KOLUH - Klub borilačkih vještina ISAK-ZE
2. FARUK UMIHANIĆ - KBV FLEK TOM CAT TUZLA
K1 - Mlađi juniori +81
1. DŽAN KADRIĆ - Kick Box Club "SPARTAK" Breza
2. NURDZIHAN VELAGIC - KBS GLADIJATOR SARAJEVO
K1 - Mlađe juniorke -40
K1 - Mlađe juniorke -44
K1 - Mlađe juniorke -48
1. EDITA ZDRALE - BALKAN KONJIC
K1 - Mlađe juniorke -52
1. EDITA ZDRALE - BALKAN KONJIC
2. KANITA MUMINOVIĆ - KBS "TITANIUM" Usora
K1 - Mlađe juniorke -56
1. LEJLA LUGAN - KBS " LUGAN TEAM"
K1 - Mlađe juniorke -60
K1 - Mlađe juniorke +60
K1 - Juniori -51
K1 - Juniori -54
K1 - Juniori -57
1. ANEL SALKIĆ - Golden Team Kalesija
2. RIJAD KASAPOVIĆ - KBV "Gazija" Sarajevo
K1 - Juniori -60
K1 - Juniori -63,5
1. CVIJETIN VUJANOVIĆ - KBV "JEDINSTVO" BRČKO
2. DZAN ZDRALE - BALKAN KONJIC
3. RADE STARČEVIĆ - KBK GVARDIJA MODRIČA
K1 - Juniori -67
1. JOVAN TRIPUNOVIĆ - KBK GVARDIJA MODRIČA
2. WAEL MEIRI - KBS GLADIJATOR SARAJEVO
K1 - Juniori -71
1. AMIL TUTIC - "ZINO"
2. STEFAN KNEŽEVIĆ - KBK GVARDIJA MODRIČA
K1 - Juniori -75
1. ALMIR MUJAGIĆ - FAVORIT BH
2. DINEL MEHIĆ - Golden Team Kalesija
3. DINO RAPKIC - Golden Team Kalesija
4. HARIS HAJDAREVIC - "ZINO"
K1 - Juniori -81
1. AMAR ARIFOVIĆ - KBV FLEK TOM CAT TUZLA
2. MUHAMED CETIN - KBK "IZAZOV" Bugojno
K1 - Juniori -86
K1 - Juniori -91
1. NEVRES NAKIĆEVIĆ - KBVIS PROSVJETITELJ ZVORNIK
K1 - Juniori +91
1. BORIS NENIĆ - KBK GVARDIJA MODRIČA
2. HARUN SINANOVIC - BALKAN KONJIC
K1 - Juniorke -48
K1 - Juniorke -52
K1 - Juniorke -56
1. JANA ĐERIĆ - Velež Nevesinje
K1 - Juniorke -60
1. DORIS ZIVKOVIC - KBS Storm Gym
K1 - Juniorke -65
K1 - Juniorke -70
K1 - Juniorke +70
K1 - Seniori A -51
K1 - Seniori A -54
K1 - Seniori A -57
K1 - Seniori A -63,5
1. TOMISLAV VUKOMANOVIĆ - kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
K1 - Seniori A -67
1. AMAR HUSETOVIC - Klub borilačkih vještina ISAK-ZE
K1 - Seniori A -71
1. AMAR HUSETOVIC - Klub borilačkih vještina ISAK-ZE
2. JASMIN RAMIC - Panter Bijeljina
3. ZORAN MILANOVIĆ - Kick-box klub Prijedor
K1 - Seniori A -75
1. ALMIN HODŽIĆ - KBV FLEK TOM CAT TUZLA
2. HARIS BIBER - KBV "Gazija" Sarajevo
K1 - Seniori A -81
1. NIKOLA DROBNJAK - KBV FLEK TOM CAT TUZLA
2. RASIM BAŠIĆ - KBS GLADIJATOR SARAJEVO
3. SANJIN ALIHODŽIĆ - KBV "Gazija" Sarajevo
K1 - Seniori A -86
1. ALBERT UGRINČIĆ - Ilidža Sarajevo
2. ESAD KADRIĆ - KBV FLEK TOM CAT TUZLA
K1 - Seniori A -91
1. MESUD SELIMOVIĆ - KBV FLEK TOM CAT TUZLA
K1 - Seniori A +91
1. AHMED KRNJIĆ - Klub borilačkih vještina ISAK-ZE
K1 - Seniorke A -48
K1 - Seniorke A -52
1. AMRA BABAJIĆ - KBV FLEK TOM CAT TUZLA
2. EDINA HALILOVIC - BALKAN KONJIC
K1 - Seniorke A -56
K1 - Seniorke A -60
1. AJLA VOJIĆ - FAVORIT BH
2. JELENA BATIC - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
3. MAJA BOGDANOVIĆ - KBV FLEK TOM CAT TUZLA
K1 - Seniorke A -65
1. TEODORA VIDIĆ - KBK GVARDIJA MODRIČA
K1 - Seniorke A -70
K1 - Seniorke A +70
1. JASMINA MERDIĆ - KBS "TITANIUM" Usora
2. ZEHRINA KADRIĆ - KBV FLEK TOM CAT TUZLA
K1 - Seniori B -51
K1 - Seniori B -54
K1 - Seniori B -57
1. HAMZA HAMZIĆ - KBS Pokoj
K1 - Seniori B -60
K1 - Seniori B -63,5
1. DAJAN IVANOVIĆ - Radnicki
2. DRAGAN ZELINČEVIĆ - KBK GVARDIJA MODRIČA
K1 - Seniori B -67
1. DANIS RIBIC - Radnicki
2. HARUN DURANOVIĆ - KBV FLEK TOM CAT TUZLA
3. MARKO KOJIĆ - Kick boxing club PRNJAVOR
K1 - Seniori B -71
K1 - Seniori B -75
1. ADNAN MULAVDIĆ - KBV FLEK TOM CAT TUZLA
2. AHMED KARABEGOVIĆ - FAVORIT BH
3. AMAR LUGAN - KBS " LUGAN TEAM"
4. EDIS MEŠIĆ - "ZINO"
K1 - Seniori B -81
1. BALDAR KURJAKOVIĆ - FAVORIT BH
2. MAID BAŠIĆ - KBV FLEK TOM CAT TUZLA
K1 - Seniori B -86
K1 - Seniori B -91
1. AHMED HRNJIĆ - KBV FLEK TOM CAT TUZLA
2. ANES BILAJAC - KBV FLEK TOM CAT TUZLA
3. ARMIN KORAJČEVIĆ - KBVIS PROSVJETITELJ ZVORNIK
K1 - Seniori B +91
1. DANIJAL ALAGIC - KBV Kurto
2. KENAN HANJALIC - KBS GLADIJATOR SARAJEVO
3. KENAN HUSEINBAŠIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
K1 - Seniorke B -48
K1 - Seniorke B -52
K1 - Seniorke B -56
K1 - Seniorke B -60
K1 - Seniorke B -65
K1 - Seniorke B -70
K1 - Seniorke B +70