kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Karlovac Open 2013
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Juniori
FC - Juniorke
FC - Seniori
FC - Seniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađe kadetkinje -28
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Mlađe kadetkinje -28
896
0
LARA ZELENIKA (PAKRAC)
681
0
JOSIPA BOBANOVIĆ (BENKC)
779
LUCIJA MRNJEC (KBK)
711
ANELIA TODOROVA (IKKEN)
412
DEL GAUDIO MICHELLE (DYNAMIT)
718
6
EKATERINA IVANOVA (IKKEN)
120
0
KOSZECZ BOGLÁRKA (DBRCZTM)
791
NIKOLINA CAFUK (KBK)
908
LORENA HODAK (KBK)
453
KORINA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
681
1
JOSIPA BOBANOVIĆ (BENKC)
779
3
LUCIJA MRNJEC (KBK)
711
4
ANELIA TODOROVA (IKKEN)
412
0
DEL GAUDIO MICHELLE (DYNAMIT)
718
6
EKATERINA IVANOVA (IKKEN)
791
7
NIKOLINA CAFUK (KBK)
908
0
LORENA HODAK (KBK)
453
5
KORINA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
779
0
LUCIJA MRNJEC (KBK)
711
6
ANELIA TODOROVA (IKKEN)
791
0
NIKOLINA CAFUK (KBK)
453
6
KORINA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
711
1
ANELIA TODOROVA (IKKEN)
453
11
KORINA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
Osvajači medalja
1. KORINA ŠPOLJARIĆ, KUTINA
2. ANELIA TODOROVA, IKKEN BULGARIA
3. NIKOLINA CAFUK, LEGEND
3. LUCIJA MRNJEC, LEGEND
PF - Mlađe kadetkinje -32
253
0
LIVIA PILJEK (IVNCG)
653
3
SARA PEŠUT (SUŠAK)
157
MATEA ZEBA (BTI)
873
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
956
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
307
5
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
186
1
TIJA ŠILES (PDKZ)
916
NIKOLINA CAFUK (KBK)
158
LAURA FRANJČEC (BTI)
443
MICHELLE KRSNIK (KRAPINA)
653
6
SARA PEŠUT (SUŠAK)
157
0
MATEA ZEBA (BTI)
873
1
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
956
6
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
307
6
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
916
0
NIKOLINA CAFUK (KBK)
158
2
LAURA FRANJČEC (BTI)
443
9
MICHELLE KRSNIK (KRAPINA)
653
10
SARA PEŠUT (SUŠAK)
956
6
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
307
7
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
443
0
MICHELLE KRSNIK (KRAPINA)
653
0
SARA PEŠUT (SUŠAK)
307
0
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
Osvajači medalja
1. SARA PEŠUT, SUŠAK
2. IVA VUKOŠIĆ, TIGAR, Slunj
3. LARA VUZEM VAJDA, PTUJ
3. MICHELLE KRSNIK, KRAPINA
PF - Mlađe kadetkinje -37
188
3
ZALA ROZINA (PDKZ)
687
7
VIKTORIJA PRTENJAČA (BENKC)
957
0
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
341
0
ANTONELA DEMOVIĆ (LAV)
907
4
NIKOLINA KRUPNICKI (KBK)
159
6
INES VRHOVEC (BTI)
398
EMMA NUKIC (ROHRBAC)
921
0
ISKRA MARAVIĆ (KBK)
895
0
TONKA HRUŠKA (PAKRAC)
452
NIKA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
654
6
SARA PEŠUT (SUŠAK)
160
0
ANAMARIJA FIKET (BTI)
308
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
