kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Karlovac Open 2013
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AGRAM
ARMUS
Banska Bystrica
BENKOVAC
BROD
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
BUŠIDO
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
Controll SportClub Szombathely
CROATIA
CS TIGER CLUB KARATE ARAD
DALMATINO
Debreczeni Team
DELTA
DEMA THAIBOXING
DESPOT PRNJAVOR
DRAGON&SOKOL
Dragonteam
Dynamite team
Esztergomi KBSE
FAVORIT BH
FC Kovačić
Fighters club
FUTURA
Guard klub kickbox KOŠICE
HAMMER GYM
HUS
IKKEN BULGARIA
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBC "Bihać"
KBK Borac Banja Luka
KBK Koper
KBK Murska Sobota
KBK Power kick Murska Sobota
KBV DOMŽALE
KBV Ormož
KING
KiralyTeam Pointfigthing Academy
KIT IZOLA
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KRŠKO
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
MAČE
MORNAR
MOSLAVAC
OMEGA
PAKRAC
Panter Prešov
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PON DO KWAN ZAGORJE
PTUJ
RAPTOR
Rohrbach
Shadow
SHARK GYM
STAFFORD
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI ZOILO
Szigetszentmiklós - Tököl SE
ŠKORPION
Team Bestfighter
TIGAR BROD
TIGAR, Slunj
Tigers Sada Team
TKD Kraljevica
TOMISLAV GYM
TSUNAMI
UNI RENT
VELEBIT
Wasa FightSport
ZAGREB
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci -28
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -63
LC - Stariji kadeti -63
LC - Juniori -69
FC - Juniori -60
FC - Juniori -63.5
FC - Juniori -75
FC - Juniori -81
PF - Dječaci -28
138
0
LAURINCZ PÉTER (DBRCZTM)
471
0
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
725
1
MOMCHILIAN DIMITROV (IKKEN)
20
4
KARLO KATALINIĆ (ZG)
707
7
ALEXANDAR TUCHIAN (IKKEN)
763
5
TONI AUŠIĆ (TGRBROD)
911
2
IVAN GARDILO (KBK)
93
0
SAŠA VULETIĆ (ZG)
444
9
ANTONIO PRESEČKI (KRAPINA)
473
6
IVANO PRANJIĆ (KUTINA)
636
9
TONI HRELJA (BUDOL)
29
3
LUCAS RADOVIĆ (ZG)
705
9
ALEX JEKOV (IKKEN)
526
3
ROBIN KHOLER (TIGERAR)
380
6
FELIX SCHMIDL (ROHRBAC)
1004
11
LUKA BOŽIĆ (IZOLA)
138
6
LAURINCZ PÉTER (DBRCZTM)
20
0
KARLO KATALINIĆ (ZG)
707
7
ALEXANDAR TUCHIAN (IKKEN)
911
4
IVAN GARDILO (KBK)
444
3
ANTONIO PRESEČKI (KRAPINA)
636
13
TONI HRELJA (BUDOL)
705
0
ALEX JEKOV (IKKEN)
1004
9
LUKA BOŽIĆ (IZOLA)
138
6
LAURINCZ PÉTER (DBRCZTM)
707
0
ALEXANDAR TUCHIAN (IKKEN)
636
9
TONI HRELJA (BUDOL)
1004
10
LUKA BOŽIĆ (IZOLA)
138
7
LAURINCZ PÉTER (DBRCZTM)
1004
1
LUKA BOŽIĆ (IZOLA)
