kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Karlovac Open 2013
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AGRAM
ARMUS
Banska Bystrica
BENKOVAC
BROD
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
BUŠIDO
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
Controll SportClub Szombathely
CROATIA
CS TIGER CLUB KARATE ARAD
DALMATINO
Debreczeni Team
DELTA
DEMA THAIBOXING
DESPOT PRNJAVOR
DRAGON&SOKOL
Dragonteam
Dynamite team
Esztergomi KBSE
FAVORIT BH
FC Kovačić
Fighters club
FUTURA
Guard klub kickbox KOŠICE
HAMMER GYM
HUS
IKKEN BULGARIA
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBC "Bihać"
KBK Borac Banja Luka
KBK Koper
KBK Murska Sobota
KBK Power kick Murska Sobota
KBV DOMŽALE
KBV Ormož
KING
KiralyTeam Pointfigthing Academy
KIT IZOLA
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KRŠKO
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
MAČE
MORNAR
MOSLAVAC
OMEGA
PAKRAC
Panter Prešov
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PON DO KWAN ZAGORJE
PTUJ
RAPTOR
Rohrbach
Shadow
SHARK GYM
STAFFORD
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI ZOILO
Szigetszentmiklós - Tököl SE
ŠKORPION
Team Bestfighter
TIGAR BROD
TIGAR, Slunj
Tigers Sada Team
TKD Kraljevica
TOMISLAV GYM
TSUNAMI
UNI RENT
VELEBIT
Wasa FightSport
ZAGREB
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Djevojčice -25
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti -37
LC - Stariji kadeti -69
LC - Starije kadetkinje -50
LC - Starije kadetkinje -60
LC - Juniori -57
LC - Seniori -63
PF - Djevojčice -25
647
0
NIKA BRNELIĆ (SUŠAK)
842
0
GOMBÁS ALEXANDRA (KIRALY)
709
ANELIA TODOROVA (IKKEN)
147
LEONARDA DEAK (BTI)
420
FIORENTINI ELISABETTA (DYNAMIT)
148
EMA ŽITNJAK (BTI)
283
NIKOLINA DEVČIĆ (OMEGA)
539
VILMA BALTIĆ HRSAN (ZAGREB)
434
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
842
1
GOMBÁS ALEXANDRA (KIRALY)
709
5
ANELIA TODOROVA (IKKEN)
147
0
LEONARDA DEAK (BTI)
420
0
FIORENTINI ELISABETTA (DYNAMIT)
148
8
EMA ŽITNJAK (BTI)
283
3
NIKOLINA DEVČIĆ (OMEGA)
539
7
VILMA BALTIĆ HRSAN (ZAGREB)
434
1
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
709
6
ANELIA TODOROVA (IKKEN)
147
0
LEONARDA DEAK (BTI)
148
0
EMA ŽITNJAK (BTI)
539
4
VILMA BALTIĆ HRSAN (ZAGREB)
709
6
ANELIA TODOROVA (IKKEN)
539
0
VILMA BALTIĆ HRSAN (ZAGREB)
Osvajači medalja
1. ANELIA TODOROVA, IKKEN BULGARIA
2. VILMA BALTIĆ HRSAN, ZAGREB
3. LEONARDA DEAK, BTI
3. EMA ŽITNJAK, BTI
PF - Mlađi kadeti -28
529
0
EMANUEL DRAGOI (TIGERAR)
600
6
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
537
2
FRANCO KUŠEK (ZAGREB)
215
4
MÉZES ROLAND (DBRCZTM)
846
6
KARÁCSONYI DÁVID (KIRALY)
637
0
TONI HRELJA (BUDOL)
137
4
LAURINCZ PÉTER (DBRCZTM)
872
5
MARTIN MAJSEC (BTI)
600
1
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
215
0
MÉZES ROLAND (DBRCZTM)
846
4
KARÁCSONYI DÁVID (KIRALY)
872
0
MARTIN MAJSEC (BTI)
600
2
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
846
3
KARÁCSONYI DÁVID (KIRALY)
Osvajači medalja
1. KARÁCSONYI DÁVID, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. ARNEL ZUBERI, KBC "Bihać"
3. MARTIN MAJSEC, BTI
3. MÉZES ROLAND, Debreczeni Team
PF - Mlađi kadeti -37
602
0
ISMAR TOROMANOVIĆ (BIHAĆ)
830
0
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
401
0
MIHAEL TOPIĆ (TOM GYM)
111
0
FLACK MÁRK (DBRCZTM)
190
0
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
823
6
IVAN RADEŠIĆ (FUTURA)
850
6
LAKATOS ISTVÁN (KIRALY)
525
0
ADRIAN MESESAN (TIGERAR)
538
0
MATIJA GAJIĆ (ZAGREB)
863
6
SZABÓ TAMAS (KIRALY)
800
1
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
127
11
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
646
4
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
288
5
TOMISLAV TIPURIĆ (OMEGA)
841
6
GERGELY BENCE (KIRALY)
584
0
ŽAN VRTAČNIK (1994PDK)
599
3
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
853
2
LENCSÉS ATTILA (KIRALY)
799
0
LAN KOKOL (ORMOŽ)
