kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Karlovac Open 2013
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Juniori
FC - Juniorke
FC - Seniori
FC - Seniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
LC - Juniori -57
LC - Juniori -63
LC - Juniori -69
LC - Juniori -74
LC - Juniori -79
LC - Juniori -89
LC - Juniori +94
LC - Juniori -57
910
0
IVAN BALIĆ (KBK)
267
0
BERNARD BERIĆ (OMEGA)
541
TOMISLAV JALŠOVEČKI (ZAGREB)
910
0
IVAN BALIĆ (KBK)
541
3
TOMISLAV JALŠOVEČKI (ZAGREB)
Osvajači medalja
1. TOMISLAV JALŠOVEČKI, ZAGREB
2. IVAN BALIĆ, LEGEND
3. BERNARD BERIĆ, OMEGA
3. ----
LC - Juniori -63
614
0
MARTIN VARGA (CONTROL)
965
0
ŽARKO MISIR (IMOTSKI)
885
2
HRVOJE STAKOR (KBK MOS)
635
1
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
614
2
MARTIN VARGA (CONTROL)
885
1
HRVOJE STAKOR (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. MARTIN VARGA, Controll SportClub Szombathely
2. HRVOJE STAKOR, MOSLAVAC
3. ----
3. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
LC - Juniori -69
3
3
ADAM BLAUHORN (ZG)
749
0
ALDIN IMŠIROVIĆ (KBK TD)
1010
0
ANTONIO POŽAR (ZG)
193
0
DÁVID ELSZASZER (TÖKÖL)
769
0
SEBASTIJAN BAŠIĆ (TGRBROD)
144
3
MÁTÉ JÁNOSI (H-2500)
303
0
JAKUB TOMEČEK (KOŠICE)
1009
3
ELVEDIN DULIĆ (BIHAĆ)
3
0
ADAM BLAUHORN (ZG)
193
3
DÁVID ELSZASZER (TÖKÖL)
144
22
MÁTÉ JÁNOSI (H-2500)
1009
1
ELVEDIN DULIĆ (BIHAĆ)
193
3
DÁVID ELSZASZER (TÖKÖL)
144
0
MÁTÉ JÁNOSI (H-2500)
Osvajači medalja
1. DÁVID ELSZASZER, Szigetszentmiklós - Tököl SE
2. MÁTÉ JÁNOSI, Esztergomi KBSE
3. ADAM BLAUHORN, ZAGREB
3. ELVEDIN DULIĆ, KBC "Bihać"
LC - Juniori -74
996
3
ROKO ŠARE (VELEBIT)
819
0
MARKO VULIĆ IVANČIĆ (FUTURA)
887
3
MIHAEL CVETKO (KBK MOS)
347
0
HARIS HADŽIPAŠIĆ (LAV)
996
3
ROKO ŠARE (VELEBIT)
887
0
MIHAEL CVETKO (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. ROKO ŠARE, VELEBIT
2. MIHAEL CVETKO, MOSLAVAC
3. MARKO VULIĆ IVANČIĆ, FUTURA
3. HARIS HADŽIPAŠIĆ, LAV, Pula
LC - Juniori -79
235
DAVOR ŠILJAC (ZG)
750
0
VALENTINO VASILIK (KBK TD)
1013
3
DUJE SIRIĆ (TKDKRLJ)
235
0
DAVOR ŠILJAC (ZG)
1013
3
DUJE SIRIĆ (TKDKRLJ)
Osvajači medalja
1. DUJE SIRIĆ, TKD Kraljevica
2. DAVOR ŠILJAC, ZAGREB
3. VALENTINO VASILIK, DRAGON&SOKOL
3. ----
LC - Juniori -89
492
3
ALVIN ALIŠIĆ (KVARNER)
826
0
MARKO TUSTONJA (FUTURA)
Osvajači medalja
1. ALVIN ALIŠIĆ, KVARNER
2. MARKO TUSTONJA, FUTURA
3. ----
3. ----
LC - Juniori +94
608
0
ÁDÁM FARKAS (CONTROL)
889
3
MARKO FILIPOVIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. MARKO FILIPOVIĆ, MOSLAVAC
2. ÁDÁM FARKAS, Controll SportClub Szombathely
3. ----
3. ----