Osvajači medalja
1. LAURINCZ PÉTER, Debreczeni Team
2. LUKA BOŽIĆ, KIT IZOLA
3. ALEXANDAR TUCHIAN, IKKEN BULGARIA
3. TONI HRELJA, BUDOKAI LABIN
PF - Mlađi kadeti -42
455
4
FRAN PEČEK (KUTINA)
112
1
FLACK MÁRK (DBRCZTM)
582
6
ALEKSANDER MASELJ (1994PDK)
959
0
DEJAN DUH (PTUJ)
35
1
LUKAS JURAŠIĆ (ZG)
691
3
SEBASTJAN LAZAR (IZOLA)
764
ANTONIO LONČAR (TGRBROD)
854
5
NAGY ZALAN (KIRALY)
306
1
FRAN CINDRIĆ (TGRSL)
638
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
489
4
LUKA TOMLJANOVIĆ (KVARNER)
272
1
FILIP MATKOVIĆ (OMEGA)
128
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
454
6
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
645
3
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
729
0
MARIN STEPČIĆ (BUDOL)
949
0
TIMI SITAR (PTUJ)
418
SOLDI RICCARDO (DYNAMIT)
109
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
832
6
BIRTHA DOMINIK (KIRALY)
797
0
TIM GERIČ (KBKPKMS)
402
0
VLADIMIR BUZAK (TOM GYM)
117
0
HRABOVSZKI DONÁT (DBRCZTM)
581
6
ŽAN FERME (1994PDK)
284
0
PETAR ŠIŠKO (OMEGA)
108
CSÁK BOLDIZSÁR (DBRCZTM)
455
0
FRAN PEČEK (KUTINA)
582
3
ALEKSANDER MASELJ (1994PDK)
691
6
SEBASTJAN LAZAR (IZOLA)
764
0
ANTONIO LONČAR (TGRBROD)
854
2
NAGY ZALAN (KIRALY)
638
1
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
489
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (KVARNER)
128
1
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
454
1
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
949
4
TIMI SITAR (PTUJ)
418
0
SOLDI RICCARDO (DYNAMIT)
109
6
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
832
1
BIRTHA DOMINIK (KIRALY)
117
8
HRABOVSZKI DONÁT (DBRCZTM)
581
8
ŽAN FERME (1994PDK)
108
6
CSÁK BOLDIZSÁR (DBRCZTM)
582
5
ALEKSANDER MASELJ (1994PDK)
691
1
SEBASTJAN LAZAR (IZOLA)
854
2
NAGY ZALAN (KIRALY)
128
5
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
949
0
TIMI SITAR (PTUJ)
109
1
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
117
2
HRABOVSZKI DONÁT (DBRCZTM)
581
0
ŽAN FERME (1994PDK)
582
7
ALEKSANDER MASELJ (1994PDK)
128
3
VICZIÁN ROLAND (DBRCZTM)
109
3
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
117
2
HRABOVSZKI DONÁT (DBRCZTM)
582
15
ALEKSANDER MASELJ (1994PDK)
109
4
CZÁR TIBOR (DBRCZTM)
Osvajači medalja
1. ALEKSANDER MASELJ, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
2. CZÁR TIBOR, Debreczeni Team
3. VICZIÁN ROLAND, Debreczeni Team
3. HRABOVSZKI DONÁT, Debreczeni Team
