kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Karlovac Open 2013
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AGRAM
ARMUS
Banska Bystrica
BENKOVAC
BROD
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
BUŠIDO
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
Controll SportClub Szombathely
CROATIA
CS TIGER CLUB KARATE ARAD
DALMATINO
Debreczeni Team
DELTA
DEMA THAIBOXING
DESPOT PRNJAVOR
DRAGON&SOKOL
Dragonteam
Dynamite team
Esztergomi KBSE
FAVORIT BH
FC Kovačić
Fighters club
FUTURA
Guard klub kickbox KOŠICE
HAMMER GYM
HUS
IKKEN BULGARIA
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBC "Bihać"
KBK Borac Banja Luka
KBK Koper
KBK Murska Sobota
KBK Power kick Murska Sobota
KBV DOMŽALE
KBV Ormož
KING
KiralyTeam Pointfigthing Academy
KIT IZOLA
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KRŠKO
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
MAČE
MORNAR
MOSLAVAC
OMEGA
PAKRAC
Panter Prešov
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PON DO KWAN ZAGORJE
PTUJ
RAPTOR
Rohrbach
Shadow
SHARK GYM
STAFFORD
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI ZOILO
Szigetszentmiklós - Tököl SE
ŠKORPION
Team Bestfighter
TIGAR BROD
TIGAR, Slunj
Tigers Sada Team
TKD Kraljevica
TOMISLAV GYM
TSUNAMI
UNI RENT
VELEBIT
Wasa FightSport
ZAGREB
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Seniori -63
PF - Seniori -69
PF - Seniori -74
LC - Seniori -63
LC - Seniori -69
LC - Seniori -74
KL - Seniori -69
KL - Seniori -74
PF - Seniori -63
878
KISS ROLAND (KIRALY)
378
5
UWE BRAUNRATH (ROHRBAC)
1016
10
SZABOLCS HASKA (SADA)
238
DENIS ŠILJAC (ZG)
1017
0
JAKUS GÁBOR (KIRALY)
737
0
MANUEL DI CARLO (BESTFGT)
878
4
KISS ROLAND (KIRALY)
1016
6
SZABOLCS HASKA (SADA)
238
0
DENIS ŠILJAC (ZG)
1017
0
JAKUS GÁBOR (KIRALY)
1016
2
SZABOLCS HASKA (SADA)
1017
7
JAKUS GÁBOR (KIRALY)
Osvajači medalja
1. JAKUS GÁBOR, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. SZABOLCS HASKA, Tigers Sada Team
3. DENIS ŠILJAC, ZAGREB
3. KISS ROLAND, KiralyTeam Pointfigthing Academy
PF - Seniori -69
191
6
NEJC TAŠKAR (PDKZ)
671
2
HRVOJE KELEČIĆ (JASTREB)
207
ADAM KOVACS (SADA)
740
1
MAROUAN ATLASSI (BESTFGT)
4
9
ADAM BLAUHORN (ZG)
590
5
MILOŠ ROZMAN (1994PDK)
248
9
VIZSNYICAI RICHÁRD (DBRCZTM)
191
8
NEJC TAŠKAR (PDKZ)
207
9
ADAM KOVACS (SADA)
4
12
ADAM BLAUHORN (ZG)
248
10
VIZSNYICAI RICHÁRD (DBRCZTM)
207
10
ADAM KOVACS (SADA)
4
11
ADAM BLAUHORN (ZG)
Osvajači medalja
1. ADAM BLAUHORN, ZAGREB
2. ADAM KOVACS, Tigers Sada Team
3. VIZSNYICAI RICHÁRD, Debreczeni Team
3. NEJC TAŠKAR, PON DO KWAN ZAGORJE
PF - Seniori -74
211
0
IMRE FULOP (SADA)
594
0
TILEN ZAJC (1994PDK)
