kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Karlovac Open 2013
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Juniori
FC - Juniorke
FC - Seniori
FC - Seniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
PF - Juniori -57
PF - Juniori -63
PF - Juniori -69
PF - Juniori -74
PF - Juniori -79
PF - Juniori -89
PF - Juniori +94
PF - Juniori -57
703
10
NIKOLA PERKOVIĆ (BENKC)
234
5
ANTONIO ŠILJAC (ZG)
736
MANUEL DI CARLO (BESTFGT)
115
HIDVÉGI NÁNDOR (DBRCZTM)
848
KISS ROLAND (KIRALY)
703
8
NIKOLA PERKOVIĆ (BENKC)
736
11
MANUEL DI CARLO (BESTFGT)
115
0
HIDVÉGI NÁNDOR (DBRCZTM)
848
8
KISS ROLAND (KIRALY)
736
1
MANUEL DI CARLO (BESTFGT)
848
6
KISS ROLAND (KIRALY)
Osvajači medalja
1. KISS ROLAND, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. MANUEL DI CARLO, Team Bestfighter
3. HIDVÉGI NÁNDOR, Debreczeni Team
3. NIKOLA PERKOVIĆ, BENKOVAC
PF - Juniori -63
377
0
UWE BRAUNRATH (ROHRBAC)
987
6
JAKUS GÁBOR (KIRALY)
67
3
EDI NOVAČIĆ (ZG)
634
7
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
592
6
ROK VRTAČNIK (1994PDK)
136
5
LAURINCZ ZOLTÁN (DBRCZTM)
237
2
DENIS ŠILJAC (ZG)
884
6
HRVOJE STAKOR (KBK MOS)
987
7
JAKUS GÁBOR (KIRALY)
634
1
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
592
4
ROK VRTAČNIK (1994PDK)
884
0
HRVOJE STAKOR (KBK MOS)
987
7
JAKUS GÁBOR (KIRALY)
592
3
ROK VRTAČNIK (1994PDK)
Osvajači medalja
1. JAKUS GÁBOR, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. ROK VRTAČNIK, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
3. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
3. HRVOJE STAKOR, MOSLAVAC
PF - Juniori -69
856
7
ROHONCZI JENO (KIRALY)
587
4
ROBRT VEBER (1994PDK)
249
6
VIZSNYICAI RICHÁRD (DBRCZTM)
733
0
MICHELE PADOAN (BESTFGT)
170
1
LEON HVALA (PDKZ)
1
11
ADAM BLAUHORN (ZG)
567
1
BORISLAV HADJIGENOV (IKKEN)
952
3
VITO ČURIN (PTUJ)
856
9
ROHONCZI JENO (KIRALY)
249
10
VIZSNYICAI RICHÁRD (DBRCZTM)
1
9
ADAM BLAUHORN (ZG)
952
13
VITO ČURIN (PTUJ)
249
5
VIZSNYICAI RICHÁRD (DBRCZTM)
952
7
VITO ČURIN (PTUJ)
Osvajači medalja
1. VITO ČURIN, PTUJ
2. VIZSNYICAI RICHÁRD, Debreczeni Team
3. ADAM BLAUHORN, ZAGREB
3. ROHONCZI JENO, KiralyTeam Pointfigthing Academy
PF - Juniori -74
818
11
MARKO VULIĆ IVANČIĆ (FUTURA)
346
1
HARIS HADŽIPAŠIĆ (LAV)
995
1
ROKO ŠARE (VELEBIT)
593
9
TILEN ZAJC (1994PDK)
735
0
RICCARDO ALBANESE (BESTFGT)
353
0
ARNES PERVIĆ (LAV)
601
0
ELVEDIN DULIĆ (BIHAĆ)
953
0
VITO ČURIN (PTUJ)
818
0
MARKO VULIĆ IVANČIĆ (FUTURA)
593
6
TILEN ZAJC (1994PDK)
735
2
RICCARDO ALBANESE (BESTFGT)
953
0
VITO ČURIN (PTUJ)
593
1
TILEN ZAJC (1994PDK)
735
0
RICCARDO ALBANESE (BESTFGT)
Osvajači medalja
1. TILEN ZAJC, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
2. RICCARDO ALBANESE, Team Bestfighter
3. MARKO VULIĆ IVANČIĆ, FUTURA
3. VITO ČURIN, PTUJ
PF - Juniori -79
573
DIMITAR VIDENOV (IKKEN)
835
ERDEI BRUNO (KIRALY)
113
HARANGOZÓ GÁBOR (DBRCZTM)
8
8
DAVOR ŠILJAC (ZG)
1002
4
DUJE SIRIĆ (TKDKRLJ)
573
6
DIMITAR VIDENOV (IKKEN)
835
7
ERDEI BRUNO (KIRALY)
113
6
HARANGOZÓ GÁBOR (DBRCZTM)
8
4
DAVOR ŠILJAC (ZG)
835
11
ERDEI BRUNO (KIRALY)
113
10
HARANGOZÓ GÁBOR (DBRCZTM)
Osvajači medalja
1. ERDEI BRUNO, KiralyTeam Pointfigthing Academy
2. HARANGOZÓ GÁBOR, Debreczeni Team
3. DIMITAR VIDENOV, IKKEN BULGARIA
3. DAVOR ŠILJAC, ZAGREB
PF - Juniori -89
946
0
BRUNO MIKULIĆ (BENKC)
491
6
ALVIN ALIŠIĆ (KVARNER)
37
12
MARINO ŠTEFANAC (ZG)
114
9
HARANGOZÓ GÁBOR (DBRCZTM)
491
3
ALVIN ALIŠIĆ (KVARNER)
37
12
MARINO ŠTEFANAC (ZG)
Osvajači medalja
1. MARINO ŠTEFANAC, ZAGREB
2. ALVIN ALIŠIĆ, KVARNER
3. HARANGOZÓ GÁBOR, Debreczeni Team
3. BRUNO MIKULIĆ, BENKOVAC
PF - Juniori +94
38
7
MARINO ŠTEFANAC (ZG)
738
4
FABIO GAZZOLA (BESTFGT)
45
MATKO ŽIVČIĆ (ZG)
38
12
MARINO ŠTEFANAC (ZG)
45
2
MATKO ŽIVČIĆ (ZG)
Osvajači medalja
1. MARINO ŠTEFANAC, ZAGREB
2. MATKO ŽIVČIĆ, ZAGREB
3. FABIO GAZZOLA, Team Bestfighter
3. ----