kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Ilidža Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Boys
PF - Girls
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
LC - Younger cadets (male)
LC - Younger cadets (female)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
LC - Seniors (female)
KL - Older cadets (male)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
K1 - Juniors (male)
K1 - Seniors (male)
LK - Juniors (male)
LK - Juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Older cadets (male) -47
LC - Older cadets (male) -52
LC - Older cadets (male) -57
LC - Older cadets (male) -63
LC - Older cadets (male) +69
LC - Older cadets (male) -47
2091
191
3
JASMIN DAJIC (2002BIH)
236
0
NIKOLA BAŠIĆ (GROM)
466
ADIS MEŠIĆ (BIHAC)
2094
191
3
JASMIN DAJIC (2002BIH)
466
0
ADIS MEŠIĆ (BIHAC)
Medalists
1. JASMIN DAJIC, 2002 - Odzak
2. ADIS MEŠIĆ, "ZINO"
3. NIKOLA BAŠIĆ, KBK GROM Posušje
3. ----
LC - Older cadets (male) -52
2092
199
3
NIKOLA RATKOVIĆ (DŽIMA)
473
0
DŽAN KLISURA (FOJNICA)
2093
98
3
AHMED ŠKEMBIĆ (IZAZOV)
235
0
MARIO BAŠIĆ (GROM)
2095
199
3
NIKOLA RATKOVIĆ (DŽIMA)
98
0
AHMED ŠKEMBIĆ (IZAZOV)
Medalists
1. NIKOLA RATKOVIĆ, Kik boks klub "Lovćen"
2. AHMED ŠKEMBIĆ, KBK "IZAZOV" Bugojno
3. DŽAN KLISURA, KBV FOJNICA
3. MARIO BAŠIĆ, KBK GROM Posušje
LC - Older cadets (male) -57
2096
362
0
ARMAN KADRIĆ (ADNAN)
320
3
IVAN JUKIĆ (LIVNO)
Medalists
1. IVAN JUKIĆ, GOLDEN GLORY LIVNO
2. ARMAN KADRIĆ, KBK "Tuzlić" Breza
3. ----
3. ----
LC - Older cadets (male) -63
2097
234
0
MARIN KNEZOVIĆ (GROM)
202
3
ADI BAJRIĆ (ĐERZELZ)
Medalists
1. ADI BAJRIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
2. MARIN KNEZOVIĆ, KBK GROM Posušje
3. ----
3. ----
LC - Older cadets (male) +69
2098
201
0
MUNIR MUJČIĆ (ĐERZELZ)
263
3
ABDULAH SARAJLIĆ (TAEKYON)
2099
475
0
KERIM DURAK (FOJNICA)
266
3
AMAR BRIGA (TAEKYON)
2101
263
2
ABDULAH SARAJLIĆ (TAEKYON)
266
1
AMAR BRIGA (TAEKYON)
Medalists
1. ABDULAH SARAJLIĆ, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
2. AMAR BRIGA, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
3. MUNIR MUJČIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
3. KERIM DURAK, KBV FOJNICA