kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Karlovac Open 2013
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište 1
Borilište 2
Borilište 3
Borilište 4
Borilište 5
Borilište 6
Borilište R
TEŽINE / UZRASTI
LC - Juniori -57
LC - Juniori -63
LC - Juniori -69
LC - Juniori -74
LC - Juniori -79
LC - Juniori -89
LC - Juniori +94
LC - Juniorke -50
LC - Juniorke -55
LC - Juniorke -60
LC - Juniorke -65
LC - Juniorke -70
LC - Seniori -63
LC - Seniori -69
LC - Seniori -74
LC - Seniori -79
LC - Seniori -84
LC - Seniorke -50
LC - Seniorke -55
LC - Seniorke -65
LC - Seniorke +70
KL - Juniori -57
KL - Juniori -63
KL - Juniori -69
KL - Juniori -74
KL - Juniori -79
KL - Juniori +94
KL - Juniorke -60
KL - Seniori -69
KL - Seniori -74
KL - Seniori -79
KL - Seniori -84
KL - Seniori -89
KL - Seniori +94
KL - Seniorke -60
KL - Seniorke -70
LC - Juniori -57
910
0
IVAN BALIĆ (KBK)
267
0
BERNARD BERIĆ (OMEGA)
541
TOMISLAV JALŠOVEČKI (ZAGREB)
910
0
IVAN BALIĆ (KBK)
541
3
TOMISLAV JALŠOVEČKI (ZAGREB)
Osvajači medalja
1. TOMISLAV JALŠOVEČKI, ZAGREB
2. IVAN BALIĆ, LEGEND
3. BERNARD BERIĆ, OMEGA
3. ----
LC - Juniori -63
614
0
MARTIN VARGA (CONTROL)
965
0
ŽARKO MISIR (IMOTSKI)
885
2
HRVOJE STAKOR (KBK MOS)
635
1
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
614
2
MARTIN VARGA (CONTROL)
885
1
HRVOJE STAKOR (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. MARTIN VARGA, Controll SportClub Szombathely
2. HRVOJE STAKOR, MOSLAVAC
3. ----
3. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
LC - Juniori -69
3
3
ADAM BLAUHORN (ZG)
749
0
ALDIN IMŠIROVIĆ (KBK TD)
1010
0
ANTONIO POŽAR (ZG)
193
0
DÁVID ELSZASZER (TÖKÖL)
769
0
SEBASTIJAN BAŠIĆ (TGRBROD)
144
3
MÁTÉ JÁNOSI (H-2500)
303
0
JAKUB TOMEČEK (KOŠICE)
1009
3
ELVEDIN DULIĆ (BIHAĆ)
3
0
ADAM BLAUHORN (ZG)
193
3
DÁVID ELSZASZER (TÖKÖL)
144
22
MÁTÉ JÁNOSI (H-2500)
1009
1
ELVEDIN DULIĆ (BIHAĆ)
193
3
DÁVID ELSZASZER (TÖKÖL)
144
0
MÁTÉ JÁNOSI (H-2500)
Osvajači medalja
1. DÁVID ELSZASZER, Szigetszentmiklós - Tököl SE
2. MÁTÉ JÁNOSI, Esztergomi KBSE
3. ADAM BLAUHORN, ZAGREB
3. ELVEDIN DULIĆ, KBC "Bihać"
LC - Juniori -74
996
3
ROKO ŠARE (VELEBIT)
819
0
MARKO VULIĆ IVANČIĆ (FUTURA)
887
3
MIHAEL CVETKO (KBK MOS)
347
0
HARIS HADŽIPAŠIĆ (LAV)
996
3
ROKO ŠARE (VELEBIT)
887
0
