kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Karlovac Open 2013
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AGRAM
ARMUS
Banska Bystrica
BENKOVAC
BROD
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
BUŠIDO
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
Controll SportClub Szombathely
CROATIA
CS TIGER CLUB KARATE ARAD
DALMATINO
Debreczeni Team
DELTA
DEMA THAIBOXING
DESPOT PRNJAVOR
DRAGON&SOKOL
Dragonteam
Dynamite team
Esztergomi KBSE
FAVORIT BH
FC Kovačić
Fighters club
FUTURA
Guard klub kickbox KOŠICE
HAMMER GYM
HUS
IKKEN BULGARIA
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBC "Bihać"
KBK Borac Banja Luka
KBK Koper
KBK Murska Sobota
KBK Power kick Murska Sobota
KBV DOMŽALE
KBV Ormož
KING
KiralyTeam Pointfigthing Academy
KIT IZOLA
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KRŠKO
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
MAČE
MORNAR
MOSLAVAC
OMEGA
PAKRAC
Panter Prešov
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PON DO KWAN ZAGORJE
PTUJ
RAPTOR
Rohrbach
Shadow
SHARK GYM
STAFFORD
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI ZOILO
Szigetszentmiklós - Tököl SE
ŠKORPION
Team Bestfighter
TIGAR BROD
TIGAR, Slunj
Tigers Sada Team
TKD Kraljevica
TOMISLAV GYM
TSUNAMI
UNI RENT
VELEBIT
Wasa FightSport
ZAGREB
ZAGREB
ZMAJ
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
LC - Stariji kadeti -42
LC - Stariji kadeti -47
LC - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -57
LC - Juniori -63
LC - Juniori +94
LC - Seniori -63
KL - Juniori -63
KL - Juniori +94
KL - Seniori -79
KL - Seniori -84
KL - Seniori -89
KL - Seniori +94
LC - Stariji kadeti -42
613
2
KRISZTOFER SZÁSZ (CONTROL)
287
1
TOMISLAV KATUŠIĆ (OMEGA)
727
3
DANIEL GEORGIEV (IKKEN)
781
0
LUKAS ŠEKRST (KBK)
488
3
DENIS MUHAREMOVIĆ (KVARNER)
902
0
ADAM HERCOG (OMEGA)
334
0
ADNAN DEDIC (CBS)
365
0
ONDREJ FRANEK (FGHTCLB)
613
0
KRISZTOFER SZÁSZ (CONTROL)
727
3
DANIEL GEORGIEV (IKKEN)
488
3
DENIS MUHAREMOVIĆ (KVARNER)
365
0
ONDREJ FRANEK (FGHTCLB)
727
2
DANIEL GEORGIEV (IKKEN)
488
1
DENIS MUHAREMOVIĆ (KVARNER)
Medalists
1. DANIEL GEORGIEV, IKKEN BULGARIA
2. DENIS MUHAREMOVIĆ, KVARNER
3. KRISZTOFER SZÁSZ, Controll SportClub Szombathely
3. ONDREJ FRANEK, Fighters club
LC - Stariji kadeti -47
371
0
KATARINA VILHANOVA (BNSKBST)
927
3
IVAN AMENT (KBK)
199
LAJOS FÉSŰ (TÖKÖL)
281
MARKO GAJIĆ (OMEGA)
422
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
48
MIHAEL JAVOROVIĆ (ZG)
974
JOSIP ORLOVIĆ (DELTA)
607
ÁDÁM BOLFÁN (CONTROL)
802
ROK TOMAŽIĆ (ORMOŽ)
927
0
IVAN AMENT (KBK)
199
3
LAJOS FÉSŰ (TÖKÖL)
281
3
MARKO GAJIĆ (OMEGA)
422
0
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
48
