kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Karlovac Open 2013
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AGRAM
ARMUS
Banska Bystrica
BENKOVAC
BROD
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
BUŠIDO
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
Controll SportClub Szombathely
CROATIA
CS TIGER CLUB KARATE ARAD
DALMATINO
Debreczeni Team
DELTA
DEMA THAIBOXING
DESPOT PRNJAVOR
DRAGON&SOKOL
Dragonteam
Dynamite team
Esztergomi KBSE
FAVORIT BH
FC Kovačić
Fighters club
FUTURA
Guard klub kickbox KOŠICE
HAMMER GYM
HUS
IKKEN BULGARIA
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBC "Bihać"
KBK Borac Banja Luka
KBK Koper
KBK Murska Sobota
KBK Power kick Murska Sobota
KBV DOMŽALE
KBV Ormož
KING
KiralyTeam Pointfigthing Academy
KIT IZOLA
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KRŠKO
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
MAČE
MORNAR
MOSLAVAC
OMEGA
PAKRAC
Panter Prešov
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PON DO KWAN ZAGORJE
PTUJ
RAPTOR
Rohrbach
Shadow
SHARK GYM
STAFFORD
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI ZOILO
Szigetszentmiklós - Tököl SE
ŠKORPION
Team Bestfighter
TIGAR BROD
TIGAR, Slunj
Tigers Sada Team
TKD Kraljevica
TOMISLAV GYM
TSUNAMI
UNI RENT
VELEBIT
Wasa FightSport
ZAGREB
ZAGREB
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci -25
PF - Dječaci -28
PF - Dječaci +32
PF - Djevojčice -22
PF - Djevojčice -25
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Stariji kadeti -47
PF - Juniorke +70
PF - Seniorke -60
PF - Dječaci -25
423
0
NENO KURTANJEK (MACE)
724
6
MIHAIL GEORGIEV (IKKEN)
840
GERGELY BALÁZS (KIRALY)
379
FELIX SCHMIDL (ROHRBAC)
869
HRVOJE REPOVEČKI (BTI)
400
LEONARDO LOVRIĆ (TOM GYM)
467
DOMAGOJ RAJKOVIĆ (KUTINA)
19
KARLO KATALINIĆ (ZG)
790
LUKA DUMOVIĆ (KBK)
881
9
LUKA JAGARČEC (KBK MOS)
983
11
ANDREAS LENGYEL (TIGERAR)
839
VIGH MÁTÉ (KIRALY)
28
LUCAS RADOVIĆ (ZG)
913
VEDRAN JOZIĆ (KBK)
648
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
475
DAVID VRBANEC (KUTINA)
851
LAKATOS RICHÁRD (KIRALY)
445
LEON KRKLEC (KRAPINA)
724
3
MIHAIL GEORGIEV (IKKEN)
840
4
GERGELY BALÁZS (KIRALY)
379
5
FELIX SCHMIDL (ROHRBAC)
869
6
HRVOJE REPOVEČKI (BTI)
400
0
LEONARDO LOVRIĆ (TOM GYM)
467
0
DOMAGOJ RAJKOVIĆ (KUTINA)
19
6
KARLO KATALINIĆ (ZG)
790
4
LUKA DUMOVIĆ (KBK)
983
1
ANDREAS LENGYEL (TIGERAR)
839
8
VIGH MÁTÉ (KIRALY)
28
0
LUCAS RADOVIĆ (ZG)
913
0
VEDRAN JOZIĆ (KBK)
648
10
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
475
1
DAVID VRBANEC (KUTINA)
851
6
LAKATOS RICHÁRD (KIRALY)
445
5
LEON KRKLEC (KRAPINA)
840
6
GERGELY BALÁZS (KIRALY)
869
1
HRVOJE REPOVEČKI (BTI)
467
0
DOMAGOJ RAJKOVIĆ (KUTINA)
19
0
KARLO KATALINIĆ (ZG)
839
10
VIGH MÁTÉ (KIRALY)
28
2
LUCAS RADOVIĆ (ZG)
648
1
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
851
3
LAKATOS RICHÁRD (KIRALY)
840
3
GERGELY BALÁZS (KIRALY)
19
2
KARLO KATALINIĆ (ZG)
839
10
VIGH MÁTÉ (KIRALY)
851
3
LAKATOS RICHÁRD (KIRALY)
