kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Karlovac Open 2013
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AGRAM
ARMUS
Banska Bystrica
BENKOVAC
BROD
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
BUŠIDO
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
Controll SportClub Szombathely
CROATIA
CS TIGER CLUB KARATE ARAD
DALMATINO
Debreczeni Team
DELTA
DEMA THAIBOXING
DESPOT PRNJAVOR
DRAGON&SOKOL
Dragonteam
Dynamite team
Esztergomi KBSE
FAVORIT BH
FC Kovačić
Fighters club
FUTURA
Guard klub kickbox KOŠICE
HAMMER GYM
HUS
IKKEN BULGARIA
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBC "Bihać"
KBK Borac Banja Luka
KBK Koper
KBK Murska Sobota
KBK Power kick Murska Sobota
KBV DOMŽALE
KBV Ormož
KING
KiralyTeam Pointfigthing Academy
KIT IZOLA
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KRŠKO
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
MAČE
MORNAR
MOSLAVAC
OMEGA
PAKRAC
Panter Prešov
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PON DO KWAN ZAGORJE
PTUJ
RAPTOR
Rohrbach
Shadow
SHARK GYM
STAFFORD
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI ZOILO
Szigetszentmiklós - Tököl SE
ŠKORPION
Team Bestfighter
TIGAR BROD
TIGAR, Slunj
Tigers Sada Team
TKD Kraljevica
TOMISLAV GYM
TSUNAMI
UNI RENT
VELEBIT
Wasa FightSport
ZAGREB
ZAGREB
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Starije kadetkinje -42
LC - Starije kadetkinje -42
LC - Starije kadetkinje -46
LC - Juniori -69
LC - Seniorke -65
KL - Juniori -69
KL - Seniorke -70
FC - Juniori -63.5
FC - Juniori -71
FC - Juniorke -60
LK - Seniori -71
PF - Starije kadetkinje -42
984
0
ANA GABRIELA RACHICI (TIGERAR)
924
6
EMA REPIĆ (KBK)
618
HANA MIHELČIČ (DOMZALE)
323
DOMINIKA GUMANOVA (KOŠICE)
923
ISKRA MARAVIĆ (KBK)
924
4
EMA REPIĆ (KBK)
618
5
HANA MIHELČIČ (DOMZALE)
323
6
DOMINIKA GUMANOVA (KOŠICE)
923
0
ISKRA MARAVIĆ (KBK)
618
1
HANA MIHELČIČ (DOMZALE)
323
7
DOMINIKA GUMANOVA (KOŠICE)
Medalists
1. DOMINIKA GUMANOVA, Guard klub kickbox KOŠICE
2. HANA MIHELČIČ, KBV DOMŽALE
3. ISKRA MARAVIĆ, LEGEND
3. EMA REPIĆ, LEGEND
LC - Starije kadetkinje -42
652
1
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
925
2
EMA REPIĆ (KBK)
324
3
DOMINIKA GUMANOVA (KOŠICE)
919
0
UNA MARAVIĆ (KBK)
925
0
EMA REPIĆ (KBK)
324
3
DOMINIKA GUMANOVA (KOŠICE)
Medalists
1. DOMINIKA GUMANOVA, Guard klub kickbox KOŠICE
2. EMA REPIĆ, LEGEND
3. UNA MARAVIĆ, LEGEND
3. LORENA JURIŠIĆ, SUŠAK
LC - Starije kadetkinje -46
51
3
PETRA LONČAR (ZG)
920
0
UNA MARAVIĆ (KBK)
989
3
DOMINIKA GUMANOVA (KOŠICE)
466
0
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
51
3
PETRA LONČAR (ZG)
989
0
DOMINIKA GUMANOVA (KOŠICE)
Medalists
1. PETRA LONČAR, ZAGREB
2. DOMINIKA GUMANOVA, Guard klub kickbox KOŠICE
3. UNA MARAVIĆ, LEGEND
3. GRACIA MARIĆ, KUTINA
LC - Juniori -69
3
3
ADAM BLAUHORN (ZG)
749
0
ALDIN IMŠIROVIĆ (KBK TD)
1010
0
ANTONIO POŽAR (ZG)
193
0
DÁVID ELSZASZER (TÖKÖL)
769
0
SEBASTIJAN BAŠIĆ (TGRBROD)
144
3