MIHAEL CVETKO (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. ROKO ŠARE, VELEBIT
2. MIHAEL CVETKO, MOSLAVAC
3. MARKO VULIĆ IVANČIĆ, FUTURA
3. HARIS HADŽIPAŠIĆ, LAV, Pula
LC - Juniori -79
235
DAVOR ŠILJAC (ZG)
750
0
VALENTINO VASILIK (KBK TD)
1013
3
DUJE SIRIĆ (TKDKRLJ)
235
0
DAVOR ŠILJAC (ZG)
1013
3
DUJE SIRIĆ (TKDKRLJ)
Osvajači medalja
1. DUJE SIRIĆ, TKD Kraljevica
2. DAVOR ŠILJAC, ZAGREB
3. VALENTINO VASILIK, DRAGON&SOKOL
3. ----
LC - Juniori -89
492
3
ALVIN ALIŠIĆ (KVARNER)
826
0
MARKO TUSTONJA (FUTURA)
Osvajači medalja
1. ALVIN ALIŠIĆ, KVARNER
2. MARKO TUSTONJA, FUTURA
3. ----
3. ----
LC - Juniori +94
608
0
ÁDÁM FARKAS (CONTROL)
889
3
MARKO FILIPOVIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. MARKO FILIPOVIĆ, MOSLAVAC
2. ÁDÁM FARKAS, Controll SportClub Szombathely
3. ----
3. ----
LC - Juniorke -50
290
0
DORA STOJANIĆ (AGRAM)
776
3
MATEA TEA ŠOLJIĆ (KBK)
345
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
340
ANA ALABER (LAV)
52
PETRA LONČAR (ZG)
776
1
MATEA TEA ŠOLJIĆ (KBK)
345
2
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
340
0
ANA ALABER (LAV)
52
3
PETRA LONČAR (ZG)
345
1
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
52
2
PETRA LONČAR (ZG)
Osvajači medalja
1. PETRA LONČAR, ZAGREB
2. FANIKA HLUBOCKI, LAV, Pula
3. ANA ALABER, LAV, Pula
3. MATEA TEA ŠOLJIĆ, LEGEND
LC - Juniorke -55
935
0
MATEA TEA ŠOLJIĆ (KBK)
343
3
DIANA TANUSHAJ (LAV)
201
0
PETRA GREMEN (TÖKÖL)
746
0
DOROTEJA BASUGA (KBK TD)
343
0
DIANA TANUSHAJ (LAV)
201
3
PETRA GREMEN (TÖKÖL)
Osvajači medalja
1. PETRA GREMEN, Szigetszentmiklós - Tököl SE
2. DIANA TANUSHAJ, LAV, Pula
3. DOROTEJA BASUGA, DRAGON&SOKOL
3. MATEA TEA ŠOLJIĆ, LEGEND
LC - Juniorke -60
376
0
MAGDALENA HOLZINGER (ROHRBAC)
197
3
KITTI ELSZASZER (TÖKÖL)
74
0
IVONA BANDULA (ZG)
366
0
SANDRA SLOVAKOVA (FGHTCLB)
197
3
KITTI ELSZASZER (TÖKÖL)
366
0
SANDRA SLOVAKOVA (FGHTCLB)
Osvajači medalja
1. KITTI ELSZASZER, Szigetszentmiklós - Tököl SE
2. SANDRA SLOVAKOVA, Fighters club
3. MAGDALENA HOLZINGER, Rohrbach
3. ----
LC - Juniorke -65
1018
3
LARA JELIĆ (SHADOW)
1019
0
KRISTINA BORAS (IMOTSKI)
Osvajači medalja
1. LARA JELIĆ, Shadow
2. KRISTINA BORAS, IMOTSKI
3. ----
3. ----
LC - Juniorke -70
480
3
LARA JELIĆ (SHADOW)
311
0
KRISTINA TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
762
0
MANUELA ANTUNOVIĆ (KBK TD)
