kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Karlovac Open 2013
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AGRAM
ARMUS
Banska Bystrica
BENKOVAC
BROD
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
BUŠIDO
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
Controll SportClub Szombathely
CROATIA
CS TIGER CLUB KARATE ARAD
DALMATINO
Debreczeni Team
DELTA
DEMA THAIBOXING
DESPOT PRNJAVOR
DRAGON&SOKOL
Dragonteam
Dynamite team
Esztergomi KBSE
FAVORIT BH
FC Kovačić
Fighters club
FUTURA
Guard klub kickbox KOŠICE
HAMMER GYM
HUS
IKKEN BULGARIA
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBC "Bihać"
KBK Borac Banja Luka
KBK Koper
KBK Murska Sobota
KBK Power kick Murska Sobota
KBV DOMŽALE
KBV Ormož
KING
KiralyTeam Pointfigthing Academy
KIT IZOLA
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KRŠKO
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
MAČE
MORNAR
MOSLAVAC
OMEGA
PAKRAC
Panter Prešov
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PON DO KWAN ZAGORJE
PTUJ
RAPTOR
Rohrbach
Shadow
SHARK GYM
STAFFORD
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI ZOILO
Szigetszentmiklós - Tököl SE
ŠKORPION
Team Bestfighter
TIGAR BROD
TIGAR, Slunj
Tigers Sada Team
TKD Kraljevica
TOMISLAV GYM
TSUNAMI
UNI RENT
VELEBIT
Wasa FightSport
ZAGREB
ZAGREB
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -63
PF - Seniori +94
LC - Stariji kadeti -47
LC - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -63
LC - Seniori -74
PF - Mlađi kadeti -37
602
0
ISMAR TOROMANOVIĆ (BIHAĆ)
830
0
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
401
0
MIHAEL TOPIĆ (TOM GYM)
111
0
FLACK MÁRK (DBRCZTM)
190
0
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
823
6
IVAN RADEŠIĆ (FUTURA)
850
6
LAKATOS ISTVÁN (KIRALY)
525
0
ADRIAN MESESAN (TIGERAR)
538
0
MATIJA GAJIĆ (ZAGREB)
863
6
SZABÓ TAMAS (KIRALY)
800
1
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
127
11
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
646
4
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
288
5
TOMISLAV TIPURIĆ (OMEGA)
841
6
GERGELY BENCE (KIRALY)
584
0
ŽAN VRTAČNIK (1994PDK)
599
3
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
853
2
LENCSÉS ATTILA (KIRALY)
799
0
LAN KOKOL (ORMOŽ)
135
0
MÉZES ROLAND (DBRCZTM)
363
3
ŠRAMEL KLEMEN (PDKZ)
271
4
ERDUAN VELIU (OMEGA)
831
7
BIRTHA DOMINIK (KIRALY)
982
0
ADRIAN MESESAN (TIGERAR)
605
6
ZOLTAN KISS (DRAGONT)
318
0
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
837
6
ERŐS PATRIK (KIRALY)
250
1
SZÁSZ SZIKÁRD (DBRCZTM)
775
0
DAMIEN HORVAT (TOM GYM)
903
0
DINO JOZIĆ (KBK)
834
4
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