MÁTÉ JÁNOSI (H-2500)
303
0
JAKUB TOMEČEK (KOŠICE)
1009
3
ELVEDIN DULIĆ (BIHAĆ)
3
0
ADAM BLAUHORN (ZG)
193
3
DÁVID ELSZASZER (TÖKÖL)
144
22
MÁTÉ JÁNOSI (H-2500)
1009
1
ELVEDIN DULIĆ (BIHAĆ)
193
3
DÁVID ELSZASZER (TÖKÖL)
144
0
MÁTÉ JÁNOSI (H-2500)
Medalists
1. DÁVID ELSZASZER, Szigetszentmiklós - Tököl SE
2. MÁTÉ JÁNOSI, Esztergomi KBSE
3. ADAM BLAUHORN, ZAGREB
3. ELVEDIN DULIĆ, KBC "Bihać"
LC - Seniorke -65
789
0
ELENA ZINAIĆ (KBK)
893
0
TIHANA JIRASEK (PAKRAC)
760
0
MANUELA ANTUNOVIĆ (KBK TD)
320
3
LUCIA CMAROVA (KOŠICE)
789
2
ELENA ZINAIĆ (KBK)
320
1
LUCIA CMAROVA (KOŠICE)
Medalists
1. ELENA ZINAIĆ, LEGEND
2. LUCIA CMAROVA, Guard klub kickbox KOŠICE
3. ----
3. MANUELA ANTUNOVIĆ, DRAGON&SOKOL
KL - Juniori -69
194
2
DÁVID ELSZASZER (TÖKÖL)
970
1
BORNA BULIĆ (KING)
482
0
MIHA VINTAR (SHADOW)
304
0
JAKUB TOMEČEK (KOŠICE)
194
3
DÁVID ELSZASZER (TÖKÖL)
304
0
JAKUB TOMEČEK (KOŠICE)
Medalists
1. DÁVID ELSZASZER, Szigetszentmiklós - Tököl SE
2. JAKUB TOMEČEK, Guard klub kickbox KOŠICE
3. BORNA BULIĆ, KING
3. MIHA VINTAR, Shadow
KL - Seniorke -70
1023
0
TEA SCANIA ĐAKIĆ (BUSHIDO)
373
3
KATARINA VILHANOVA (BNSKBST)
966
ŠTEFICA BUBNJARIĆ (ŠK)
321
LUCIA CMAROVA (KOŠICE)
1024
NIVES RADIĆ (PITBUL)
373
3
KATARINA VILHANOVA (BNSKBST)
966
0
ŠTEFICA BUBNJARIĆ (ŠK)
321
1
LUCIA CMAROVA (KOŠICE)
1024
2
NIVES RADIĆ (PITBUL)
373
0
KATARINA VILHANOVA (BNSKBST)
1024
0
NIVES RADIĆ (PITBUL)
Medalists
1. NIVES RADIĆ, PIT BULL, Split
2. KATARINA VILHANOVA, Banska Bystrica
3. LUCIA CMAROVA, Guard klub kickbox KOŠICE
3. ŠTEFICA BUBNJARIĆ, ŠKORPION
FC - Juniori -63.5
554
0
IBRAHIM VELIĆ (FBH)
772
0
IVAN BIKIĆ (TGRBROD)
302
0
DOMINK KIS (KOŠICE)
358
3
IVAN LETICA (DALMATI)
554
0
IBRAHIM VELIĆ (FBH)
358
3
IVAN LETICA (DALMATI)
Medalists
1. IVAN LETICA, DALMATINO
2. IBRAHIM VELIĆ, FAVORIT BH
3. DOMINK KIS, Guard klub kickbox KOŠICE
3. IVAN BIKIĆ, TIGAR BROD
FC - Juniori -71
369
3
ALEX BALAŽ (BNSKBST)
264
0
LEONARDO ŠARIĆ (KNIN)
990
DEJAN JUKIĆ (KNIN)
252
DINO BILANDŽIJA (IVNCG)
305
PAVOL ŽIGA (KOŠICE)
369
0
ALEX BALAŽ (BNSKBST)
990
3
DEJAN JUKIĆ (KNIN)
252
3
DINO BILANDŽIJA (IVNCG)
305
0
PAVOL ŽIGA (KOŠICE)
990
0
DEJAN JUKIĆ (KNIN)
252
3
DINO BILANDŽIJA (IVNCG)
Medalists
1. DINO BILANDŽIJA, IVANIĆ GRAD
2. DEJAN JUKIĆ, STAFFORD
3. PAVOL ŽIGA, Guard klub kickbox KOŠICE
3. ALEX BALAŽ, Banska Bystrica
FC - Juniorke -60
555
2
AJLA VOJIĆ (FBH)
561
1
LORETA IVANKOV (PITBUL)
322
VERONIKA CMAROVA (KOŠICE)
555
0
AJLA VOJIĆ (FBH)
322
0
VERONIKA CMAROVA (KOŠICE)
Medalists
1. VERONIKA CMAROVA, Guard klub kickbox KOŠICE
2. AJLA VOJIĆ, FAVORIT BH
3. LORETA IVANKOV, PIT BULL, Split
3. ----
LK - Seniori -71
325
0
MIROSLAV SMOLAR (KOŠICE)
102
0
TIHOMIR VRANJIĆ (IVNCG)
203
2
ZOLTÁN LASZÁK (TÖKÖL)
166
1
ZORAN MARIĆ (ZOILO)
102
3
TIHOMIR VRANJIĆ (IVNCG)
203
0
ZOLTÁN LASZÁK (TÖKÖL)
Medalists
1. TIHOMIR VRANJIĆ, IVANIĆ GRAD
2. ZOLTÁN LASZÁK, Szigetszentmiklós - Tököl SE
3. MIROSLAV SMOLAR, Guard klub kickbox KOŠICE
3. ZORAN MARIĆ, SVETI ZOILO