300
0
MARLENA FIŠTER (ZMAJ)
480
3
LARA JELIĆ (SHADOW)
762
0
MANUELA ANTUNOVIĆ (KBK TD)
Osvajači medalja
1. LARA JELIĆ, Shadow
2. MANUELA ANTUNOVIĆ, DRAGON&SOKOL
3. KRISTINA TOMLJENOVIĆ, TIGAR, Slunj
3. ----
LC - Seniori -63
209
0
SZABOLCS HASKA (SADA)
478
3
DAVID PLJASKOVIĆ (SHADOW)
243
0
HRVOJE KONTA (ZAGREB)
997
3
MARTIN VARGA (CONTROL)
478
0
DAVID PLJASKOVIĆ (SHADOW)
997
3
MARTIN VARGA (CONTROL)
Osvajači medalja
1. MARTIN VARGA, Controll SportClub Szombathely
2. DAVID PLJASKOVIĆ, Shadow
3. HRVOJE KONTA, ZAGREB
3. SZABOLCS HASKA, Tigers Sada Team
LC - Seniori -69
751
0
VASILJ LEPKIJ (KBK TD)
208
3
ADAM KOVACS (SADA)
702
0
NIKOLA KULAŠ (BENKC)
629
3
LUKA BAIČ (KOPER)
208
3
ADAM KOVACS (SADA)
629
0
LUKA BAIČ (KOPER)
Osvajači medalja
1. ADAM KOVACS, Tigers Sada Team
2. LUKA BAIČ, KBK Koper
3. VASILJ LEPKIJ, DRAGON&SOKOL
3. NIKOLA KULAŠ, BENKOVAC
LC - Seniori -74
212
3
IMRE FULOP (SADA)
416
0
ORPELLO VALERIO (DYNAMIT)
810
FLORIJAN KUHARIĆ (ORMOŽ)
753
ROKO GLAVAN (KBK TD)
809
MITJA ROZMAN (ORMOŽ)
212
1
IMRE FULOP (SADA)
810
2
FLORIJAN KUHARIĆ (ORMOŽ)
753
0
ROKO GLAVAN (KBK TD)
809
3
MITJA ROZMAN (ORMOŽ)
810
1
FLORIJAN KUHARIĆ (ORMOŽ)
809
2
MITJA ROZMAN (ORMOŽ)
Osvajači medalja
1. MITJA ROZMAN, KBV Ormož
2. FLORIJAN KUHARIĆ, KBV Ormož
3. ROKO GLAVAN, DRAGON&SOKOL
3. IMRE FULOP, Tigers Sada Team
LC - Seniori -79
630
3
TOMAŽ ZAJIČ (KOPER)
752
0
DAVOR MILINOVIĆ (HUS-OS)
669
GORDAN BAKŠIĆ (JASTREB)
630
0
TOMAŽ ZAJIČ (KOPER)
669
3
GORDAN BAKŠIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. GORDAN BAKŠIĆ, JASTREB
2. TOMAŽ ZAJIČ, KBK Koper
3. DAVOR MILINOVIĆ, HUS
3. ----
LC - Seniori -84
875
1
HOMONNAI MÁRK (KIRALY)
798
2
GAŠPER OSENJAK (KBKPKMS)
Osvajači medalja
1. GAŠPER OSENJAK, KBK Power kick Murska Sobota
2. HOMONNAI MÁRK, KiralyTeam Pointfigthing Academy
3. ----
3. ----
LC - Seniorke -50
777
3
MATEA TEA ŠOLJIĆ (KBK)
747
0
LANA RODIĆ (KBK TD)
53
PETRA LONČAR (ZG)
777
0
MATEA TEA ŠOLJIĆ (KBK)
53
3
PETRA LONČAR (ZG)
Osvajači medalja
1. PETRA LONČAR, ZAGREB
2. MATEA TEA ŠOLJIĆ, LEGEND
3. LANA RODIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----
LC - Seniorke -55
531
2
ZSANETT RÉVÉSZ (H-2500)
27
0
MILIJANA KOVAČEVIĆ (ZG)
Osvajači medalja
1. ZSANETT RÉVÉSZ, Esztergomi KBSE
2. MILIJANA KOVAČEVIĆ, ZAGREB
3. ----
3. ----
LC - Seniorke -65
