kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Karlovac Open 2013
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AGRAM
ARMUS
Banska Bystrica
BENKOVAC
BROD
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
BUŠIDO
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
Controll SportClub Szombathely
CROATIA
CS TIGER CLUB KARATE ARAD
DALMATINO
Debreczeni Team
DELTA
DEMA THAIBOXING
DESPOT PRNJAVOR
DRAGON&SOKOL
Dragonteam
Dynamite team
Esztergomi KBSE
FAVORIT BH
FC Kovačić
Fighters club
FUTURA
Guard klub kickbox KOŠICE
HAMMER GYM
HUS
IKKEN BULGARIA
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBC "Bihać"
KBK Borac Banja Luka
KBK Koper
KBK Murska Sobota
KBK Power kick Murska Sobota
KBV DOMŽALE
KBV Ormož
KING
KiralyTeam Pointfigthing Academy
KIT IZOLA
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KRŠKO
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
MAČE
MORNAR
MOSLAVAC
OMEGA
PAKRAC
Panter Prešov
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PON DO KWAN ZAGORJE
PTUJ
RAPTOR
Rohrbach
Shadow
SHARK GYM
STAFFORD
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI ZOILO
Szigetszentmiklós - Tököl SE
ŠKORPION
Team Bestfighter
TIGAR BROD
TIGAR, Slunj
Tigers Sada Team
TKD Kraljevica
TOMISLAV GYM
TSUNAMI
UNI RENT
VELEBIT
Wasa FightSport
ZAGREB
ZAGREB
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -57
PF - Starije kadetkinje -55
PF - Starije kadetkinje -60
PF - Juniori -74
PF - Juniorke -50
PF - Juniorke -55
LC - Stariji kadeti -57
LC - Juniori -74
LC - Juniorke -50
LC - Juniorke -55
PF - Mlađi kadeti -32
424
STJEPAN SEDAK (MACE)
833
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
134
MÉZES ROLAND (DBRCZTM)
844
HORVÁTH MARK (KIRALY)
458
PATRIK RIMAC (KUTINA)
847
KARÁCSONYI DÁVID (KIRALY)
273
GABRIJEL STANIĆ (OMEGA)
349
LOREN DOMBA (LAV)
362
NEJC KOZOLE (PDKZ)
829
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
604
BENCE ZAJACZ (DRAGONT)
162
MARTIN MAJSEC (BTI)
217
LACZÓ TAMÁS (DBRCZTM)
852
LENCSÉS ATTILA (KIRALY)
821
PATRIK LICUL (FUTURA)
239
6
MARKO HRGIĆ (ZG)
998
0
RENE KALIMAN (TKDKRLJ)
424
1
STJEPAN SEDAK (MACE)
833
5
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
134
3
MÉZES ROLAND (DBRCZTM)
844
5
HORVÁTH MARK (KIRALY)
458
1
PATRIK RIMAC (KUTINA)
847
4
KARÁCSONYI DÁVID (KIRALY)
273
1
GABRIJEL STANIĆ (OMEGA)
349
5
LOREN DOMBA (LAV)
362
0
NEJC KOZOLE (PDKZ)
829
6
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
604
0
BENCE ZAJACZ (DRAGONT)
162
0
MARTIN MAJSEC (BTI)
217
1
LACZÓ TAMÁS (DBRCZTM)
852
3
LENCSÉS ATTILA (KIRALY)
821
9
PATRIK LICUL (FUTURA)
239
2
MARKO HRGIĆ (ZG)
