kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Karlovac Open 2013
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Juniori
FC - Juniorke
FC - Seniori
FC - Seniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
PF - Seniori -63
PF - Seniori -69
PF - Seniori -74
PF - Seniori -79
PF - Seniori -84
PF - Seniori -89
PF - Seniori +94
PF - Seniori -63
878
KISS ROLAND (KIRALY)
378
5
UWE BRAUNRATH (ROHRBAC)
1016
10
SZABOLCS HASKA (SADA)
238
DENIS ŠILJAC (ZG)
1017
0
JAKUS GÁBOR (KIRALY)
737
0
MANUEL DI CARLO (BESTFGT)
878
4
KISS ROLAND (KIRALY)
1016
6
SZABOLCS HASKA (SADA)
238
0
DENIS ŠILJAC (ZG)
1017
0
JAKUS GÁBOR (KIRALY)
1016
2
SZABOLCS HASKA (SADA)
1017
7
JAKUS GÁBOR (KIRALY)
Osvajači medalja
1. JAKUS GÁBOR, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. SZABOLCS HASKA, Tigers Sada Team
3. DENIS ŠILJAC, ZAGREB
3. KISS ROLAND, KiralyTeam Pointfigthing Academy
PF - Seniori -69
191
6
NEJC TAŠKAR (PDKZ)
671
2
HRVOJE KELEČIĆ (JASTREB)
207
ADAM KOVACS (SADA)
740
1
MAROUAN ATLASSI (BESTFGT)
4
9
ADAM BLAUHORN (ZG)
590
5
MILOŠ ROZMAN (1994PDK)
248
9
VIZSNYICAI RICHÁRD (DBRCZTM)
191
8
NEJC TAŠKAR (PDKZ)
207
9
ADAM KOVACS (SADA)
4
12
ADAM BLAUHORN (ZG)
248
10
VIZSNYICAI RICHÁRD (DBRCZTM)
207
10
ADAM KOVACS (SADA)
4
11
ADAM BLAUHORN (ZG)
Osvajači medalja
1. ADAM BLAUHORN, ZAGREB
2. ADAM KOVACS, Tigers Sada Team
3. VIZSNYICAI RICHÁRD, Debreczeni Team
3. NEJC TAŠKAR, PON DO KWAN ZAGORJE
PF - Seniori -74
211
0
IMRE FULOP (SADA)
594
0
TILEN ZAJC (1994PDK)
415
4
ORPELLO VALERIO (DYNAMIT)
104
12
NEJC TAŠKAR (PDKZ)
890
13
MIROSLAV GRGIĆ (KBK MOS)
741
7
MAROUAN ATLASSI (BESTFGT)
413
GHIGGI ALESSANDRO (DYNAMIT)
594
11
TILEN ZAJC (1994PDK)
104
3
NEJC TAŠKAR (PDKZ)
890
18
MIROSLAV GRGIĆ (KBK MOS)
413
7
GHIGGI ALESSANDRO (DYNAMIT)
594
8
TILEN ZAJC (1994PDK)
890
2
MIROSLAV GRGIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. TILEN ZAJC, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
2. MIROSLAV GRGIĆ, MOSLAVAC
3. NEJC TAŠKAR, PON DO KWAN ZAGORJE
3. GHIGGI ALESSANDRO, Dynamite team
PF - Seniori -79
10
0
DAVOR ŠILJAC (ZG)
993
0
BRUNO SERDAREVIĆ (VELEBIT)
181
9
TOMAŽ GROBOLJŠEK (PDKZ)
414
6
GHIGGI ALESSANDRO (DYNAMIT)
993
4
BRUNO SERDAREVIĆ (VELEBIT)
181
6
TOMAŽ GROBOLJŠEK (PDKZ)
Osvajači medalja
1. TOMAŽ GROBOLJŠEK, PON DO KWAN ZAGORJE
2. BRUNO SERDAREVIĆ, VELEBIT
3. GHIGGI ALESSANDRO, Dynamite team
3. ----
PF - Seniori -84
568
12
EMANUIL DIMITROV (IKKEN)
666
2
DALIBOR POPOVIĆ (JASTREB)
182
8
TOMAŽ GROBOLJŠEK (PDKZ)
994
10
BRUNO SERDAREVIĆ (VELEBIT)
568
6
EMANUIL DIMITROV (IKKEN)
994
0
BRUNO SERDAREVIĆ (VELEBIT)
Osvajači medalja
1. EMANUIL DIMITROV, IKKEN BULGARIA
2. BRUNO SERDAREVIĆ, VELEBIT
3. DALIBOR POPOVIĆ, JASTREB
3. TOMAŽ GROBOLJŠEK, PON DO KWAN ZAGORJE
PF - Seniori -89
569
6
EMANUIL DIMITROV (IKKEN)
39
3
MARINO ŠTEFANAC (ZG)
Osvajači medalja
1. EMANUIL DIMITROV, IKKEN BULGARIA
2. MARINO ŠTEFANAC, ZAGREB
3. ----
3. ----
PF - Seniori +94
811
0
UROŠ BRLEK (ORMOŽ)
739
0
FABIO GAZZOLA (BESTFGT)
103
DAMJAN DOLIČ (PDKZ)
811
8
UROŠ BRLEK (ORMOŽ)
103
5
DAMJAN DOLIČ (PDKZ)
Osvajači medalja
1. UROŠ BRLEK, KBV Ormož
2. DAMJAN DOLIČ, PON DO KWAN ZAGORJE
3. FABIO GAZZOLA, Team Bestfighter
3. ----