kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Karlovac Open 2013
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AGRAM
ARMUS
Banska Bystrica
BENKOVAC
BROD
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
BUŠIDO
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
Controll SportClub Szombathely
CROATIA
CS TIGER CLUB KARATE ARAD
DALMATINO
Debreczeni Team
DELTA
DEMA THAIBOXING
DESPOT PRNJAVOR
DRAGON&SOKOL
Dragonteam
Dynamite team
Esztergomi KBSE
FAVORIT BH
FC Kovačić
Fighters club
FUTURA
Guard klub kickbox KOŠICE
HAMMER GYM
HUS
IKKEN BULGARIA
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBC "Bihać"
KBK Borac Banja Luka
KBK Koper
KBK Murska Sobota
KBK Power kick Murska Sobota
KBV DOMŽALE
KBV Ormož
KING
KiralyTeam Pointfigthing Academy
KIT IZOLA
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KRŠKO
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
MAČE
MORNAR
MOSLAVAC
OMEGA
PAKRAC
Panter Prešov
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PON DO KWAN ZAGORJE
PTUJ
RAPTOR
Rohrbach
Shadow
SHARK GYM
STAFFORD
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI ZOILO
Szigetszentmiklós - Tököl SE
ŠKORPION
Team Bestfighter
TIGAR BROD
TIGAR, Slunj
Tigers Sada Team
TKD Kraljevica
TOMISLAV GYM
TSUNAMI
UNI RENT
VELEBIT
Wasa FightSport
ZAGREB
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci +32
PF - Djevojčice +32
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Stariji kadeti -57
PF - Stariji kadeti +69
PF - Starije kadetkinje -55
LC - Stariji kadeti -47
LC - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -57
LC - Stariji kadeti -69
LC - Stariji kadeti +69
PF - Dječaci +32
562
4
LEONARD SOPEK (KRAPINA)
695
0
ALMIN DELIĆ (IZOLA)
282
0
MIHAEL LOVRIĆ (OMEGA)
189
6
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
754
0
IVAN BARAČ (HUS-OS)
470
0
FRAN KOHEK (KUTINA)
595
0
JURICA BELINA (BUŠIDO)
1014
6
ADRIAN MESESAN (TIGERAR)
836
12
ERŐS PATRIK (KIRALY)
474
2
FRAN ĐOZO (KUTINA)
326
8
CSIERNYIK LEVENTE (DBRCZTM)
822
11
DANIEL BANKO (FUTURA)
42
0
MARTIN PAVLAKOVIĆ (ZG)
469
0
JAN PROHASKA (KUTINA)
696
5
DAMIR DURIĆ (IZOLA)
1015
10
ĐANNI PERAJIĆ (DELTA)
562
1
LEONARD SOPEK (KRAPINA)
189
8
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
470
1
FRAN KOHEK (KUTINA)
1014
8
ADRIAN MESESAN (TIGERAR)
836
8
ERŐS PATRIK (KIRALY)
822
2
DANIEL BANKO (FUTURA)
469
8
JAN PROHASKA (KUTINA)
1015
9
ĐANNI PERAJIĆ (DELTA)
189
3
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
1014
1
ADRIAN MESESAN (TIGERAR)
836
9
ERŐS PATRIK (KIRALY)
1015
2
ĐANNI PERAJIĆ (DELTA)
189
3