840
4
GERGELY BALÁZS (KIRALY)
839
6
VIGH MÁTÉ (KIRALY)
Medalists
1. VIGH MÁTÉ, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. GERGELY BALÁZS, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. LAKATOS RICHÁRD, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. KARLO KATALINIĆ, ZAGREB
PF - Dječaci -28
138
0
LAURINCZ PÉTER (DBRCZTM)
471
0
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
725
1
MOMCHILIAN DIMITROV (IKKEN)
20
4
KARLO KATALINIĆ (ZG)
707
7
ALEXANDAR TUCHIAN (IKKEN)
763
5
TONI AUŠIĆ (TGRBROD)
911
2
IVAN GARDILO (KBK)
93
0
SAŠA VULETIĆ (ZG)
444
9
ANTONIO PRESEČKI (KRAPINA)
473
6
IVANO PRANJIĆ (KUTINA)
636
9
TONI HRELJA (BUDOL)
29
3
LUCAS RADOVIĆ (ZG)
705
9
ALEX JEKOV (IKKEN)
526
3
ROBIN KHOLER (TIGERAR)
380
6
FELIX SCHMIDL (ROHRBAC)
1004
11
LUKA BOŽIĆ (IZOLA)
138
6
LAURINCZ PÉTER (DBRCZTM)
20
0
KARLO KATALINIĆ (ZG)
707
7
ALEXANDAR TUCHIAN (IKKEN)
911
4
IVAN GARDILO (KBK)
444
3
ANTONIO PRESEČKI (KRAPINA)
636
13
TONI HRELJA (BUDOL)
705
0
ALEX JEKOV (IKKEN)
1004
9
LUKA BOŽIĆ (IZOLA)
138
6
LAURINCZ PÉTER (DBRCZTM)
707
0
ALEXANDAR TUCHIAN (IKKEN)
636
9
TONI HRELJA (BUDOL)
1004
10
LUKA BOŽIĆ (IZOLA)
138
7
LAURINCZ PÉTER (DBRCZTM)
1004
1
LUKA BOŽIĆ (IZOLA)
Medalists
1. LAURINCZ PÉTER, Debreczeni Team
2. LUKA BOŽIĆ, KIT IZOLA
3. ALEXANDAR TUCHIAN, IKKEN BULGARIA
3. TONI HRELJA, BUDOKAI LABIN
PF - Dječaci +32
562
4
LEONARD SOPEK (KRAPINA)
695
0
ALMIN DELIĆ (IZOLA)
282
0
MIHAEL LOVRIĆ (OMEGA)
189
6
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
754
0
IVAN BARAČ (HUS-OS)
470
0
FRAN KOHEK (KUTINA)
595
0
JURICA BELINA (BUŠIDO)
1014
6
ADRIAN MESESAN (TIGERAR)
836
12
ERŐS PATRIK (KIRALY)
474
2
FRAN ĐOZO (KUTINA)
326
8
CSIERNYIK LEVENTE (DBRCZTM)
822
11
DANIEL BANKO (FUTURA)
42
0
MARTIN PAVLAKOVIĆ (ZG)
469
0
JAN PROHASKA (KUTINA)
696
5
DAMIR DURIĆ (IZOLA)
1015
10
ĐANNI PERAJIĆ (DELTA)
562
1
LEONARD SOPEK (KRAPINA)
189
8
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
470
1
FRAN KOHEK (KUTINA)
1014
8
ADRIAN MESESAN (TIGERAR)
836
8
ERŐS PATRIK (KIRALY)
822
2
DANIEL BANKO (FUTURA)
469
8
JAN PROHASKA (KUTINA)
1015
9
ĐANNI PERAJIĆ (DELTA)
189
3
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
1014
1
ADRIAN MESESAN (TIGERAR)
836
9
ERŐS PATRIK (KIRALY)
1015
2
ĐANNI PERAJIĆ (DELTA)
189
3
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
836
6
ERŐS PATRIK (KIRALY)
Medalists
1. ERŐS PATRIK, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. LUKA LESKOVAR, PON DO KWAN ZAGORJE
3. ĐANNI PERAJIĆ, DELTA
3. ADRIAN MESESAN, CS TIGER CLUB KARATE ARAD
PF - Djevojčice -22
742
8
ELMA KANTAREVIĆ (KBK TD)
419
5
FIORENTINI ELISABETTA (DYNAMIT)
871
LORENA ZEBA (BTI)
433
8
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
527
3
MELISA MARCO (TIGERAR)
145
ELENA ČVEK (BTI)
742
0
ELMA KANTAREVIĆ (KBK TD)
871
0
LORENA ZEBA (BTI)
433
0
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
145
0
ELENA ČVEK (BTI)
742
1
ELMA KANTAREVIĆ (KBK TD)
433
0