PF - Stariji kadeti -52
951
0
NEJC POPOŠEK (PTUJ)
407
4
DEL GAUDIO LORENZO (DYNAMIT)
477
0
LUKA KRMPOTIĆ (KUTINA)
130
4
SZENTPÉTERI BENCE (DBRCZTM)
233
1
MIHAEL JAVOROVIĆ (ZG)
107
4
CSÁK BENCE (DBRCZTM)
731
2
SALAH SADELLAH (BESTFGT)
805
5
DEJAN KOCIPER (ORMOŽ)
715
5
DIMITAR DYAKOV (IKKEN)
348
0
JOSIP ROGALO (LAV)
765
0
TOMISLAV ČOP (TGRBROD)
131
6
SALLAY GÁBOR (DBRCZTM)
5
6
ANTONIO ŠILJAC (ZG)
803
5
MATJAŽ PLEH (ORMOŽ)
278
1
KRISTIJAN KATUŠIĆ (OMEGA)
1003
0
NIKLAS BOGNER (ROHRBAC)
407
4
DEL GAUDIO LORENZO (DYNAMIT)
130
3
SZENTPÉTERI BENCE (DBRCZTM)
107
1
CSÁK BENCE (DBRCZTM)
805
0
DEJAN KOCIPER (ORMOŽ)
715
2
DIMITAR DYAKOV (IKKEN)
131
1
SALLAY GÁBOR (DBRCZTM)
5
3
ANTONIO ŠILJAC (ZG)
278
6
KRISTIJAN KATUŠIĆ (OMEGA)
407
3
DEL GAUDIO LORENZO (DYNAMIT)
107
0
CSÁK BENCE (DBRCZTM)
715
4
DIMITAR DYAKOV (IKKEN)
278
1
KRISTIJAN KATUŠIĆ (OMEGA)
407
1
DEL GAUDIO LORENZO (DYNAMIT)
715
3
DIMITAR DYAKOV (IKKEN)
Osvajači medalja
1. DIMITAR DYAKOV, IKKEN BULGARIA
2. DEL GAUDIO LORENZO, Dynamite team
3. KRISTIJAN KATUŠIĆ, OMEGA
3. CSÁK BENCE, Debreczeni Team
PF - Stariji kadeti -63
381
4
MICHAEL ERNST (ROHRBAC)
807
6
ŽAN TOMAŽIĆ (ORMOŽ)
214
LAURINCZ ZOLTÁN (DBRCZTM)
460
4
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
766
0
ANDREJ BREULJ (TGRBROD)
66
EDI NOVAČIĆ (ZG)
988
0
TIN PRPIĆ (KUTINA)
674
6
MIHAEL BEBER (JASTREB)
236
DENIS ŠILJAC (ZG)
218
SZÁSZ KRISTÓF (DBRCZTM)
591
6
ROK VRTAČNIK (1994PDK)
1012
0
SLAVKO TROŠELJAC (TGRBROD)
807
5
ŽAN TOMAŽIĆ (ORMOŽ)
214
3
LAURINCZ ZOLTÁN (DBRCZTM)
460
4
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
66
2
EDI NOVAČIĆ (ZG)
674
6
MIHAEL BEBER (JASTREB)
236
7
DENIS ŠILJAC (ZG)
218
2
SZÁSZ KRISTÓF (DBRCZTM)
591
4
ROK VRTAČNIK (1994PDK)
807
3
ŽAN TOMAŽIĆ (ORMOŽ)
460
4
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
236
0
DENIS ŠILJAC (ZG)
591
3
ROK VRTAČNIK (1994PDK)
460
0
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
591
1
ROK VRTAČNIK (1994PDK)
Osvajači medalja
1. ROK VRTAČNIK, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
2. KRISTIJAN PODVORAC, KUTINA
3. DENIS ŠILJAC, ZAGREB
3. ŽAN TOMAŽIĆ, KBV Ormož
LC - Stariji kadeti -63
770
0
ANDREJ BREULJ (TGRBROD)
382
0
MICHAEL ERNST (ROHRBAC)
143
DÁNIEL HEGYESI (H-2500)
768
0
SLAVKO TROŠELJAC (TGRBROD)
748
0
DINO KANTAREVIĆ (KBK TD)
808
ŽAN TOMAŽIĆ (ORMOŽ)
382
0
MICHAEL ERNST (ROHRBAC)
143
3
DÁNIEL HEGYESI (H-2500)
748
0
DINO KANTAREVIĆ (KBK TD)
808
3
ŽAN TOMAŽIĆ (ORMOŽ)
143
1