789
0
ELENA ZINAIĆ (KBK)
893
0
TIHANA JIRASEK (PAKRAC)
760
0
MANUELA ANTUNOVIĆ (KBK TD)
320
3
LUCIA CMAROVA (KOŠICE)
789
2
ELENA ZINAIĆ (KBK)
320
1
LUCIA CMAROVA (KOŠICE)
Osvajači medalja
1. ELENA ZINAIĆ, LEGEND
2. LUCIA CMAROVA, Guard klub kickbox KOŠICE
3. ----
3. MANUELA ANTUNOVIĆ, DRAGON&SOKOL
LC - Seniorke +70
905
0
SANJA SAMARDŽIJA (KBK)
372
3
KATARINA VILHANOVA (BNSKBST)
1001
3
NIVES RADIĆ (PITBUL)
578
0
MARIJA SABOLIĆ (KOBRABJ)
372
0
KATARINA VILHANOVA (BNSKBST)
1001
3
NIVES RADIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. NIVES RADIĆ, PIT BULL, Split
2. KATARINA VILHANOVA, Banska Bystrica
3. MARIJA SABOLIĆ, KOBRA, Bjelovar
3. SANJA SAMARDŽIJA, LEGEND
KL - Juniori -57
940
3
VILSON KUQI (KOVACIC)
292
0
KARLO ANDRIŠEK (BUSHIDO)
941
0
LUKA VRBANEC (KOVACIC)
330
0
AGO ARTUKOVIC (CBS)
940
11
VILSON KUQI (KOVACIC)
941
0
LUKA VRBANEC (KOVACIC)
Osvajači medalja
1. VILSON KUQI, FC Kovačić
2. LUKA VRBANEC, FC Kovačić
3. KARLO ANDRIŠEK, BUSHIDO
3. AGO ARTUKOVIC, CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
KL - Juniori -63
622
0
ANDREJ REPNIK (DOMZALE)
969
0
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
615
MARTIN VARGA (CONTROL)
622
0
ANDREJ REPNIK (DOMZALE)
615
3
MARTIN VARGA (CONTROL)
Osvajači medalja
1. MARTIN VARGA, Controll SportClub Szombathely
2. ANDREJ REPNIK, KBV DOMŽALE
3. AMEL DIZDAREVIĆ, KING
3. ----
KL - Juniori -69
194
2
DÁVID ELSZASZER (TÖKÖL)
970
1
BORNA BULIĆ (KING)
482
0
MIHA VINTAR (SHADOW)
304
0
JAKUB TOMEČEK (KOŠICE)
194
3
DÁVID ELSZASZER (TÖKÖL)
304
0
JAKUB TOMEČEK (KOŠICE)
Osvajači medalja
1. DÁVID ELSZASZER, Szigetszentmiklós - Tököl SE
2. JAKUB TOMEČEK, Guard klub kickbox KOŠICE
3. BORNA BULIĆ, KING
3. MIHA VINTAR, Shadow
KL - Juniori -74
626
0
MITJA RADEJ (KRSKO)
942
3
FILIP GOLUBIĆ (KOVACIC)
625
ANIS JAKUPOVIĆ (ROVINJ)
551
DJORDJE MILOVANOVIĆ (BORACBL)
888
MIHAEL CVETKO (KBK MOS)
942
0
FILIP GOLUBIĆ (KOVACIC)
625
3
ANIS JAKUPOVIĆ (ROVINJ)
551
3
DJORDJE MILOVANOVIĆ (BORACBL)
888
0
MIHAEL CVETKO (KBK MOS)
625
0
ANIS JAKUPOVIĆ (ROVINJ)
551
0
DJORDJE MILOVANOVIĆ (BORACBL)
Osvajači medalja
1. ANIS JAKUPOVIĆ, BUDOKAI
2. DJORDJE MILOVANOVIĆ, KBK Borac Banja Luka
3. FILIP GOLUBIĆ, FC Kovačić
3. MIHAEL CVETKO, MOSLAVAC
KL - Juniori -79
597
0
DRAGOMIR LJUBOJEVIC (KBKDESP)
228
0
ÁDÁM GÓZON (H-2500)