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
Medalists
1. ELMA KANTAREVIĆ, DRAGON&SOKOL
2. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
3. LORENA ZEBA, BTI
3. ELENA ČVEK, BTI
PF - Djevojčice -25
647
0
NIKA BRNELIĆ (SUŠAK)
842
0
GOMBÁS ALEXANDRA (KIRALY)
709
ANELIA TODOROVA (IKKEN)
147
LEONARDA DEAK (BTI)
420
FIORENTINI ELISABETTA (DYNAMIT)
148
EMA ŽITNJAK (BTI)
283
NIKOLINA DEVČIĆ (OMEGA)
539
VILMA BALTIĆ HRSAN (ZAGREB)
434
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
842
1
GOMBÁS ALEXANDRA (KIRALY)
709
5
ANELIA TODOROVA (IKKEN)
147
0
LEONARDA DEAK (BTI)
420
0
FIORENTINI ELISABETTA (DYNAMIT)
148
8
EMA ŽITNJAK (BTI)
283
3
NIKOLINA DEVČIĆ (OMEGA)
539
7
VILMA BALTIĆ HRSAN (ZAGREB)
434
1
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
709
6
ANELIA TODOROVA (IKKEN)
147
0
LEONARDA DEAK (BTI)
148
0
EMA ŽITNJAK (BTI)
539
4
VILMA BALTIĆ HRSAN (ZAGREB)
709
6
ANELIA TODOROVA (IKKEN)
539
0
VILMA BALTIĆ HRSAN (ZAGREB)
Medalists
1. ANELIA TODOROVA, IKKEN BULGARIA
2. VILMA BALTIĆ HRSAN, ZAGREB
3. LEONARDA DEAK, BTI
3. EMA ŽITNJAK, BTI
PF - Mlađi kadeti +47
820
0
MIHAEL BANKO (FUTURA)
437
6
NIKLAS BOGNER (ROHRBAC)
955
NIKO RITLOP (PTUJ)
43
2
MARKO SMOLIĆ (ZG)
699
4
AMMAR SEFIĆ (IZOLA)
446
ANDRIJA KRKLEC (KRAPINA)
56
6
VALENTINO ŽUNAC (ZG)
698
0
MATIJA GREGORIČ (IZOLA)
948
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
937
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
457
2
MATEO DOMINIĆ (KUTINA)
1022
7
LUKA LEO DOJMI (TKDKRLJ)
437
5
NIKLAS BOGNER (ROHRBAC)
955
2
NIKO RITLOP (PTUJ)
699
8
AMMAR SEFIĆ (IZOLA)
446
2
ANDRIJA KRKLEC (KRAPINA)
56
1
VALENTINO ŽUNAC (ZG)
948
7
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
937
11
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
1022
15
LUKA LEO DOJMI (TKDKRLJ)
437
4
NIKLAS BOGNER (ROHRBAC)
699
2
AMMAR SEFIĆ (IZOLA)
948
0
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
1022
0
LUKA LEO DOJMI (TKDKRLJ)
437
1
NIKLAS BOGNER (ROHRBAC)
948
2
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
Medalists
1. PATRIK ŠULEK, PTUJ
2. NIKLAS BOGNER, Rohrbach
3. LUKA LEO DOJMI, TKD Kraljevica
3. AMMAR SEFIĆ, KIT IZOLA
PF - Mlađe kadetkinje -32
253
0
LIVIA PILJEK (IVNCG)
653
3
SARA PEŠUT (SUŠAK)
157
MATEA ZEBA (BTI)
873
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
956
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
307
5
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
186
1
TIJA ŠILES (PDKZ)
916
NIKOLINA CAFUK (KBK)
158
LAURA FRANJČEC (BTI)
443
MICHELLE KRSNIK (KRAPINA)
653
6
SARA PEŠUT (SUŠAK)
157
0
MATEA ZEBA (BTI)
873
1
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
956
6
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
307
6
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
916
0
NIKOLINA CAFUK (KBK)
158
2
LAURA FRANJČEC (BTI)
443
9
MICHELLE KRSNIK (KRAPINA)
653
10
SARA PEŠUT (SUŠAK)
956
6
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
307
7
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