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
836
6
ERŐS PATRIK (KIRALY)
Osvajači medalja
1. ERŐS PATRIK, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. LUKA LESKOVAR, PON DO KWAN ZAGORJE
3. ĐANNI PERAJIĆ, DELTA
3. ADRIAN MESESAN, CS TIGER CLUB KARATE ARAD
PF - Djevojčice +32
972
0
ĐANNI PERAJIĆ (DELTA)
858
0
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
319
LARA RADOČAJ (TGRSL)
795
LAURA MARKOVIĆ (ZG)
641
CHIARA FRANKOVIĆ (BUDOL)
55
TENA BAUER (ZG)
150
MICHELLE FRANJČEC (BTI)
187
ZALA ROZINA (PDKZ)
374
EMMA NUKIC (ROHRBAC)
858
6
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
319
0
LARA RADOČAJ (TGRSL)
795
2
LAURA MARKOVIĆ (ZG)
641
3
CHIARA FRANKOVIĆ (BUDOL)
55
6
TENA BAUER (ZG)
150
0
MICHELLE FRANJČEC (BTI)
187
11
ZALA ROZINA (PDKZ)
374
2
EMMA NUKIC (ROHRBAC)
858
6
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
641
3
CHIARA FRANKOVIĆ (BUDOL)
55
16
TENA BAUER (ZG)
187
17
ZALA ROZINA (PDKZ)
858
7
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
187
5
ZALA ROZINA (PDKZ)
Osvajači medalja
1. VALENTINA BOLTUŽIĆ, DRAGON&SOKOL
2. ZALA ROZINA, PON DO KWAN ZAGORJE
3. CHIARA FRANKOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. TENA BAUER, ZAGREB
PF - Mlađi kadeti -47
898
2
VEDRAN PEZIĆ (KUTINA)
973
12
JOSIP ORLOVIĆ (DELTA)
60
ANTON BEKIĆ (ZG)
583
ALEKSANDER MASELJ (1994PDK)
110
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
436
NIKLAS BOGNER (ROHRBAC)
259
MARKO KALIĆ (ZG)
816
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
954
DOMINIK LJUBEC (PTUJ)
692
SEBASTJAN LAZAR (IZOLA)
36
LUKAS JURAŠIĆ (ZG)
490
LUKA TOMLJANOVIĆ (KVARNER)
947
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
855
NAGY ZALAN (KIRALY)
118
HRABOVSZKI DONÁT (DBRCZTM)
462
JAN ŠOŠTARIĆ (OMEGA)
950
TIMI SITAR (PTUJ)
973
3
JOSIP ORLOVIĆ (DELTA)
60
0
ANTON BEKIĆ (ZG)
583
0
ALEKSANDER MASELJ (1994PDK)
110
0
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
436
6
NIKLAS BOGNER (ROHRBAC)
259
0
MARKO KALIĆ (ZG)
816
9
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
954
0
DOMINIK LJUBEC (PTUJ)
692
5
SEBASTJAN LAZAR (IZOLA)
36
1
LUKAS JURAŠIĆ (ZG)
490
1
LUKA TOMLJANOVIĆ (KVARNER)
947
5
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
855
2
NAGY ZALAN (KIRALY)
118
1
HRABOVSZKI DONÁT (DBRCZTM)
462
0
JAN ŠOŠTARIĆ (OMEGA)
950
6
TIMI SITAR (PTUJ)
973
3
JOSIP ORLOVIĆ (DELTA)
583
9
ALEKSANDER MASELJ (1994PDK)
436
4
NIKLAS BOGNER (ROHRBAC)
816
1
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
692
2
SEBASTJAN LAZAR (IZOLA)
947
3
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
855
3