415
4
ORPELLO VALERIO (DYNAMIT)
104
12
NEJC TAŠKAR (PDKZ)
890
13
MIROSLAV GRGIĆ (KBK MOS)
741
7
MAROUAN ATLASSI (BESTFGT)
413
GHIGGI ALESSANDRO (DYNAMIT)
594
11
TILEN ZAJC (1994PDK)
104
3
NEJC TAŠKAR (PDKZ)
890
18
MIROSLAV GRGIĆ (KBK MOS)
413
7
GHIGGI ALESSANDRO (DYNAMIT)
594
8
TILEN ZAJC (1994PDK)
890
2
MIROSLAV GRGIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. TILEN ZAJC, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
2. MIROSLAV GRGIĆ, MOSLAVAC
3. NEJC TAŠKAR, PON DO KWAN ZAGORJE
3. GHIGGI ALESSANDRO, Dynamite team
LC - Seniori -63
209
0
SZABOLCS HASKA (SADA)
478
3
DAVID PLJASKOVIĆ (SHADOW)
243
0
HRVOJE KONTA (ZAGREB)
997
3
MARTIN VARGA (CONTROL)
478
0
DAVID PLJASKOVIĆ (SHADOW)
997
3
MARTIN VARGA (CONTROL)
Osvajači medalja
1. MARTIN VARGA, Controll SportClub Szombathely
2. DAVID PLJASKOVIĆ, Shadow
3. HRVOJE KONTA, ZAGREB
3. SZABOLCS HASKA, Tigers Sada Team
LC - Seniori -69
751
0
VASILJ LEPKIJ (KBK TD)
208
3
ADAM KOVACS (SADA)
702
0
NIKOLA KULAŠ (BENKC)
629
3
LUKA BAIČ (KOPER)
208
3
ADAM KOVACS (SADA)
629
0
LUKA BAIČ (KOPER)
Osvajači medalja
1. ADAM KOVACS, Tigers Sada Team
2. LUKA BAIČ, KBK Koper
3. VASILJ LEPKIJ, DRAGON&SOKOL
3. NIKOLA KULAŠ, BENKOVAC
LC - Seniori -74
212
3
IMRE FULOP (SADA)
416
0
ORPELLO VALERIO (DYNAMIT)
810
FLORIJAN KUHARIĆ (ORMOŽ)
753
ROKO GLAVAN (KBK TD)
809
MITJA ROZMAN (ORMOŽ)
212
1
IMRE FULOP (SADA)
810
2
FLORIJAN KUHARIĆ (ORMOŽ)
753
0
ROKO GLAVAN (KBK TD)
809
3
MITJA ROZMAN (ORMOŽ)
810
1
FLORIJAN KUHARIĆ (ORMOŽ)
809
2
MITJA ROZMAN (ORMOŽ)
Osvajači medalja
1. MITJA ROZMAN, KBV Ormož
2. FLORIJAN KUHARIĆ, KBV Ormož
3. ROKO GLAVAN, DRAGON&SOKOL
3. IMRE FULOP, Tigers Sada Team
KL - Seniori -69
598
0
MARIO MARIJANOVIC (KBKDESP)
210
0
SZABOLCS HASKA (SADA)
991
TOMISLAV GRGIĆ (HAMMER)
192
NEJC TAŠKAR (PDKZ)
289
DOMINIK STOJANIĆ (AGRAM)
598
2
MARIO MARIJANOVIC (KBKDESP)
991
1
TOMISLAV GRGIĆ (HAMMER)
192
0
NEJC TAŠKAR (PDKZ)
289
0
DOMINIK STOJANIĆ (AGRAM)
598
3
MARIO MARIJANOVIC (KBKDESP)
289
0
DOMINIK STOJANIĆ (AGRAM)
Osvajači medalja
1. MARIO MARIJANOVIC, DESPOT PRNJAVOR
2. DOMINIK STOJANIĆ, AGRAM
3. TOMISLAV GRGIĆ, HAMMER GYM
3. NEJC TAŠKAR, PON DO KWAN ZAGORJE
KL - Seniori -74
627
TILEN VARLEC (KRSKO)
796
ALJOŠA ŠLEBIR (DOMZALE)
945
JURICA ŠKORANEC (KOVACIC)
757
2
TEO FARARIK (KBK TD)
1021
1
IMRE FULOP (SADA)
627
0
TILEN VARLEC (KRSKO)
796
3
ALJOŠA ŠLEBIR (DOMZALE)
945
3
JURICA ŠKORANEC (KOVACIC)
757
0
TEO FARARIK (KBK TD)
796
3
ALJOŠA ŠLEBIR (DOMZALE)
945
0
JURICA ŠKORANEC (KOVACIC)
Osvajači medalja
1. ALJOŠA ŠLEBIR, KBV DOMŽALE
2. JURICA ŠKORANEC, FC Kovačić
3. TILEN VARLEC, KRŠKO
3. TEO FARARIK, DRAGON&SOKOL