443
0
MICHELLE KRSNIK (KRAPINA)
653
0
SARA PEŠUT (SUŠAK)
307
0
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
Medalists
1. SARA PEŠUT, SUŠAK
2. IVA VUKOŠIĆ, TIGAR, Slunj
3. LARA VUZEM VAJDA, PTUJ
3. MICHELLE KRSNIK, KRAPINA
PF - Mlađe kadetkinje -47
447
0
TAMARA VINCELJ (KRAPINA)
122
6
LAURINCZ BOGLÁRKA (DBRCZTM)
722
KRISTINA NIKOLOVA (IKKEN)
313
0
LORENA POŽEGA (TGRSL)
651
1
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
720
GABRIELA ALEXIEVA (IKKEN)
122
9
LAURINCZ BOGLÁRKA (DBRCZTM)
722
2
KRISTINA NIKOLOVA (IKKEN)
651
2
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
720
1
GABRIELA ALEXIEVA (IKKEN)
122
10
LAURINCZ BOGLÁRKA (DBRCZTM)
651
2
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. LAURINCZ BOGLÁRKA, Debreczeni Team
2. LORENA JURIŠIĆ, SUŠAK
3. KRISTINA NIKOLOVA, IKKEN BULGARIA
3. GABRIELA ALEXIEVA, IKKEN BULGARIA
PF - Stariji kadeti -47
129
6
SZENTPÉTERI BENCE (DBRCZTM)
730
0
SALAH SADELLAH (BESTFGT)
58
ANDREAS HLAD (ZG)
714
DIMITAR DYAKOV (IKKEN)
865
VERES ROLAND (KIRALY)
815
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
801
ROK TOMAŽIĆ (ORMOŽ)
46
MIHAEL JAVOROVIĆ (ZG)
198
LAJOS FÉSŰ (TÖKÖL)
690
7
RENE RISTOVSKI (IZOLA)
901
1
MIHAEL TOLIĆ (BROD)
882
NIKOLA ROŽIĆ (KBK MOS)
80
LEOPOLD KATALINIĆ (ZG)
700
FILIP ČULINA (BENKC)
713
DANIEL GEORGIEV (IKKEN)
449
LEONARDO PUH (KRAPINA)
100
ŽELJKO KOVAČEVIĆ (ZG)
926
IVAN AMENT (KBK)
129
3
SZENTPÉTERI BENCE (DBRCZTM)
58
0
ANDREAS HLAD (ZG)
714
0
DIMITAR DYAKOV (IKKEN)
865
1
VERES ROLAND (KIRALY)
815
2
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
801
5
ROK TOMAŽIĆ (ORMOŽ)
46
7
MIHAEL JAVOROVIĆ (ZG)
198
0
LAJOS FÉSŰ (TÖKÖL)
690
2
RENE RISTOVSKI (IZOLA)
882
4
NIKOLA ROŽIĆ (KBK MOS)
80
0
LEOPOLD KATALINIĆ (ZG)
700
0
FILIP ČULINA (BENKC)
713
6
DANIEL GEORGIEV (IKKEN)
449
0
LEONARDO PUH (KRAPINA)
100
0
ŽELJKO KOVAČEVIĆ (ZG)
926
0
IVAN AMENT (KBK)
129
0
SZENTPÉTERI BENCE (DBRCZTM)
865
1
VERES ROLAND (KIRALY)
801
3
ROK TOMAŽIĆ (ORMOŽ)
46
5
MIHAEL JAVOROVIĆ (ZG)
882
4
NIKOLA ROŽIĆ (KBK MOS)
700
8
FILIP ČULINA (BENKC)
713
5
DANIEL GEORGIEV (IKKEN)
926
1
IVAN AMENT (KBK)
865
3
VERES ROLAND (KIRALY)
46
2
MIHAEL JAVOROVIĆ (ZG)
700
0
FILIP ČULINA (BENKC)
713
6
DANIEL GEORGIEV (IKKEN)
865
0
VERES ROLAND (KIRALY)
713
2
DANIEL GEORGIEV (IKKEN)
Medalists
1. DANIEL GEORGIEV, IKKEN BULGARIA
2. VERES ROLAND, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. FILIP ČULINA, BENKOVAC
3. MIHAEL JAVOROVIĆ, ZAGREB
PF - Juniorke +70
448
6
ANA CESAREC (KRAPINA)
929
9
DOROTEA BARIĆ (KBK)
Medalists
1. DOROTEA BARIĆ, LEGEND
2. ANA CESAREC, KRAPINA
3. ----
3. ----
PF - Seniorke -60
435
3
MARIJA ARBANAS (KRAPINA)
179
10
TINA KODER (PDKZ)
589
13
SARA SMREKAR (1994PDK)
1025
11
SARA VULJE (JASTREB)
179
13
TINA KODER (PDKZ)
589
7
SARA SMREKAR (1994PDK)
Medalists
1. TINA KODER, PON DO KWAN ZAGORJE
2. SARA SMREKAR, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
3. MARIJA ARBANAS, KRAPINA
3. SARA VULJE, JASTREB