NAGY ZALAN (KIRALY)
950
2
TIMI SITAR (PTUJ)
583
5
ALEKSANDER MASELJ (1994PDK)
436
4
NIKLAS BOGNER (ROHRBAC)
947
2
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
855
1
NAGY ZALAN (KIRALY)
583
5
ALEKSANDER MASELJ (1994PDK)
947
2
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
Osvajači medalja
1. ALEKSANDER MASELJ, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
2. PATRIK ŠULEK, PTUJ
3. NIKLAS BOGNER, Rohrbach
3. NAGY ZALAN, KiralyTeam Pointfigthing Academy
PF - Stariji kadeti -57
350
2
MARIO RADIĆ (LAV)
932
4
IVAN BALIĆ (KBK)
6
0
ANTONIO ŠILJAC (ZG)
883
0
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
408
0
DEL GAUDIO LORENZO (DYNAMIT)
978
0
NINO VLADOVIĆ-RELJA (DELTA)
213
HIDVÉGI NÁNDOR (DBRCZTM)
664
0
MATEJ TURAK (SUŠAK)
812
6
ALEKSANDAR ZVJERAC (FUTURA)
232
CSÁK BENCE (DBRCZTM)
79
2
LEO MIHALIĆ (ZG)
684
4
MARIN TRDIŠEVIĆ (BENKC)
231
SALLAY GÁBOR (DBRCZTM)
932
0
IVAN BALIĆ (KBK)
883
6
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
408
5
DEL GAUDIO LORENZO (DYNAMIT)
213
1
HIDVÉGI NÁNDOR (DBRCZTM)
812
0
ALEKSANDAR ZVJERAC (FUTURA)
232
6
CSÁK BENCE (DBRCZTM)
684
1
MARIN TRDIŠEVIĆ (BENKC)
231
2
SALLAY GÁBOR (DBRCZTM)
883
2
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
408
5
DEL GAUDIO LORENZO (DYNAMIT)
232
1
CSÁK BENCE (DBRCZTM)
231
2
SALLAY GÁBOR (DBRCZTM)
408
4
DEL GAUDIO LORENZO (DYNAMIT)
231
3
SALLAY GÁBOR (DBRCZTM)
Osvajači medalja
1. DEL GAUDIO LORENZO, Dynamite team
2. SALLAY GÁBOR, Debreczeni Team
3. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
3. CSÁK BENCE, Debreczeni Team
PF - Stariji kadeti +69
316
0
SIMJON TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
184
0
TADEJ KOLANDER (PDKZ)
241
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (ZG)
976
MARIN ORLOVIĆ (DELTA)
960
ROK POTOČNIK (PTUJ)
572
10
DIMITAR VIDENOV (IKKEN)
226
1
MATIC ŠPAJZER (PDKZ)
44
MATKO ŽIVČIĆ (ZG)
734
RICCARDO ALBANESE (BESTFGT)
106
DÁVID OPAUSZKI (DBRCZTM)
316
5
SIMJON TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
241
8
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (ZG)
976
7
MARIN ORLOVIĆ (DELTA)
960
1
ROK POTOČNIK (PTUJ)
572
8
DIMITAR VIDENOV (IKKEN)
44
3
MATKO ŽIVČIĆ (ZG)
734
8
RICCARDO ALBANESE (BESTFGT)
106
3
DÁVID OPAUSZKI (DBRCZTM)
241
10
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (ZG)
976
1
MARIN ORLOVIĆ (DELTA)
572
5
DIMITAR VIDENOV (IKKEN)
734
7
RICCARDO ALBANESE (BESTFGT)
241
1
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (ZG)
734
10
RICCARDO ALBANESE (BESTFGT)
Osvajači medalja
1. RICCARDO ALBANESE, Team Bestfighter
2. MIHAEL PAVLAKOVIĆ, ZAGREB