DÁNIEL HEGYESI (H-2500)
808
2
ŽAN TOMAŽIĆ (ORMOŽ)
Osvajači medalja
1. ŽAN TOMAŽIĆ, KBV Ormož
2. DÁNIEL HEGYESI, Esztergomi KBSE
3. DINO KANTAREVIĆ, DRAGON&SOKOL
3. MICHAEL ERNST, Rohrbach
LC - Juniori -69
3
3
ADAM BLAUHORN (ZG)
749
0
ALDIN IMŠIROVIĆ (KBK TD)
1010
0
ANTONIO POŽAR (ZG)
193
0
DÁVID ELSZASZER (TÖKÖL)
769
0
SEBASTIJAN BAŠIĆ (TGRBROD)
144
3
MÁTÉ JÁNOSI (H-2500)
303
0
JAKUB TOMEČEK (KOŠICE)
1009
3
ELVEDIN DULIĆ (BIHAĆ)
3
0
ADAM BLAUHORN (ZG)
193
3
DÁVID ELSZASZER (TÖKÖL)
144
22
MÁTÉ JÁNOSI (H-2500)
1009
1
ELVEDIN DULIĆ (BIHAĆ)
193
3
DÁVID ELSZASZER (TÖKÖL)
144
0
MÁTÉ JÁNOSI (H-2500)
Osvajači medalja
1. DÁVID ELSZASZER, Szigetszentmiklós - Tököl SE
2. MÁTÉ JÁNOSI, Esztergomi KBSE
3. ADAM BLAUHORN, ZAGREB
3. ELVEDIN DULIĆ, KBC "Bihać"
FC - Juniori -60
771
0
IVAN DRAGIĆ (TGRBROD)
370
0
ZSOFT OSADAN (BNSKBST)
357
DINO BRAJKOVIĆ (DALMATI)
370
3
ZSOFT OSADAN (BNSKBST)
357
0
DINO BRAJKOVIĆ (DALMATI)
Osvajači medalja
1. ZSOFT OSADAN, Banska Bystrica
2. DINO BRAJKOVIĆ, DALMATINO
3. IVAN DRAGIĆ, TIGAR BROD
3. ----
FC - Juniori -63.5
554
0
IBRAHIM VELIĆ (FBH)
772
0
IVAN BIKIĆ (TGRBROD)
302
0
DOMINK KIS (KOŠICE)
358
3
IVAN LETICA (DALMATI)
554
0
IBRAHIM VELIĆ (FBH)
358
3
IVAN LETICA (DALMATI)
Osvajači medalja
1. IVAN LETICA, DALMATINO
2. IBRAHIM VELIĆ, FAVORIT BH
3. DOMINK KIS, Guard klub kickbox KOŠICE
3. IVAN BIKIĆ, TIGAR BROD
FC - Juniori -75
999
0
ÁDÁM GÓZON (H-2500)
773
0
PETAR ŠARAC (TGRBROD)
574
IVAN STRINIĆ (UNIRENT)
260
STJEPAN MOČILAC (SHARKGM)
1000
IVO HARAMBAŠIĆ (HUS-OS)
999
0
ÁDÁM GÓZON (H-2500)
574
3
IVAN STRINIĆ (UNIRENT)
260
2
STJEPAN MOČILAC (SHARKGM)
1000
1
IVO HARAMBAŠIĆ (HUS-OS)
574
1
IVAN STRINIĆ (UNIRENT)
260
0
STJEPAN MOČILAC (SHARKGM)
Osvajači medalja
1. IVAN STRINIĆ, UNI RENT
2. STJEPAN MOČILAC, SHARK GYM
3. ÁDÁM GÓZON, Esztergomi KBSE
3. IVO HARAMBAŠIĆ, HUS
FC - Juniori -81
335
3
DANIJEL DOKMANIĆ (IVNCG)
985
0
LUKA VUKAC (BENKC)
774
DAMIR ANDRIĆ (TGRBROD)
299
0
TOMISLAV NOVOSELEC (TSUNAMI)
755
3
ANDREO KOLIĆ (KBK TD)
535
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
335
0
DANIJEL DOKMANIĆ (IVNCG)
774
0
DAMIR ANDRIĆ (TGRBROD)
755
0
ANDREO KOLIĆ (KBK TD)
535
3
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
335
1
DANIJEL DOKMANIĆ (IVNCG)
535
2
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
Osvajači medalja
1. MARCO OPŠIVAĆ, BUDOKAI
2. DANIJEL DOKMANIĆ, IVANIĆ GRAD
3. ANDREO KOLIĆ, DRAGON&SOKOL
3. DAMIR ANDRIĆ, TIGAR BROD