kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Sen), LC (Sen), K1 (Jun, Sen)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
POINT FIGHTING
LIGHT CONTACT
K1 STYLE
TRENERI
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po skupinama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
K1 - Juniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
VALENTINO KLEMIĆ
TOMISLAV GYM
K1-JUN-M-63,5
4
4
11
1
10
2.
DANI GRABNER
MORNAR
K1-JUN-M-71
2
2
6
2
6
3.
BORNA BILANDŽIĆ
SVETI DUH
K1-JUN-M-67
2
2
6
1
6
4.
GABRIJEL OJDANIC
MORNAR
K1-JUN-M+91
2
2
6
1
6
5.
STJEPAN SEDAK
ZMAJ
K1-JUN-M-57
2
2
6
1
6
6.
FILIP MATIĆ
HUS
K1-JUN-M-75
2
2
6
0
6
7.
ILIR DESKAJ
PIT BULL, Split
K1-JUN-M-60
2
2
6
0
6
8.
ZVONIMIR MATKOVIĆ
MORNAR
K1-JUN-M-91
2
2
5
0
4
9.
VITO KOŠAR
ŠKORPION
K1-JUN-M-81
1
1
3
1
3
10.
IVAN JURIČ
PIT BULL, Split
K1-JUN-M-51
1
1
3
0
3
11.
MORIS MACUKA
TROJAN ISTRA
K1-JUN-M-86
1
1
3
0
3
12.
DAVOR AMULIĆ
PIT BULL, Split
K1-JUN-M-63,5
3
2
6
1
3
13.
DENIS ERIC
KING
K1-JUN-M-91
3
2
6
1
3
14.
DOMINIK BURAZER
SPARTAN GYM
K1-JUN-M-75
3
2
6
0
3
15.
ZVONIMIR MARIĆ
IMPACT
K1-JUN-M-63,5
3
2
5
0
1
16.
FILIP IVEŠIĆ
HUS
K1-JUN-M-71
2
1
3
1
0
17.
ROKO UZELAC
AMENO
K1-JUN-M-81
2
1
3
1
0
18.
IVAN JUKIĆ
PIT BULL, Split
K1-JUN-M-63,5
2
1
4
0
2
19.
LUKA PLELI
BLITZ
K1-JUN-M-63,5
2
1
4
0
2
20.
ANDREJ JURMANOVIĆ
SVETI DUH
K1-JUN-M-63,5
2
1
3
0
0
21.
DINO DOBRKOVIĆ
MORNAR
K1-JUN-M+91
2
1
3
0
0
22.
IGOR ŠURINA
PIT BULL, Split
K1-JUN-M-60
2
1
3
0
0
23.
LEO BRČINA
DALMACIJA
K1-JUN-M-75
2
1
3
0
0
24.
MARIO RAVLIĆ
DALMACIJA
K1-JUN-M-75
2
1
3
0
0
25.
MATEO BOLFAN
OMIŠALJ
K1-JUN-M-71
2
1
3
0
0
26.
ILIJA BRKAN
OMIŠALJ
K1-JUN-M-91
1
0
1
0
-1
27.
ANTE TOMIĆ
AMENO
K1-JUN-M-57
1
0
0
0
-3
28.
ANTE KAPOVIĆ
DALMATINO
K1-JUN-M-86
1
0
0
0
-3
29.
ANTONIO FILJIĆ
KOBRA, Bjelovar
K1-JUN-M-71
1
0
0
0
-3
30.
BORNA BALIĆ
SVETI DUH
K1-JUN-M-63,5
1
0
0
0
-3
31.
FILIP KOVAČ
KOBRA, Bjelovar
K1-JUN-M-81
1
0
0
0
-3
32.
GAJ RUKAVINA
OMIŠALJ
K1-JUN-M-63,5
1
0
0
0
-3
33.
GORAN BANOVIĆ
ARMUS
K1-JUN-M-91
1
0
0
0
-3
34.
IVAN VRSALOVIĆ
MORNAR
K1-JUN-M-63,5
1
0
0
0
-3
35.
LUKA HORVAT
MORNAR
K1-JUN-M-60
1
0
0
0
-3
36.