3. DIMITAR VIDENOV, IKKEN BULGARIA
3. MARIN ORLOVIĆ, DELTA
PF - Starije kadetkinje -55
14
3
EVITA-LARA BRKIĆ (ZG)
632
1
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
168
BARTELME EVA (PDKZ)
270
DORA MATKOVIĆ (OMEGA)
838
GÁL VIVIEN (KIRALY)
21
LARA DESPOT (ZG)
642
DAJANA TOMAŠKOVIĆ (KUTINA)
899
ADRIJANA ŠPLAJT (BROD)
483
TEIDE UŠIĆ (LAV)
85
0
MONIKA KOVAČEVIĆ (ZG)
315
0
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
980
SARA KOBAŠ (DELTA)
276
KAROLINA MIRKOVIĆ (OMEGA)
133
RÁKÓCZI RÉKA (DBRCZTM)
87
PETRA MISKIĆ (ZG)
464
JANICA PETRAK (KUTINA)
786
LAURA PAŠIĆ (SUŠAK)
640
LEILA PILAKOVIĆ (BUDOL)
14
5
EVITA-LARA BRKIĆ (ZG)
168
4
BARTELME EVA (PDKZ)
270
1
DORA MATKOVIĆ (OMEGA)
838
4
GÁL VIVIEN (KIRALY)
21
3
LARA DESPOT (ZG)
642
2
DAJANA TOMAŠKOVIĆ (KUTINA)
899
0
ADRIJANA ŠPLAJT (BROD)
483
0
TEIDE UŠIĆ (LAV)
315
0
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
980
0
SARA KOBAŠ (DELTA)
276
0
KAROLINA MIRKOVIĆ (OMEGA)
133
7
RÁKÓCZI RÉKA (DBRCZTM)
87
0
PETRA MISKIĆ (ZG)
464
0
JANICA PETRAK (KUTINA)
786
0
LAURA PAŠIĆ (SUŠAK)
640
0
LEILA PILAKOVIĆ (BUDOL)
14
2
EVITA-LARA BRKIĆ (ZG)
838
7
GÁL VIVIEN (KIRALY)
21
4
LARA DESPOT (ZG)
899
6
ADRIJANA ŠPLAJT (BROD)
315
2
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
133
5
RÁKÓCZI RÉKA (DBRCZTM)
87
6
PETRA MISKIĆ (ZG)
786
0
LAURA PAŠIĆ (SUŠAK)
838
6
GÁL VIVIEN (KIRALY)
899
3
ADRIJANA ŠPLAJT (BROD)
133
1
RÁKÓCZI RÉKA (DBRCZTM)
87
8
PETRA MISKIĆ (ZG)
838
6
GÁL VIVIEN (KIRALY)
87
3
PETRA MISKIĆ (ZG)
Osvajači medalja
1. GÁL VIVIEN, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. PETRA MISKIĆ, ZAGREB
3. ADRIJANA ŠPLAJT, BROD
3. RÁKÓCZI RÉKA, Debreczeni Team
LC - Stariji kadeti -47
371
0
KATARINA VILHANOVA (BNSKBST)
927
3
IVAN AMENT (KBK)
199
LAJOS FÉSŰ (TÖKÖL)
281
MARKO GAJIĆ (OMEGA)
422
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
48
MIHAEL JAVOROVIĆ (ZG)
974
JOSIP ORLOVIĆ (DELTA)
607
ÁDÁM BOLFÁN (CONTROL)
802
ROK TOMAŽIĆ (ORMOŽ)
927
0
IVAN AMENT (KBK)
199
3
LAJOS FÉSŰ (TÖKÖL)
281
3
MARKO GAJIĆ (OMEGA)
422
0
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
48
0
MIHAEL JAVOROVIĆ (ZG)
974
0
JOSIP ORLOVIĆ (DELTA)
607
3
ÁDÁM BOLFÁN (CONTROL)
802
0
ROK TOMAŽIĆ (ORMOŽ)
199
3
LAJOS FÉSŰ (TÖKÖL)
281
0
MARKO GAJIĆ (OMEGA)
974
2
JOSIP ORLOVIĆ (DELTA)
607
1
ÁDÁM BOLFÁN (CONTROL)
199
3
LAJOS FÉSŰ (TÖKÖL)
974
0
JOSIP ORLOVIĆ (DELTA)
Osvajači medalja
1. LAJOS FÉSŰ, Szigetszentmiklós - Tököl SE
2. JOSIP ORLOVIĆ, DELTA
3. MARKO GAJIĆ, OMEGA
3. ÁDÁM BOLFÁN, Controll SportClub Szombathely
LC - Stariji kadeti -52
804
1
MATJAŽ PLEH (ORMOŽ)
979