135
0
MÉZES ROLAND (DBRCZTM)
363
3
ŠRAMEL KLEMEN (PDKZ)
271
4
ERDUAN VELIU (OMEGA)
831
7
BIRTHA DOMINIK (KIRALY)
982
0
ADRIAN MESESAN (TIGERAR)
605
6
ZOLTAN KISS (DRAGONT)
318
0
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
837
6
ERŐS PATRIK (KIRALY)
250
1
SZÁSZ SZIKÁRD (DBRCZTM)
775
0
DAMIEN HORVAT (TOM GYM)
903
0
DINO JOZIĆ (KBK)
834
4
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
417
3
SOLDI RICCARDO (DYNAMIT)
830
7
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
111
2
FLACK MÁRK (DBRCZTM)
823
1
IVAN RADEŠIĆ (FUTURA)
850
2
LAKATOS ISTVÁN (KIRALY)
863
1
SZABÓ TAMAS (KIRALY)
127
4
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
288
3
TOMISLAV TIPURIĆ (OMEGA)
841
4
GERGELY BENCE (KIRALY)
599
12
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
135
9
MÉZES ROLAND (DBRCZTM)
271
0
ERDUAN VELIU (OMEGA)
831
6
BIRTHA DOMINIK (KIRALY)
605
9
ZOLTAN KISS (DRAGONT)
837
4
ERŐS PATRIK (KIRALY)
903
0
DINO JOZIĆ (KBK)
834
6
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
830
6
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
850
0
LAKATOS ISTVÁN (KIRALY)
127
6
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
841
1
GERGELY BENCE (KIRALY)
599
0
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
831
6
BIRTHA DOMINIK (KIRALY)
605
1
ZOLTAN KISS (DRAGONT)
834
4
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
830
4
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
127
5
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
831
0
BIRTHA DOMINIK (KIRALY)
834
1
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
127
3
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
834
2
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
Osvajači medalja
1. VICZIÁN ROLAND, Debreczeni Team
2. BOZÓK SZABOLCS, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. BÁLINT MARTIN, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. BIRTHA DOMINIK, KiralyTeam Pointfigthing Academy
LC - Stariji kadeti -69
975
0
ŠIME BAREŠIĆ (DELTA)
268
3
DANIEL LAZAR (OMEGA)
246
STJEPAN ŠAVORIĆ (ZAGREB)
686
VALENTIN SOGOVIĆ (BENKC)
532
ERIK MIŠAN (ROVINJ)
268
3
DANIEL LAZAR (OMEGA)
246
0
STJEPAN ŠAVORIĆ (ZAGREB)
686
0
VALENTIN SOGOVIĆ (BENKC)
532
0
ERIK MIŠAN (ROVINJ)
268
3
DANIEL LAZAR (OMEGA)
686
0
VALENTIN SOGOVIĆ (BENKC)
Osvajači medalja
1. DANIEL LAZAR, OMEGA
2. VALENTIN SOGOVIĆ, BENKOVAC
3. STJEPAN ŠAVORIĆ, ZAGREB
3. ERIK MIŠAN, BUDOKAI
LC - Starije kadetkinje -50
621
0
TEJA MIHELČIČ (DOMZALE)
656
3
MATEA MILIŠA (SUŠAK)
783
0
ANETA IVANKOVIĆ (KBK)
327
0
RÁKÓCZI RÉKA (DBRCZTM)
542
0
PETRA JALŠOVEČKI (ZAGREB)
663
0
SARA BARIĆ (SUŠAK)
441
VIKTORIA URDZIKOVA (PREŠOV)
656
0
MATEA MILIŠA (SUŠAK)
327
0
RÁKÓCZI RÉKA (DBRCZTM)
542
3
PETRA JALŠOVEČKI (ZAGREB)
441
0
VIKTORIA URDZIKOVA (PREŠOV)
327
0
RÁKÓCZI RÉKA (DBRCZTM)
542
1
PETRA JALŠOVEČKI (ZAGREB)
Osvajači medalja
1. PETRA JALŠOVEČKI, ZAGREB
2. RÁKÓCZI RÉKA, Debreczeni Team
3. VIKTORIA URDZIKOVA, Panter Prešov
3. MATEA MILIŠA, SUŠAK
LC - Starije kadetkinje -60
296
0
MARTINA MIKULIĆ (TSUNAMI)
244
0
LUCIJA REGVAT (ZAGREB)
828
3
LUANA RITOŠA (FUTURA)
788
0
NINA ORLOVIĆ (SUŠAK)
244
3
LUCIJA REGVAT (ZAGREB)
828
0
LUANA RITOŠA (FUTURA)
Osvajači medalja
1. LUCIJA REGVAT, ZAGREB
2. LUANA RITOŠA, FUTURA
3. MARTINA MIKULIĆ, TSUNAMI
3. NINA ORLOVIĆ, SUŠAK
LC - Juniori -57
910
0
IVAN BALIĆ (KBK)
267
0
BERNARD BERIĆ (OMEGA)
541
TOMISLAV JALŠOVEČKI (ZAGREB)
910
0
IVAN BALIĆ (KBK)
541
3
TOMISLAV JALŠOVEČKI (ZAGREB)
Osvajači medalja
1. TOMISLAV JALŠOVEČKI, ZAGREB
2. IVAN BALIĆ, LEGEND
3. BERNARD BERIĆ, OMEGA
3. ----
LC - Seniori -63
209
0
SZABOLCS HASKA (SADA)
478
3
DAVID PLJASKOVIĆ (SHADOW)
243
0
HRVOJE KONTA (ZAGREB)
997
3
MARTIN VARGA (CONTROL)
478
0
DAVID PLJASKOVIĆ (SHADOW)
997
3
MARTIN VARGA (CONTROL)
Osvajači medalja
1. MARTIN VARGA, Controll SportClub Szombathely
2. DAVID PLJASKOVIĆ, Shadow
3. HRVOJE KONTA, ZAGREB
3. SZABOLCS HASKA, Tigers Sada Team