kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Internacionalni kup Slunj Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. Kadeti početnici
PF - Ml. Kadetkinje početnice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci početnici -25
PF - Dječaci početnici -32
PF - Dječaci početnici +32
PF - Dječaci početnici -25
1001
285
0
NIKOLA MATIĆ (PRETORI)
92
7
BORNA ŠARIĆ (LAV)
151
BORNA TOPOLOVEC (KRAPINA)
63
ADRIAN TOPALLI (PRETORI)
111
IVANO MIHAJLOVIĆ (CRO)
1003
92
5
BORNA ŠARIĆ (LAV)
151
0
BORNA TOPOLOVEC (KRAPINA)
1002
63
10
ADRIAN TOPALLI (PRETORI)
111
1
IVANO MIHAJLOVIĆ (CRO)
1005
92
1
BORNA ŠARIĆ (LAV)
63
5
ADRIAN TOPALLI (PRETORI)
Medalists
1. ADRIAN TOPALLI, PRETORIAN
2. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
3. IVANO MIHAJLOVIĆ, CROATIA
3. BORNA TOPOLOVEC, KRAPINA
PF - Dječaci početnici -32
1004
227
5
BORNA KLOBUČAR (KOBRA G)
268
0
MATEJ LONČAR (PRETORI)
272
MATIJA KRALJEVIĆ (KBK TD)
1006
64
5
GABRIEL RUBIL (TOM GYM)
38
6
DINO POŽEGA (TGRSL)
187
KARLO HEREGA (PRETORI)
1007
227
4
BORNA KLOBUČAR (KOBRA G)
272
0
MATIJA KRALJEVIĆ (KBK TD)
1008
38
2
DINO POŽEGA (TGRSL)
187
5
KARLO HEREGA (PRETORI)
1010
227
2
BORNA KLOBUČAR (KOBRA G)
187
3
KARLO HEREGA (PRETORI)
Medalists
1. KARLO HEREGA, PRETORIAN
2. BORNA KLOBUČAR, Wushu klub Kobra Glina
3. DINO POŽEGA, TIGAR, Slunj
3. MATIJA KRALJEVIĆ, DRAGON&SOKOL
PF - Dječaci početnici +32
1009
39
0
DINO POŽEGA (TGRSL)
274
5
KARLO NOVAK (KUTINA)
267
LOVRE STIPČEVIĆ (PRETORI)
1011
15
4
MISLAV MATANIĆ (TGRSL)
226
3
BOJAN RAJŠIĆ (KOBRA G)
35
IVAN KATIĆ (TGRSL)
1012
183
7
DINO KAPOVIĆ (PRETORI)
18
2
ANTONI OBROVAC (TGRSL)
7
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
20
JAKOV RENDULIĆ (TGRSL)
275
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
1013
274
6
KARLO NOVAK (KUTINA)
267
0
LOVRE STIPČEVIĆ (PRETORI)
1014
15
1
MISLAV MATANIĆ (TGRSL)
35
6
IVAN KATIĆ (TGRSL)
1015
183
5
DINO KAPOVIĆ (PRETORI)
7
6
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
1016
20
6
JAKOV RENDULIĆ (TGRSL)
275
7
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
1017
274
2
KARLO NOVAK (KUTINA)
35
5
IVAN KATIĆ (TGRSL)
1018
7
0
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
275
6
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
1020
35
6
IVAN KATIĆ (TGRSL)
275
7
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
Medalists
1. MATIJA PTIČAR, KUTINA
2. IVAN KATIĆ, TIGAR, Slunj
3. VIKTOR BRZOJA, VELEBIT
3. KARLO NOVAK, KUTINA