833
6
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
844
0
HORVÁTH MARK (KIRALY)
847
6
KARÁCSONYI DÁVID (KIRALY)
349
5
LOREN DOMBA (LAV)
829
3
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
604
2
BENCE ZAJACZ (DRAGONT)
852
5
LENCSÉS ATTILA (KIRALY)
821
1
PATRIK LICUL (FUTURA)
833
6
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
847
0
KARÁCSONYI DÁVID (KIRALY)
829
2
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
852
1
LENCSÉS ATTILA (KIRALY)
833
2
BOZÓK SZABOLCS (KIRALY)
829
1
BÁLINT MARTIN (KIRALY)
Medalists
1. BOZÓK SZABOLCS, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. BÁLINT MARTIN, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. KARÁCSONYI DÁVID, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. LENCSÉS ATTILA, KiralyTeam Pointfigthing Academy
PF - Mlađe kadetkinje -37
188
3
ZALA ROZINA (PDKZ)
687
7
VIKTORIJA PRTENJAČA (BENKC)
957
0
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
341
0
ANTONELA DEMOVIĆ (LAV)
907
4
NIKOLINA KRUPNICKI (KBK)
159
6
INES VRHOVEC (BTI)
398
EMMA NUKIC (ROHRBAC)
921
0
ISKRA MARAVIĆ (KBK)
895
0
TONKA HRUŠKA (PAKRAC)
452
NIKA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
654
6
SARA PEŠUT (SUŠAK)
160
0
ANAMARIJA FIKET (BTI)
308
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
687
6
VIKTORIJA PRTENJAČA (BENKC)
957
3
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
159
8
INES VRHOVEC (BTI)
398
1
EMMA NUKIC (ROHRBAC)
921
2
ISKRA MARAVIĆ (KBK)
452
4
NIKA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
654
0
SARA PEŠUT (SUŠAK)
308
0
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
687
7
VIKTORIJA PRTENJAČA (BENKC)
159
0
INES VRHOVEC (BTI)
452
7
NIKA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
654
6
SARA PEŠUT (SUŠAK)
687
7
VIKTORIJA PRTENJAČA (BENKC)
452
0
NIKA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
Medalists
1. VIKTORIJA PRTENJAČA, BENKOVAC
2. NIKA ŠPOLJARIĆ, KUTINA
3. INES VRHOVEC, BTI
3. SARA PEŠUT, SUŠAK
PF - Stariji kadeti -52
951
0
NEJC POPOŠEK (PTUJ)
407
4
DEL GAUDIO LORENZO (DYNAMIT)
477
0
LUKA KRMPOTIĆ (KUTINA)
130
4
SZENTPÉTERI BENCE (DBRCZTM)
233
1
MIHAEL JAVOROVIĆ (ZG)
107
4
CSÁK BENCE (DBRCZTM)
731
2
SALAH SADELLAH (BESTFGT)
805
5
DEJAN KOCIPER (ORMOŽ)
715
5
DIMITAR DYAKOV (IKKEN)
348
0
JOSIP ROGALO (LAV)
765
0
TOMISLAV ČOP (TGRBROD)
131
6
SALLAY GÁBOR (DBRCZTM)
5
6
ANTONIO ŠILJAC (ZG)
803
5
MATJAŽ PLEH (ORMOŽ)
278
1
KRISTIJAN KATUŠIĆ (OMEGA)
1003
0
NIKLAS BOGNER (ROHRBAC)
407
4
DEL GAUDIO LORENZO (DYNAMIT)
130
3
SZENTPÉTERI BENCE (DBRCZTM)
107
1
CSÁK BENCE (DBRCZTM)
805
0