0
MIHAEL JAVOROVIĆ (ZG)
974
0
JOSIP ORLOVIĆ (DELTA)
607
3
ÁDÁM BOLFÁN (CONTROL)
802
0
ROK TOMAŽIĆ (ORMOŽ)
199
3
LAJOS FÉSŰ (TÖKÖL)
281
0
MARKO GAJIĆ (OMEGA)
974
2
JOSIP ORLOVIĆ (DELTA)
607
1
ÁDÁM BOLFÁN (CONTROL)
199
3
LAJOS FÉSŰ (TÖKÖL)
974
0
JOSIP ORLOVIĆ (DELTA)
Medalists
1. LAJOS FÉSŰ, Szigetszentmiklós - Tököl SE
2. JOSIP ORLOVIĆ, DELTA
3. MARKO GAJIĆ, OMEGA
3. ÁDÁM BOLFÁN, Controll SportClub Szombathely
LC - Stariji kadeti -52
804
1
MATJAŽ PLEH (ORMOŽ)
979
2
JOSIP SRZENTIĆ (DELTA)
612
0
BENCE VARGA (CONTROL)
409
0
DEL GAUDIO LORENZO (DYNAMIT)
806
0
DEJAN KOCIPER (ORMOŽ)
142
3
ÁDÁM ENGELBRECHT (H-2500)
279
1
KRISTIJAN KATUŠIĆ (OMEGA)
202
0
RICHÁRD VIGMOND (TÖKÖL)
979
0
JOSIP SRZENTIĆ (DELTA)
409
0
DEL GAUDIO LORENZO (DYNAMIT)
142
3
ÁDÁM ENGELBRECHT (H-2500)
279
0
KRISTIJAN KATUŠIĆ (OMEGA)
409
3
DEL GAUDIO LORENZO (DYNAMIT)
142
0
ÁDÁM ENGELBRECHT (H-2500)
Medalists
1. DEL GAUDIO LORENZO, Dynamite team
2. ÁDÁM ENGELBRECHT, Esztergomi KBSE
3. JOSIP SRZENTIĆ, DELTA
3. KRISTIJAN KATUŠIĆ, OMEGA
LC - Stariji kadeti -57
933
3
IVAN BALIĆ (KBK)
596
0
ALEKSANDAR DAVIDOVIĆ (KBKDESP)
981
DORAN KOŠTA (DELTA)
438
ERICH NIŽNIK (PREŠOV)
665
3
MATEJ TURAK (SUŠAK)
1026
0
BENCE VARGA (CONTROL)
813
0
ALEKSANDAR ZVJERAC (FUTURA)
886
3
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
351
MARIO RADIĆ (LAV)
971
BORIS ORLOVIĆ (DELTA)
195
AHMAD ILIAS (TÖKÖL)
933
3
IVAN BALIĆ (KBK)
981
0
DORAN KOŠTA (DELTA)
438
3
ERICH NIŽNIK (PREŠOV)
665
0
MATEJ TURAK (SUŠAK)
886
3
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
351
0
MARIO RADIĆ (LAV)
971
1
BORIS ORLOVIĆ (DELTA)
195
2
AHMAD ILIAS (TÖKÖL)
933
0
IVAN BALIĆ (KBK)
438
1
ERICH NIŽNIK (PREŠOV)
886
1
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
195
0
AHMAD ILIAS (TÖKÖL)
438
2
ERICH NIŽNIK (PREŠOV)
886
1
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. ERICH NIŽNIK, Panter Prešov
2. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
3. IVAN BALIĆ, LEGEND
3. AHMAD ILIAS, Szigetszentmiklós - Tököl SE
LC - Juniori -63
614
0
MARTIN VARGA (CONTROL)
965
0
ŽARKO MISIR (IMOTSKI)
885
2
HRVOJE STAKOR (KBK MOS)
635
1
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
614
2
MARTIN VARGA (CONTROL)
885
1
HRVOJE STAKOR (KBK MOS)
Medalists
1. MARTIN VARGA, Controll SportClub Szombathely
2. HRVOJE STAKOR, MOSLAVAC
3. ----
3. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
LC - Juniori +94
608
0
ÁDÁM FARKAS (CONTROL)
889
3
MARKO FILIPOVIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. MARKO FILIPOVIĆ, MOSLAVAC
2. ÁDÁM FARKAS, Controll SportClub Szombathely
3. ----
3. ----
LC - Seniori -63
209
0
SZABOLCS HASKA (SADA)
478
3
DAVID PLJASKOVIĆ (SHADOW)
243
0