417
3
SOLDI RICCARDO (DYNAMIT)
830
7
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
111
2
FLACK MÁRK (DBRCZTM)
823
1
IVAN RADEŠIĆ (FUTURA)
850
2
LAKATOS ISTVÁN (KIRALY)
863
1
SZABÓ TAMAS (KIRALY)
127
4
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
288
3
TOMISLAV TIPURIĆ (OMEGA)
841
4
GERGELY BENCE (KIRALY)
599
12
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
135
9
MÉZES ROLAND (DBRCZTM)
271
0
ERDUAN VELIU (OMEGA)
831
6
BIRTHA DOMINIK (KIRALY)
605
9
ZOLTAN KISS (DRAGONT)
837
4
ERŐS PATRIK (KIRALY)
903
0
DINO JOZIĆ (KBK)
834
6
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
830
6
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
850
0
LAKATOS ISTVÁN (KIRALY)
127
6
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
841
1
GERGELY BENCE (KIRALY)
599
0
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
831
6
BIRTHA DOMINIK (KIRALY)
605
1
ZOLTAN KISS (DRAGONT)
834
4
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
830
4
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
127
5
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
831
0
BIRTHA DOMINIK (KIRALY)
834
1
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
127
3
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
834
2
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
Medalists
1. VICZIÁN ROLAND, Debreczeni Team
2. BOZÓK SZABOLCS, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. BÁLINT MARTIN, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. BIRTHA DOMINIK, KiralyTeam Pointfigthing Academy
PF - Stariji kadeti -47
129
6
SZENTPÉTERI BENCE (DBRCZTM)
730
0
SALAH SADELLAH (BESTFGT)
58
ANDREAS HLAD (ZG)
714
DIMITAR DYAKOV (IKKEN)
865
VERES ROLAND (KIRALY)
815
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
801
ROK TOMAŽIĆ (ORMOŽ)
46
MIHAEL JAVOROVIĆ (ZG)
198
LAJOS FÉSŰ (TÖKÖL)
690
7
RENE RISTOVSKI (IZOLA)
901
1
MIHAEL TOLIĆ (BROD)
882
NIKOLA ROŽIĆ (KBK MOS)
80
LEOPOLD KATALINIĆ (ZG)
700
FILIP ČULINA (BENKC)
713
DANIEL GEORGIEV (IKKEN)
449
LEONARDO PUH (KRAPINA)
100
ŽELJKO KOVAČEVIĆ (ZG)
926
IVAN AMENT (KBK)
129
3
SZENTPÉTERI BENCE (DBRCZTM)
58
0
ANDREAS HLAD (ZG)
714
0
DIMITAR DYAKOV (IKKEN)
865
1
VERES ROLAND (KIRALY)
815
2
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
801
5
ROK TOMAŽIĆ (ORMOŽ)
46
7
MIHAEL JAVOROVIĆ (ZG)
198
0
LAJOS FÉSŰ (TÖKÖL)
690
2
RENE RISTOVSKI (IZOLA)
882
4
NIKOLA ROŽIĆ (KBK MOS)
80
0
LEOPOLD KATALINIĆ (ZG)
700
0
FILIP ČULINA (BENKC)
713
6
DANIEL GEORGIEV (IKKEN)
449
0
LEONARDO PUH (KRAPINA)
100
0
ŽELJKO KOVAČEVIĆ (ZG)
926
0
IVAN AMENT (KBK)
129
0
SZENTPÉTERI BENCE (DBRCZTM)
865
1
VERES ROLAND (KIRALY)