DEJAN KOCIPER (ORMOŽ)
715
2
DIMITAR DYAKOV (IKKEN)
131
1
SALLAY GÁBOR (DBRCZTM)
5
3
ANTONIO ŠILJAC (ZG)
278
6
KRISTIJAN KATUŠIĆ (OMEGA)
407
3
DEL GAUDIO LORENZO (DYNAMIT)
107
0
CSÁK BENCE (DBRCZTM)
715
4
DIMITAR DYAKOV (IKKEN)
278
1
KRISTIJAN KATUŠIĆ (OMEGA)
407
1
DEL GAUDIO LORENZO (DYNAMIT)
715
3
DIMITAR DYAKOV (IKKEN)
Medalists
1. DIMITAR DYAKOV, IKKEN BULGARIA
2. DEL GAUDIO LORENZO, Dynamite team
3. KRISTIJAN KATUŠIĆ, OMEGA
3. CSÁK BENCE, Debreczeni Team
PF - Stariji kadeti -57
350
2
MARIO RADIĆ (LAV)
932
4
IVAN BALIĆ (KBK)
6
0
ANTONIO ŠILJAC (ZG)
883
0
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
408
0
DEL GAUDIO LORENZO (DYNAMIT)
978
0
NINO VLADOVIĆ-RELJA (DELTA)
213
HIDVÉGI NÁNDOR (DBRCZTM)
664
0
MATEJ TURAK (SUŠAK)
812
6
ALEKSANDAR ZVJERAC (FUTURA)
232
CSÁK BENCE (DBRCZTM)
79
2
LEO MIHALIĆ (ZG)
684
4
MARIN TRDIŠEVIĆ (BENKC)
231
SALLAY GÁBOR (DBRCZTM)
932
0
IVAN BALIĆ (KBK)
883
6
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
408
5
DEL GAUDIO LORENZO (DYNAMIT)
213
1
HIDVÉGI NÁNDOR (DBRCZTM)
812
0
ALEKSANDAR ZVJERAC (FUTURA)
232
6
CSÁK BENCE (DBRCZTM)
684
1
MARIN TRDIŠEVIĆ (BENKC)
231
2
SALLAY GÁBOR (DBRCZTM)
883
2
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
408
5
DEL GAUDIO LORENZO (DYNAMIT)
232
1
CSÁK BENCE (DBRCZTM)
231
2
SALLAY GÁBOR (DBRCZTM)
408
4
DEL GAUDIO LORENZO (DYNAMIT)
231
3
SALLAY GÁBOR (DBRCZTM)
Medalists
1. DEL GAUDIO LORENZO, Dynamite team
2. SALLAY GÁBOR, Debreczeni Team
3. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
3. CSÁK BENCE, Debreczeni Team
PF - Starije kadetkinje -55
14
3
EVITA-LARA BRKIĆ (ZG)
632
1
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
168
BARTELME EVA (PDKZ)
270
DORA MATKOVIĆ (OMEGA)
838
GÁL VIVIEN (KIRALY)
21
LARA DESPOT (ZG)
642
DAJANA TOMAŠKOVIĆ (KUTINA)
899
ADRIJANA ŠPLAJT (BROD)
483
TEIDE UŠIĆ (LAV)
85
0
MONIKA KOVAČEVIĆ (ZG)
315
0
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
980
SARA KOBAŠ (DELTA)
276
KAROLINA MIRKOVIĆ (OMEGA)
133
RÁKÓCZI RÉKA (DBRCZTM)
87
PETRA MISKIĆ (ZG)
464
JANICA PETRAK (KUTINA)
786
LAURA PAŠIĆ (SUŠAK)
640
LEILA PILAKOVIĆ (BUDOL)
14
5
EVITA-LARA BRKIĆ (ZG)
168
4
BARTELME EVA (PDKZ)
270
1
DORA MATKOVIĆ (OMEGA)
838
4
GÁL VIVIEN (KIRALY)
21
3
LARA DESPOT (ZG)
642
2
DAJANA TOMAŠKOVIĆ (KUTINA)
899
0
ADRIJANA ŠPLAJT (BROD)
483
0
TEIDE UŠIĆ (LAV)
315
0
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
980
0
SARA KOBAŠ (DELTA)
276
0
KAROLINA MIRKOVIĆ (OMEGA)
133
7
RÁKÓCZI RÉKA (DBRCZTM)
87
0
PETRA MISKIĆ (ZG)
464
0
JANICA PETRAK (KUTINA)
786
0
LAURA PAŠIĆ (SUŠAK)
640
0
LEILA PILAKOVIĆ (BUDOL)
14
2
EVITA-LARA BRKIĆ (ZG)
