kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Karlovac Open 2013
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Juniori
FC - Juniorke
FC - Seniori
FC - Seniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
LC - Seniori -63
LC - Seniori -69
LC - Seniori -74
LC - Seniori -79
LC - Seniori -84
LC - Seniori -63
209
0
SZABOLCS HASKA (SADA)
478
3
DAVID PLJASKOVIĆ (SHADOW)
243
0
HRVOJE KONTA (ZAGREB)
997
3
MARTIN VARGA (CONTROL)
478
0
DAVID PLJASKOVIĆ (SHADOW)
997
3
MARTIN VARGA (CONTROL)
Osvajači medalja
1. MARTIN VARGA, Controll SportClub Szombathely
2. DAVID PLJASKOVIĆ, Shadow
3. HRVOJE KONTA, ZAGREB
3. SZABOLCS HASKA, Tigers Sada Team
LC - Seniori -69
751
0
VASILJ LEPKIJ (KBK TD)
208
3
ADAM KOVACS (SADA)
702
0
NIKOLA KULAŠ (BENKC)
629
3
LUKA BAIČ (KOPER)
208
3
ADAM KOVACS (SADA)
629
0
LUKA BAIČ (KOPER)
Osvajači medalja
1. ADAM KOVACS, Tigers Sada Team
2. LUKA BAIČ, KBK Koper
3. VASILJ LEPKIJ, DRAGON&SOKOL
3. NIKOLA KULAŠ, BENKOVAC
LC - Seniori -74
212
3
IMRE FULOP (SADA)
416
0
ORPELLO VALERIO (DYNAMIT)
810
FLORIJAN KUHARIĆ (ORMOŽ)
753
ROKO GLAVAN (KBK TD)
809
MITJA ROZMAN (ORMOŽ)
212
1
IMRE FULOP (SADA)
810
2
FLORIJAN KUHARIĆ (ORMOŽ)
753
0
ROKO GLAVAN (KBK TD)
809
3
MITJA ROZMAN (ORMOŽ)
810
1
FLORIJAN KUHARIĆ (ORMOŽ)
809
2
MITJA ROZMAN (ORMOŽ)
Osvajači medalja
1. MITJA ROZMAN, KBV Ormož
2. FLORIJAN KUHARIĆ, KBV Ormož
3. ROKO GLAVAN, DRAGON&SOKOL
3. IMRE FULOP, Tigers Sada Team
LC - Seniori -79
630
3
TOMAŽ ZAJIČ (KOPER)
752
0
DAVOR MILINOVIĆ (HUS-OS)
669
GORDAN BAKŠIĆ (JASTREB)
630
0
TOMAŽ ZAJIČ (KOPER)
669
3
GORDAN BAKŠIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. GORDAN BAKŠIĆ, JASTREB
2. TOMAŽ ZAJIČ, KBK Koper
3. DAVOR MILINOVIĆ, HUS
3. ----
LC - Seniori -84
875
1
HOMONNAI MÁRK (KIRALY)
798
2
GAŠPER OSENJAK (KBKPKMS)
Osvajači medalja
1. GAŠPER OSENJAK, KBK Power kick Murska Sobota
2. HOMONNAI MÁRK, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. ----
3. ----