MARIO CVITKOVIĆ
PIT BULL, Split
K1-JUN-M-67
1
0
0
0
-3
37.
MARKO PERKOVIĆ
KOBRA, Bjelovar
K1-JUN-M+91
1
0
0
0
-3
38.
MARKO ŠTRKALJ
DALMATINO
K1-JUN-M-91
1
0
0
0
-3
39.
MATEJ ILIĆ
HUS
K1-JUN-M+91
1
0
0
0
-3
40.
MIHAEL FILJIĆ
KOBRA, Bjelovar
K1-JUN-M-51
1
0
0
0
-3
41.
MISLAV LOZINA
PIT BULL, Split
K1-JUN-M-63,5
1
0
0
0
-3
42.
NIKOLA BISKUPOVIĆ
MORNAR
K1-JUN-M-75
1
0
0
0
-3
43.
NOA IGNEC
AMENO
K1-JUN-M-75
1
0
0
0
-3
44.
PAOLO BALISTRIERI
TROJAN ISTRA
K1-JUN-M-63,5
1
0
0
0
-3
45.
PATRIK BAČANI
HUS
K1-JUN-M-71
1
0
0
0
-3
46.
PAULO ROGULJ
MORNAR
K1-JUN-M-67
1
0
0
0
-3
47.
RAUL SUNARA
AMENO
K1-JUN-M-75
1
0
0
0
-3
48.
SALAHUDIN ŠUKE
TROJAN
K1-JUN-M-60
1
0
0
0
-3
49.
TONI ŠULJANOVIĆ
AMENO
K1-JUN-M-57
1
0
0
0
-3
50.
UROŠ PAJIĆ
KING
K1-JUN-M-63,5
1
0
0
0
-3
K1 - Juniorke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
CHIARA KALANJ
VIKTORIA
K1-JUN-Ž-60
1
1
3
0
3
2.
KRISTINA TRESELJ
MORNAR
K1-JUN-Ž-56
1
1
3
0
3
3.
NIKOLINA STUPIČIĆ
VIKTORIA
K1-JUN-Ž+70
1
1
3
0
3
4.
TINA RADMAN
PIT BULL, Split
K1-JUN-Ž-65
1
1
2
0
1
5.
LARA MADI
DUBRAVA
K1-JUN-Ž-65
2
1
4
0
2
6.
LEE LALIĆ
PIT BULL, Split
K1-JUN-Ž-60
2
1
3
0
0
7.
ANGELA GOLUBOVIĆ
VIKTORIA
K1-JUN-Ž-65
1
0
0
0
-3
8.
LUCIJA MOJTIĆ
PIT BULL, Split
K1-JUN-Ž+70
1
0
0
0
-3
9.
LUCIJA DELIĆ
MORNAR
K1-JUN-Ž-56
1
0
0
0
-3
10.
MIHAELA ANIĆ
MORNAR
K1-JUN-Ž-60
1
0
0
0
-3
K1 - Seniori
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
ANTE BUZOV
UNI RENT
K1-SEN-M-75
3
3
7
0
5
2.
DINO TAĆI
AMENO
K1-SEN-M-71
2
2
6
2
6
3.
BRUNO NINČEVIĆ
PIT BULL, Split
K1-SEN-M-81
2
2
6
0
6
4.
PETAR JAMAN
SPARTAN GYM
K1-SEN-M-86
2
2
6
0
6
5.
ANTO ŠIRIĆ
SPARTAN GYM
K1-SEN-M+91
2
2
5
0
4
6.
TONI ĆATIPOVIĆ
PIT BULL, Split
K1-SEN-M-91
2
2
5
0
4
7.
AMEL DIZDAREVIĆ
KING
K1-SEN-M-67
1
1
3
0
3
8.
KRISTIAN KOLAJ
OFC
K1-SEN-M-57
1
1
3
0
3
9.
ROKO DOŽDOR
PIT BULL, Split
K1-SEN-M-63,5
1
1
3
0
3
10.
NIKOLA JOSIPOVIĆ
ARMUS
K1-SEN-M-60
1
1
2
0
1
11.