2
JOSIP SRZENTIĆ (DELTA)
612
0
BENCE VARGA (CONTROL)
409
0
DEL GAUDIO LORENZO (DYNAMIT)
806
0
DEJAN KOCIPER (ORMOŽ)
142
3
ÁDÁM ENGELBRECHT (H-2500)
279
1
KRISTIJAN KATUŠIĆ (OMEGA)
202
0
RICHÁRD VIGMOND (TÖKÖL)
979
0
JOSIP SRZENTIĆ (DELTA)
409
0
DEL GAUDIO LORENZO (DYNAMIT)
142
3
ÁDÁM ENGELBRECHT (H-2500)
279
0
KRISTIJAN KATUŠIĆ (OMEGA)
409
3
DEL GAUDIO LORENZO (DYNAMIT)
142
0
ÁDÁM ENGELBRECHT (H-2500)
Osvajači medalja
1. DEL GAUDIO LORENZO, Dynamite team
2. ÁDÁM ENGELBRECHT, Esztergomi KBSE
3. JOSIP SRZENTIĆ, DELTA
3. KRISTIJAN KATUŠIĆ, OMEGA
LC - Stariji kadeti -57
933
3
IVAN BALIĆ (KBK)
596
0
ALEKSANDAR DAVIDOVIĆ (KBKDESP)
981
DORAN KOŠTA (DELTA)
438
ERICH NIŽNIK (PREŠOV)
665
3
MATEJ TURAK (SUŠAK)
1026
0
BENCE VARGA (CONTROL)
813
0
ALEKSANDAR ZVJERAC (FUTURA)
886
3
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
351
MARIO RADIĆ (LAV)
971
BORIS ORLOVIĆ (DELTA)
195
AHMAD ILIAS (TÖKÖL)
933
3
IVAN BALIĆ (KBK)
981
0
DORAN KOŠTA (DELTA)
438
3
ERICH NIŽNIK (PREŠOV)
665
0
MATEJ TURAK (SUŠAK)
886
3
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
351
0
MARIO RADIĆ (LAV)
971
1
BORIS ORLOVIĆ (DELTA)
195
2
AHMAD ILIAS (TÖKÖL)
933
0
IVAN BALIĆ (KBK)
438
1
ERICH NIŽNIK (PREŠOV)
886
1
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
195
0
AHMAD ILIAS (TÖKÖL)
438
2
ERICH NIŽNIK (PREŠOV)
886
1
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. ERICH NIŽNIK, Panter Prešov
2. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
3. IVAN BALIĆ, LEGEND
3. AHMAD ILIAS, Szigetszentmiklós - Tököl SE
LC - Stariji kadeti -69
975
0
ŠIME BAREŠIĆ (DELTA)
268
3
DANIEL LAZAR (OMEGA)
246
STJEPAN ŠAVORIĆ (ZAGREB)
686
VALENTIN SOGOVIĆ (BENKC)
532
ERIK MIŠAN (ROVINJ)
268
3
DANIEL LAZAR (OMEGA)
246
0
STJEPAN ŠAVORIĆ (ZAGREB)
686
0
VALENTIN SOGOVIĆ (BENKC)
532
0
ERIK MIŠAN (ROVINJ)
268
3
DANIEL LAZAR (OMEGA)
686
0
VALENTIN SOGOVIĆ (BENKC)
Osvajači medalja
1. DANIEL LAZAR, OMEGA
2. VALENTIN SOGOVIĆ, BENKOVAC
3. STJEPAN ŠAVORIĆ, ZAGREB
3. ERIK MIŠAN, BUDOKAI
LC - Stariji kadeti +69
536
0
ERIK MIŠAN (ROVINJ)
756
0
IVO HARAMBAŠIĆ (HUS-OS)
317
SIMJON TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
603
AMAR ČAUŠEVIĆ (BIHAĆ)
977
MARIN ORLOVIĆ (DELTA)
756
0
IVO HARAMBAŠIĆ (HUS-OS)
317
3
SIMJON TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
603
3
AMAR ČAUŠEVIĆ (BIHAĆ)
977
0
MARIN ORLOVIĆ (DELTA)
317
1
SIMJON TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
603
0
AMAR ČAUŠEVIĆ (BIHAĆ)
Osvajači medalja
1. SIMJON TOMLJENOVIĆ, TIGAR, Slunj
2. AMAR ČAUŠEVIĆ, KBC "Bihać"
3. IVO HARAMBAŠIĆ, HUS
3. MARIN ORLOVIĆ, DELTA