Osvajači medalja
1. DRAGOMIR LJUBOJEVIC, DESPOT PRNJAVOR
2. ÁDÁM GÓZON, Esztergomi KBSE
3. ----
3. ----
KL - Juniori +94
609
2
ÁDÁM FARKAS (CONTROL)
992
1
MARIO STOJANOVIĆ (HAMMER)
Osvajači medalja
1. ÁDÁM FARKAS, Controll SportClub Szombathely
2. MARIO STOJANOVIĆ, HAMMER GYM
3. ----
3. ----
KL - Juniorke -60
548
1
ANTONELA ŠANTEK (ARMUS)
367
2
SANDRA SLOVAKOVA (FGHTCLB)
556
KATARINA SEVER (CROATIA)
173
MELINDA RAMADANI (PDKZ)
439
ALEXANDRA NIŽNIK (PREŠOV)
367
0
SANDRA SLOVAKOVA (FGHTCLB)
556
3
KATARINA SEVER (CROATIA)
173
1
MELINDA RAMADANI (PDKZ)
439
2
ALEXANDRA NIŽNIK (PREŠOV)
556
0
KATARINA SEVER (CROATIA)
439
3
ALEXANDRA NIŽNIK (PREŠOV)
Osvajači medalja
1. ALEXANDRA NIŽNIK, Panter Prešov
2. KATARINA SEVER, CROATIA
3. MELINDA RAMADANI, PON DO KWAN ZAGORJE
3. SANDRA SLOVAKOVA, Fighters club
KL - Seniori -69
598
0
MARIO MARIJANOVIC (KBKDESP)
210
0
SZABOLCS HASKA (SADA)
991
TOMISLAV GRGIĆ (HAMMER)
192
NEJC TAŠKAR (PDKZ)
289
DOMINIK STOJANIĆ (AGRAM)
598
2
MARIO MARIJANOVIC (KBKDESP)
991
1
TOMISLAV GRGIĆ (HAMMER)
192
0
NEJC TAŠKAR (PDKZ)
289
0
DOMINIK STOJANIĆ (AGRAM)
598
3
MARIO MARIJANOVIC (KBKDESP)
289
0
DOMINIK STOJANIĆ (AGRAM)
Osvajači medalja
1. MARIO MARIJANOVIC, DESPOT PRNJAVOR
2. DOMINIK STOJANIĆ, AGRAM
3. TOMISLAV GRGIĆ, HAMMER GYM
3. NEJC TAŠKAR, PON DO KWAN ZAGORJE
KL - Seniori -74
627
TILEN VARLEC (KRSKO)
796
ALJOŠA ŠLEBIR (DOMZALE)
945
JURICA ŠKORANEC (KOVACIC)
757
2
TEO FARARIK (KBK TD)
1021
1
IMRE FULOP (SADA)
627
0
TILEN VARLEC (KRSKO)
796
3
ALJOŠA ŠLEBIR (DOMZALE)
945
3
JURICA ŠKORANEC (KOVACIC)
757
0
TEO FARARIK (KBK TD)
796
3
ALJOŠA ŠLEBIR (DOMZALE)
945
0
JURICA ŠKORANEC (KOVACIC)
Osvajači medalja
1. ALJOŠA ŠLEBIR, KBV DOMŽALE
2. JURICA ŠKORANEC, FC Kovačić
3. TILEN VARLEC, KRŠKO
3. TEO FARARIK, DRAGON&SOKOL
KL - Seniori -79
668
22
DARIO GVOZDANOVIĆ (JASTREB)
616
1
MÁTÉ GYÖNGYÖSI (CONTROL)
229
3
ÁDÁM GÓZON (H-2500)
1020
0
DAVOR MILINOVIĆ (HUS-OS)
668
3
DARIO GVOZDANOVIĆ (JASTREB)
229
0
ÁDÁM GÓZON (H-2500)
Osvajači medalja
1. DARIO GVOZDANOVIĆ, JASTREB
2. ÁDÁM GÓZON, Esztergomi KBSE
3. MÁTÉ GYÖNGYÖSI, Controll SportClub Szombathely
3. DAVOR MILINOVIĆ, HUS
KL - Seniori -84
944
0
ROBERT VAROŠANEC (KOVACIC)
623
0
MATEJ BALANTIČ (DOMZALE)
610
0
ATTILA MÁTHÉ (CONTROL)
670
3
GORDAN BAKŠIĆ (JASTREB)
481
3
MATEJ TKALEC (SHADOW)