801
3
ROK TOMAŽIĆ (ORMOŽ)
46
5
MIHAEL JAVOROVIĆ (ZG)
882
4
NIKOLA ROŽIĆ (KBK MOS)
700
8
FILIP ČULINA (BENKC)
713
5
DANIEL GEORGIEV (IKKEN)
926
1
IVAN AMENT (KBK)
865
3
VERES ROLAND (KIRALY)
46
2
MIHAEL JAVOROVIĆ (ZG)
700
0
FILIP ČULINA (BENKC)
713
6
DANIEL GEORGIEV (IKKEN)
865
0
VERES ROLAND (KIRALY)
713
2
DANIEL GEORGIEV (IKKEN)
Medalists
1. DANIEL GEORGIEV, IKKEN BULGARIA
2. VERES ROLAND, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. FILIP ČULINA, BENKOVAC
3. MIHAEL JAVOROVIĆ, ZAGREB
PF - Stariji kadeti -52
951
0
NEJC POPOŠEK (PTUJ)
407
4
DEL GAUDIO LORENZO (DYNAMIT)
477
0
LUKA KRMPOTIĆ (KUTINA)
130
4
SZENTPÉTERI BENCE (DBRCZTM)
233
1
MIHAEL JAVOROVIĆ (ZG)
107
4
CSÁK BENCE (DBRCZTM)
731
2
SALAH SADELLAH (BESTFGT)
805
5
DEJAN KOCIPER (ORMOŽ)
715
5
DIMITAR DYAKOV (IKKEN)
348
0
JOSIP ROGALO (LAV)
765
0
TOMISLAV ČOP (TGRBROD)
131
6
SALLAY GÁBOR (DBRCZTM)
5
6
ANTONIO ŠILJAC (ZG)
803
5
MATJAŽ PLEH (ORMOŽ)
278
1
KRISTIJAN KATUŠIĆ (OMEGA)
1003
0
NIKLAS BOGNER (ROHRBAC)
407
4
DEL GAUDIO LORENZO (DYNAMIT)
130
3
SZENTPÉTERI BENCE (DBRCZTM)
107
1
CSÁK BENCE (DBRCZTM)
805
0
DEJAN KOCIPER (ORMOŽ)
715
2
DIMITAR DYAKOV (IKKEN)
131
1
SALLAY GÁBOR (DBRCZTM)
5
3
ANTONIO ŠILJAC (ZG)
278
6
KRISTIJAN KATUŠIĆ (OMEGA)
407
3
DEL GAUDIO LORENZO (DYNAMIT)
107
0
CSÁK BENCE (DBRCZTM)
715
4
DIMITAR DYAKOV (IKKEN)
278
1
KRISTIJAN KATUŠIĆ (OMEGA)
407
1
DEL GAUDIO LORENZO (DYNAMIT)
715
3
DIMITAR DYAKOV (IKKEN)
Medalists
1. DIMITAR DYAKOV, IKKEN BULGARIA
2. DEL GAUDIO LORENZO, Dynamite team
3. KRISTIJAN KATUŠIĆ, OMEGA
3. CSÁK BENCE, Debreczeni Team
PF - Stariji kadeti -63
381
4
MICHAEL ERNST (ROHRBAC)
807
6
ŽAN TOMAŽIĆ (ORMOŽ)
214
LAURINCZ ZOLTÁN (DBRCZTM)
460
4
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
766
0
ANDREJ BREULJ (TGRBROD)
66
EDI NOVAČIĆ (ZG)
988
0
TIN PRPIĆ (KUTINA)
674
6
MIHAEL BEBER (JASTREB)
236
DENIS ŠILJAC (ZG)
218
SZÁSZ KRISTÓF (DBRCZTM)
591
6
ROK VRTAČNIK (1994PDK)
1012
0
SLAVKO TROŠELJAC (TGRBROD)
807
5
ŽAN TOMAŽIĆ (ORMOŽ)
214
3
LAURINCZ ZOLTÁN (DBRCZTM)
460
4
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
66
2
EDI NOVAČIĆ (ZG)
674
6
MIHAEL BEBER (JASTREB)
236
7
DENIS ŠILJAC (ZG)
218
2
SZÁSZ KRISTÓF (DBRCZTM)
591
4
ROK VRTAČNIK (1994PDK)
807
3
ŽAN TOMAŽIĆ (ORMOŽ)
460
4
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
236
0
DENIS ŠILJAC (ZG)
591
3
ROK VRTAČNIK (1994PDK)
460
0
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
591
1
ROK VRTAČNIK (1994PDK)
Medalists
1. ROK VRTAČNIK, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
2. KRISTIJAN PODVORAC, KUTINA
3. DENIS ŠILJAC, ZAGREB
3. ŽAN TOMAŽIĆ, KBV Ormož
PF - Seniori +94
811
0
UROŠ BRLEK (ORMOŽ)