838
7
GÁL VIVIEN (KIRALY)
21
4
LARA DESPOT (ZG)
899
6
ADRIJANA ŠPLAJT (BROD)
315
2
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
133
5
RÁKÓCZI RÉKA (DBRCZTM)
87
6
PETRA MISKIĆ (ZG)
786
0
LAURA PAŠIĆ (SUŠAK)
838
6
GÁL VIVIEN (KIRALY)
899
3
ADRIJANA ŠPLAJT (BROD)
133
1
RÁKÓCZI RÉKA (DBRCZTM)
87
8
PETRA MISKIĆ (ZG)
838
6
GÁL VIVIEN (KIRALY)
87
3
PETRA MISKIĆ (ZG)
Medalists
1. GÁL VIVIEN, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. PETRA MISKIĆ, ZAGREB
3. ADRIJANA ŠPLAJT, BROD
3. RÁKÓCZI RÉKA, Debreczeni Team
PF - Starije kadetkinje -60
874
0
LANA FIKET (BTI)
759
6
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
86
MONIKA KOVAČEVIĆ (ZG)
484
TEIDE UŠIĆ (LAV)
450
LARA DESPOT (ZG)
827
LUANA RITOŠA (FUTURA)
15
EVITA-LARA BRKIĆ (ZG)
861
SZABO DORINA (KIRALY)
678
ANTONELA PERAIĆ (BENKC)
759
0
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
86
0
MONIKA KOVAČEVIĆ (ZG)
484
0
TEIDE UŠIĆ (LAV)
450
0
LARA DESPOT (ZG)
827
11
LUANA RITOŠA (FUTURA)
15
8
EVITA-LARA BRKIĆ (ZG)
861
0
SZABO DORINA (KIRALY)
678
1
ANTONELA PERAIĆ (BENKC)
759
4
NIKOLINA POŽEGA (TGRSL)
450
5
LARA DESPOT (ZG)
827
2
LUANA RITOŠA (FUTURA)
678
8
ANTONELA PERAIĆ (BENKC)
450
2
LARA DESPOT (ZG)
678
10
ANTONELA PERAIĆ (BENKC)
Medalists
1. ANTONELA PERAIĆ, BENKOVAC
2. LARA DESPOT, ZAGREB
3. LUANA RITOŠA, FUTURA
3. NIKOLINA POŽEGA, TIGAR, Slunj
PF - Juniori -74
818
11
MARKO VULIĆ IVANČIĆ (FUTURA)
346
1
HARIS HADŽIPAŠIĆ (LAV)
995
1
ROKO ŠARE (VELEBIT)
593
9
TILEN ZAJC (1994PDK)
735
0
RICCARDO ALBANESE (BESTFGT)
353
0
ARNES PERVIĆ (LAV)
601
0
ELVEDIN DULIĆ (BIHAĆ)
953
0
VITO ČURIN (PTUJ)
818
0
MARKO VULIĆ IVANČIĆ (FUTURA)
593
6
TILEN ZAJC (1994PDK)
735
2
RICCARDO ALBANESE (BESTFGT)
953
0
VITO ČURIN (PTUJ)
593
1
TILEN ZAJC (1994PDK)
735
0
RICCARDO ALBANESE (BESTFGT)
Medalists
1. TILEN ZAJC, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
2. RICCARDO ALBANESE, Team Bestfighter
3. MARKO VULIĆ IVANČIĆ, FUTURA
3. VITO ČURIN, PTUJ
PF - Juniorke -50
31
6
LUCIJA CICVARA (ZG)
344
0
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
682
KARLA BOBANOVIĆ (BENKC)
1005
VERONIKA PENEVA (IKKEN)
339
ANA ALABER (LAV)
31
13
LUCIJA CICVARA (ZG)
682
7
KARLA BOBANOVIĆ (BENKC)
1005
0
VERONIKA PENEVA (IKKEN)
339
0
ANA ALABER (LAV)
31
5
LUCIJA CICVARA (ZG)
339
1
ANA ALABER (LAV)
Medalists
1. LUCIJA CICVARA, ZAGREB
2. ANA ALABER, LAV, Pula
3. KARLA BOBANOVIĆ, BENKOVAC
3. FANIKA HLUBOCKI, LAV, Pula
PF - Juniorke -55
342
10
DIANA TANUSHAJ (LAV)
585
5
MARUŠA IZLAKAR (1994PDK)
200
6
PETRA GREMEN (TÖKÖL)
1011
9
VERONIKA PENEVA (IKKEN)
172
5
MELINDA RAMADANI (PDKZ)
564
11