631
0
EDI JERMAN (KOPER)
617
1
MÁTÉ GYÖNGYÖSI (CONTROL)
383
2
MALLITS CHRISTOPH (ROHRBAC)
623
0
MATEJ BALANTIČ (DOMZALE)
670
3
GORDAN BAKŠIĆ (JASTREB)
481
2
MATEJ TKALEC (SHADOW)
383
1
MALLITS CHRISTOPH (ROHRBAC)
670
3
GORDAN BAKŠIĆ (JASTREB)
481
0
MATEJ TKALEC (SHADOW)
Osvajači medalja
1. GORDAN BAKŠIĆ, JASTREB
2. MATEJ TKALEC, Shadow
3. MATEJ BALANTIČ, KBV DOMŽALE
3. MALLITS CHRISTOPH, Rohrbach
KL - Seniori -89
479
JERNEJ ŠKERLAK (SHADOW)
611
ATTILA MÁTHÉ (CONTROL)
432
LUKA JURIĆ (SV. DUH)
943
0
DARKO VLAŠIĆ (KOVACIC)
1027
3
MÁTÉ GYÖNGYÖSI (CONTROL)
479
3
JERNEJ ŠKERLAK (SHADOW)
611
0
ATTILA MÁTHÉ (CONTROL)
432
3
LUKA JURIĆ (SV. DUH)
1027
0
MÁTÉ GYÖNGYÖSI (CONTROL)
479
0
JERNEJ ŠKERLAK (SHADOW)
432
3
LUKA JURIĆ (SV. DUH)
Osvajači medalja
1. LUKA JURIĆ, SVETI DUH
2. JERNEJ ŠKERLAK, Shadow
3. MÁTÉ GYÖNGYÖSI, Controll SportClub Szombathely
3. ATTILA MÁTHÉ, Controll SportClub Szombathely
KL - Seniori +94
404
0
BORIS VESELINOVIĆ (TOM GYM)
758
0
FILIP PETIĆ (KBK TD)
428
UROŠ DRVARIČ (MSOBOTA)
533
DEAN FATORIĆ (ROVINJ)
427
0
TOMO KOLOŠA (MSOBOTA)
1028
0
ÁDÁM FARKAS (CONTROL)
758
1
FILIP PETIĆ (KBK TD)
428
0
UROŠ DRVARIČ (MSOBOTA)
533
0
DEAN FATORIĆ (ROVINJ)
1028
3
ÁDÁM FARKAS (CONTROL)
758
0
FILIP PETIĆ (KBK TD)
1028
3
ÁDÁM FARKAS (CONTROL)
Osvajači medalja
1. ÁDÁM FARKAS, Controll SportClub Szombathely
2. FILIP PETIĆ, DRAGON&SOKOL
3. DEAN FATORIĆ, BUDOKAI
3. UROŠ DRVARIČ, KBK Murska Sobota
KL - Seniorke -60
429
0
ANITA ČENAN (SV. DUH)
431
3
TAMARA KOPF (SV. DUH)
430
2
KATARINA BENČINA (SV. DUH)
530
1
ZSANETT RÉVÉSZ (H-2500)
431
3
TAMARA KOPF (SV. DUH)
430
0
KATARINA BENČINA (SV. DUH)
Osvajači medalja
1. TAMARA KOPF, SVETI DUH
2. KATARINA BENČINA, SVETI DUH
3. ANITA ČENAN, SVETI DUH
3. ZSANETT RÉVÉSZ, Esztergomi KBSE
KL - Seniorke -70
1023
0
TEA SCANIA ĐAKIĆ (BUSHIDO)
373
3
KATARINA VILHANOVA (BNSKBST)
966
ŠTEFICA BUBNJARIĆ (ŠK)
321
LUCIA CMAROVA (KOŠICE)
1024
NIVES RADIĆ (PITBUL)
373
3
KATARINA VILHANOVA (BNSKBST)
966
0
ŠTEFICA BUBNJARIĆ (ŠK)
321
1
LUCIA CMAROVA (KOŠICE)
1024
2
NIVES RADIĆ (PITBUL)
373
0
KATARINA VILHANOVA (BNSKBST)
1024
0
NIVES RADIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. NIVES RADIĆ, PIT BULL, Split
2. KATARINA VILHANOVA, Banska Bystrica
3. LUCIA CMAROVA, Guard klub kickbox KOŠICE
3. ŠTEFICA BUBNJARIĆ, ŠKORPION