739
0
FABIO GAZZOLA (BESTFGT)
103
DAMJAN DOLIČ (PDKZ)
811
8
UROŠ BRLEK (ORMOŽ)
103
5
DAMJAN DOLIČ (PDKZ)
Medalists
1. UROŠ BRLEK, KBV Ormož
2. DAMJAN DOLIČ, PON DO KWAN ZAGORJE
3. FABIO GAZZOLA, Team Bestfighter
3. ----
LC - Stariji kadeti -47
371
0
KATARINA VILHANOVA (BNSKBST)
927
3
IVAN AMENT (KBK)
199
LAJOS FÉSŰ (TÖKÖL)
281
MARKO GAJIĆ (OMEGA)
422
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
48
MIHAEL JAVOROVIĆ (ZG)
974
JOSIP ORLOVIĆ (DELTA)
607
ÁDÁM BOLFÁN (CONTROL)
802
ROK TOMAŽIĆ (ORMOŽ)
927
0
IVAN AMENT (KBK)
199
3
LAJOS FÉSŰ (TÖKÖL)
281
3
MARKO GAJIĆ (OMEGA)
422
0
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
48
0
MIHAEL JAVOROVIĆ (ZG)
974
0
JOSIP ORLOVIĆ (DELTA)
607
3
ÁDÁM BOLFÁN (CONTROL)
802
0
ROK TOMAŽIĆ (ORMOŽ)
199
3
LAJOS FÉSŰ (TÖKÖL)
281
0
MARKO GAJIĆ (OMEGA)
974
2
JOSIP ORLOVIĆ (DELTA)
607
1
ÁDÁM BOLFÁN (CONTROL)
199
3
LAJOS FÉSŰ (TÖKÖL)
974
0
JOSIP ORLOVIĆ (DELTA)
Medalists
1. LAJOS FÉSŰ, Szigetszentmiklós - Tököl SE
2. JOSIP ORLOVIĆ, DELTA
3. MARKO GAJIĆ, OMEGA
3. ÁDÁM BOLFÁN, Controll SportClub Szombathely
LC - Stariji kadeti -52
804
1
MATJAŽ PLEH (ORMOŽ)
979
2
JOSIP SRZENTIĆ (DELTA)
612
0
BENCE VARGA (CONTROL)
409
0
DEL GAUDIO LORENZO (DYNAMIT)
806
0
DEJAN KOCIPER (ORMOŽ)
142
3
ÁDÁM ENGELBRECHT (H-2500)
279
1
KRISTIJAN KATUŠIĆ (OMEGA)
202
0
RICHÁRD VIGMOND (TÖKÖL)
979
0
JOSIP SRZENTIĆ (DELTA)
409
0
DEL GAUDIO LORENZO (DYNAMIT)
142
3
ÁDÁM ENGELBRECHT (H-2500)
279
0
KRISTIJAN KATUŠIĆ (OMEGA)
409
3
DEL GAUDIO LORENZO (DYNAMIT)
142
0
ÁDÁM ENGELBRECHT (H-2500)
Medalists
1. DEL GAUDIO LORENZO, Dynamite team
2. ÁDÁM ENGELBRECHT, Esztergomi KBSE
3. JOSIP SRZENTIĆ, DELTA
3. KRISTIJAN KATUŠIĆ, OMEGA
LC - Stariji kadeti -63
770
0
ANDREJ BREULJ (TGRBROD)
382
0
MICHAEL ERNST (ROHRBAC)
143
DÁNIEL HEGYESI (H-2500)
768
0
SLAVKO TROŠELJAC (TGRBROD)
748
0
DINO KANTAREVIĆ (KBK TD)
808
ŽAN TOMAŽIĆ (ORMOŽ)
382
0
MICHAEL ERNST (ROHRBAC)
143
3
DÁNIEL HEGYESI (H-2500)
748
0
DINO KANTAREVIĆ (KBK TD)
808
3
ŽAN TOMAŽIĆ (ORMOŽ)
143
1
DÁNIEL HEGYESI (H-2500)
808
2
ŽAN TOMAŽIĆ (ORMOŽ)
Medalists
1. ŽAN TOMAŽIĆ, KBV Ormož
2. DÁNIEL HEGYESI, Esztergomi KBSE
3. DINO KANTAREVIĆ, DRAGON&SOKOL
3. MICHAEL ERNST, Rohrbach
LC - Seniori -74
212
3
IMRE FULOP (SADA)
416
0
ORPELLO VALERIO (DYNAMIT)
810
FLORIJAN KUHARIĆ (ORMOŽ)
753
ROKO GLAVAN (KBK TD)
809
MITJA ROZMAN (ORMOŽ)
212
1
IMRE FULOP (SADA)
810
2
FLORIJAN KUHARIĆ (ORMOŽ)
753
0
ROKO GLAVAN (KBK TD)
809
3
MITJA ROZMAN (ORMOŽ)
810
1
FLORIJAN KUHARIĆ (ORMOŽ)
809
2
MITJA ROZMAN (ORMOŽ)
Medalists
1. MITJA ROZMAN, KBV Ormož
2. FLORIJAN KUHARIĆ, KBV Ormož
3. ROKO GLAVAN, DRAGON&SOKOL
3. IMRE FULOP, Tigers Sada Team