HRVOJE KONTA (ZAGREB)
997
3
MARTIN VARGA (CONTROL)
478
0
DAVID PLJASKOVIĆ (SHADOW)
997
3
MARTIN VARGA (CONTROL)
Medalists
1. MARTIN VARGA, Controll SportClub Szombathely
2. DAVID PLJASKOVIĆ, Shadow
3. HRVOJE KONTA, ZAGREB
3. SZABOLCS HASKA, Tigers Sada Team
KL - Juniori -63
622
0
ANDREJ REPNIK (DOMZALE)
969
0
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
615
MARTIN VARGA (CONTROL)
622
0
ANDREJ REPNIK (DOMZALE)
615
3
MARTIN VARGA (CONTROL)
Medalists
1. MARTIN VARGA, Controll SportClub Szombathely
2. ANDREJ REPNIK, KBV DOMŽALE
3. AMEL DIZDAREVIĆ, KING
3. ----
KL - Juniori +94
609
2
ÁDÁM FARKAS (CONTROL)
992
1
MARIO STOJANOVIĆ (HAMMER)
Medalists
1. ÁDÁM FARKAS, Controll SportClub Szombathely
2. MARIO STOJANOVIĆ, HAMMER GYM
3. ----
3. ----
KL - Seniori -79
668
22
DARIO GVOZDANOVIĆ (JASTREB)
616
1
MÁTÉ GYÖNGYÖSI (CONTROL)
229
3
ÁDÁM GÓZON (H-2500)
1020
0
DAVOR MILINOVIĆ (HUS-OS)
668
3
DARIO GVOZDANOVIĆ (JASTREB)
229
0
ÁDÁM GÓZON (H-2500)
Medalists
1. DARIO GVOZDANOVIĆ, JASTREB
2. ÁDÁM GÓZON, Esztergomi KBSE
3. MÁTÉ GYÖNGYÖSI, Controll SportClub Szombathely
3. DAVOR MILINOVIĆ, HUS
KL - Seniori -84
944
0
ROBERT VAROŠANEC (KOVACIC)
623
0
MATEJ BALANTIČ (DOMZALE)
610
0
ATTILA MÁTHÉ (CONTROL)
670
3
GORDAN BAKŠIĆ (JASTREB)
481
3
MATEJ TKALEC (SHADOW)
631
0
EDI JERMAN (KOPER)
617
1
MÁTÉ GYÖNGYÖSI (CONTROL)
383
2
MALLITS CHRISTOPH (ROHRBAC)
623
0
MATEJ BALANTIČ (DOMZALE)
670
3
GORDAN BAKŠIĆ (JASTREB)
481
2
MATEJ TKALEC (SHADOW)
383
1
MALLITS CHRISTOPH (ROHRBAC)
670
3
GORDAN BAKŠIĆ (JASTREB)
481
0
MATEJ TKALEC (SHADOW)
Medalists
1. GORDAN BAKŠIĆ, JASTREB
2. MATEJ TKALEC, Shadow
3. MATEJ BALANTIČ, KBV DOMŽALE
3. MALLITS CHRISTOPH, Rohrbach
KL - Seniori -89
479
JERNEJ ŠKERLAK (SHADOW)
611
ATTILA MÁTHÉ (CONTROL)
432
LUKA JURIĆ (SV. DUH)
943
0
DARKO VLAŠIĆ (KOVACIC)
1027
3
MÁTÉ GYÖNGYÖSI (CONTROL)
479
3
JERNEJ ŠKERLAK (SHADOW)
611
0
ATTILA MÁTHÉ (CONTROL)
432
3
LUKA JURIĆ (SV. DUH)
1027
0
MÁTÉ GYÖNGYÖSI (CONTROL)
479
0
JERNEJ ŠKERLAK (SHADOW)
432
3
LUKA JURIĆ (SV. DUH)
Medalists
1. LUKA JURIĆ, SVETI DUH
2. JERNEJ ŠKERLAK, Shadow
3. MÁTÉ GYÖNGYÖSI, Controll SportClub Szombathely
3. ATTILA MÁTHÉ, Controll SportClub Szombathely
KL - Seniori +94
404
0
BORIS VESELINOVIĆ (TOM GYM)
758
0
FILIP PETIĆ (KBK TD)
428
UROŠ DRVARIČ (MSOBOTA)
533
DEAN FATORIĆ (ROVINJ)
427
0
TOMO KOLOŠA (MSOBOTA)
1028
0
ÁDÁM FARKAS (CONTROL)
758
1
FILIP PETIĆ (KBK TD)
428
0
UROŠ DRVARIČ (MSOBOTA)
533
0
DEAN FATORIĆ (ROVINJ)
1028
3
ÁDÁM FARKAS (CONTROL)
758
0
FILIP PETIĆ (KBK TD)
1028
3
ÁDÁM FARKAS (CONTROL)
Medalists
1. ÁDÁM FARKAS, Controll SportClub Szombathely
2. FILIP PETIĆ, DRAGON&SOKOL
3. DEAN FATORIĆ, BUDOKAI
3. UROŠ DRVARIČ, KBK Murska Sobota