687
6
VIKTORIJA PRTENJAČA (BENKC)
957
3
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
159
8
INES VRHOVEC (BTI)
398
1
EMMA NUKIC (ROHRBAC)
921
2
ISKRA MARAVIĆ (KBK)
452
4
NIKA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
654
0
SARA PEŠUT (SUŠAK)
308
0
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
687
7
VIKTORIJA PRTENJAČA (BENKC)
159
0
INES VRHOVEC (BTI)
452
7
NIKA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
654
6
SARA PEŠUT (SUŠAK)
687
7
VIKTORIJA PRTENJAČA (BENKC)
452
0
NIKA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
Osvajači medalja
1. VIKTORIJA PRTENJAČA, BENKOVAC
2. NIKA ŠPOLJARIĆ, KUTINA
3. INES VRHOVEC, BTI
3. SARA PEŠUT, SUŠAK
PF - Mlađe kadetkinje -42
689
6
VIKTORIJA PRTENJAČA (BENKC)
463
0
TEA ŠARČEVIĆ (KUTINA)
922
ISKRA MARAVIĆ (KBK)
817
MAGDALENA MIHELČIĆ (FUTURA)
719
GABRIELA ALEXIEVA (IKKEN)
672
IVANKA MAJDANDŽIĆ (JASTREB)
939
UNA MARAVIĆ (KBK)
650
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
721
KRISTINA NIKOLOVA (IKKEN)
689
2
VIKTORIJA PRTENJAČA (BENKC)
922
4
ISKRA MARAVIĆ (KBK)
817
6
MAGDALENA MIHELČIĆ (FUTURA)
719
0
GABRIELA ALEXIEVA (IKKEN)
672
2
IVANKA MAJDANDŽIĆ (JASTREB)
939
8
UNA MARAVIĆ (KBK)
650
7
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
721
4
KRISTINA NIKOLOVA (IKKEN)
922
7
ISKRA MARAVIĆ (KBK)
817
3
MAGDALENA MIHELČIĆ (FUTURA)
939
6
UNA MARAVIĆ (KBK)
650
5
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
922
5
ISKRA MARAVIĆ (KBK)
939
3
UNA MARAVIĆ (KBK)
Osvajači medalja
1. ISKRA MARAVIĆ, LEGEND
2. UNA MARAVIĆ, LEGEND
3. MAGDALENA MIHELČIĆ, FUTURA
3. LORENA JURIŠIĆ, SUŠAK
PF - Mlađe kadetkinje -47
447
0
TAMARA VINCELJ (KRAPINA)
122
6
LAURINCZ BOGLÁRKA (DBRCZTM)
722
KRISTINA NIKOLOVA (IKKEN)
313
0
LORENA POŽEGA (TGRSL)
651
1
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
720
GABRIELA ALEXIEVA (IKKEN)
122
9
LAURINCZ BOGLÁRKA (DBRCZTM)
722
2
KRISTINA NIKOLOVA (IKKEN)
651
2
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
720
1
GABRIELA ALEXIEVA (IKKEN)
122
10
LAURINCZ BOGLÁRKA (DBRCZTM)
651
2
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. LAURINCZ BOGLÁRKA, Debreczeni Team
2. LORENA JURIŠIĆ, SUŠAK
3. KRISTINA NIKOLOVA, IKKEN BULGARIA
3. GABRIELA ALEXIEVA, IKKEN BULGARIA
PF - Mlađe kadetkinje +47
314
2
LORENA POŽEGA (TGRSL)
917
3
UNA MARAVIĆ (KBK)
126
0
TÖRÖK DÓRA (DBRCZTM)
177
2
TINA BALOH (PDKZ)
986
0
ELIZABET SIMONICS (KIRALY)
782
5
ANETA IVANKOVIĆ (KBK)
649
0
GORANA DJURIĆ (SUŠAK)
1007
0
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
917
2
UNA MARAVIĆ (KBK)
177
3
TINA BALOH (PDKZ)
782
1
ANETA IVANKOVIĆ (KBK)
1007
7
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
177
4
TINA BALOH (PDKZ)
1007
1
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
Osvajači medalja
1. TINA BALOH, PON DO KWAN ZAGORJE
2. GRACIA MARIĆ, KUTINA
3. UNA MARAVIĆ, LEGEND
3. ANETA IVANKOVIĆ, LEGEND