ALEXANDRA DIMITROVA (IKKEN)
859
11
SAS VIKTÓRIA (KIRALY)
88
10
PETRA MISKIĆ (ZG)
342
2
DIANA TANUSHAJ (LAV)
1011
12
VERONIKA PENEVA (IKKEN)
564
3
ALEXANDRA DIMITROVA (IKKEN)
859
4
SAS VIKTÓRIA (KIRALY)
1011
4
VERONIKA PENEVA (IKKEN)
859
5
SAS VIKTÓRIA (KIRALY)
Medalists
1. SAS VIKTÓRIA, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. VERONIKA PENEVA, IKKEN BULGARIA
3. ALEXANDRA DIMITROVA, IKKEN BULGARIA
3. DIANA TANUSHAJ, LAV, Pula
LC - Stariji kadeti -57
933
3
IVAN BALIĆ (KBK)
596
0
ALEKSANDAR DAVIDOVIĆ (KBKDESP)
981
DORAN KOŠTA (DELTA)
438
ERICH NIŽNIK (PREŠOV)
665
3
MATEJ TURAK (SUŠAK)
1026
0
BENCE VARGA (CONTROL)
813
0
ALEKSANDAR ZVJERAC (FUTURA)
886
3
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
351
MARIO RADIĆ (LAV)
971
BORIS ORLOVIĆ (DELTA)
195
AHMAD ILIAS (TÖKÖL)
933
3
IVAN BALIĆ (KBK)
981
0
DORAN KOŠTA (DELTA)
438
3
ERICH NIŽNIK (PREŠOV)
665
0
MATEJ TURAK (SUŠAK)
886
3
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
351
0
MARIO RADIĆ (LAV)
971
1
BORIS ORLOVIĆ (DELTA)
195
2
AHMAD ILIAS (TÖKÖL)
933
0
IVAN BALIĆ (KBK)
438
1
ERICH NIŽNIK (PREŠOV)
886
1
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
195
0
AHMAD ILIAS (TÖKÖL)
438
2
ERICH NIŽNIK (PREŠOV)
886
1
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. ERICH NIŽNIK, Panter Prešov
2. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
3. IVAN BALIĆ, LEGEND
3. AHMAD ILIAS, Szigetszentmiklós - Tököl SE
LC - Juniori -74
996
3
ROKO ŠARE (VELEBIT)
819
0
MARKO VULIĆ IVANČIĆ (FUTURA)
887
3
MIHAEL CVETKO (KBK MOS)
347
0
HARIS HADŽIPAŠIĆ (LAV)
996
3
ROKO ŠARE (VELEBIT)
887
0
MIHAEL CVETKO (KBK MOS)
Medalists
1. ROKO ŠARE, VELEBIT
2. MIHAEL CVETKO, MOSLAVAC
3. MARKO VULIĆ IVANČIĆ, FUTURA
3. HARIS HADŽIPAŠIĆ, LAV, Pula
LC - Juniorke -50
290
0
DORA STOJANIĆ (AGRAM)
776
3
MATEA TEA ŠOLJIĆ (KBK)
345
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
340
ANA ALABER (LAV)
52
PETRA LONČAR (ZG)
776
1
MATEA TEA ŠOLJIĆ (KBK)
345
2
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
340
0
ANA ALABER (LAV)
52
3
PETRA LONČAR (ZG)
345
1
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
52
2
PETRA LONČAR (ZG)
Medalists
1. PETRA LONČAR, ZAGREB
2. FANIKA HLUBOCKI, LAV, Pula
3. ANA ALABER, LAV, Pula
3. MATEA TEA ŠOLJIĆ, LEGEND
LC - Juniorke -55
935
0
MATEA TEA ŠOLJIĆ (KBK)
343
3
DIANA TANUSHAJ (LAV)
201
0
PETRA GREMEN (TÖKÖL)
746
0
DOROTEJA BASUGA (KBK TD)
343
0
DIANA TANUSHAJ (LAV)
201
3
PETRA GREMEN (TÖKÖL)
Medalists
1. PETRA GREMEN, Szigetszentmiklós - Tököl SE
2. DIANA TANUSHAJ, LAV, Pula
3. DOROTEJA BASUGA, DRAGON&SOKOL
3. MATEA TEA ŠOLJIĆ, LEGEND