ANTONIO KRAJINOVIĆ
SVETI DUH
K1-SEN-M-75
3
2
7
0
5
12.
VLATKO ŽAJA
MORNAR
K1-SEN-M-75
2
1
4
1
2
13.
IVAN DAJAK
MORNAR
K1-SEN-M-75
2
1
3
1
0
14.
IVAN LETICA
SPARTAN GYM
K1-SEN-M-75
2
1
3
0
0
15.
JOSIP SAMARDŽIĆ
HUS
K1-SEN-M-71
2
1
3
0
0
16.
KRISTIJAN MIŠKULIN
KOBRA, Bjelovar
K1-SEN-M-71
2
1
3
0
0
17.
LUKA JAMAN
BLITZ
K1-SEN-M-86
2
1
3
0
0
18.
LUKA ŽULJEVIC
UNI RENT
K1-SEN-M-91
2
1
3
0
0
19.
MARKO ČIZMIĆ
PIT BULL, Split
K1-SEN-M-81
2
1
3
0
0
20.
MUHAMET DESKAJ
PIT BULL, Split
K1-SEN-M-67
2
1
3
0
0
21.
PETAR MUŠURA
AMENO
K1-SEN-M-71
2
1
3
0
0
22.
TOMISLAV CERIĆ
BLITZ
K1-SEN-M-75
2
1
3
0
0
23.
MARINO HORVAT
MORNAR
K1-SEN-M-75
2
1
2
0
-2
24.
KRISTIAN NEVISTIĆ
LEON GYM
K1-SEN-M-75
1
0
1
0
-1
25.
PATRIK RAPAIĆ
MEGA CENTAR
K1-SEN-M-91
1
0
1
0
-1
26.
PATRIK JURAK
TRNJE
K1-SEN-M-60
1
0
1
0
-1
27.
PETAR DREŽNJAK
MORNAR
K1-SEN-M+91
1
0
1
0
-1
28.
FRAN PAPIĆ
CROATIA
K1-SEN-M-75
1
0
0
0
-3
29.
IVAN NOVOSEL
IVANIĆ GRAD
K1-SEN-M-75
1
0
0
0
-3
30.
IVAN ZIDAR
SVETI DUH
K1-SEN-M-63,5
1
0
0
0
-3
31.
KRUNOSLAV RUŽIĆIĆ
BUSHIDO
K1-SEN-M-75
1
0
0
0
-3
32.
LEO PERKOVIĆ
SVETI DUH
K1-SEN-M-81
1
0
0
0
-3
33.
LUKA ŽULJEVIĆ
PIT BULL, Split
K1-SEN-M-91
1
0
0
0
-3
34.
LUKA MIKLEČIĆ
DUBRAVA
K1-SEN-M-57
1
0
0
0
-3
35.
LUKA VARGOVIĆ
DUBRAVA
K1-SEN-M-81
1
0
0
0
-3
36.
MARIO ZEDNIK
MORNAR
K1-SEN-M-86
1
0
0
0
-3
37.
MARKO MIŠURA
AMENO
K1-SEN-M-86
1
0
0
0
-3
38.
MARKO BAKOVIĆ
AMENO
K1-SEN-M-67
1
0
0
0
-3
39.
NEDILJKO ŠIPIĆ
MORNAR
K1-SEN-M-71
1
0
0
0
-3
40.
PETAR KRIŠKOVIĆ
IMPACT
K1-SEN-M-71
1
0
0
0
-3
41.
TOMISLAV ČIKOTIĆ
AMENO
K1-SEN-M+91
1
0
0
0
-3
K1 - Seniorke
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
MARIJA BODAČ
PIT BULL, Split
K1-SEN-Ž-65
2
2
6
2
6
2.
NIKOLINA VIDAČKOVIĆ
PIT BULL, Split
K1-SEN-Ž-60
2
2
6
0
6
3.
KARMELA MAKELJA
DALMATINO
K1-SEN-Ž-56
2
2
5
0
4
4.
HELENA JURIŠIĆ
MORNAR
K1-SEN-Ž-70
1
1
3
0
3
5.
IVONA LUČIĆ
SVETI DUH
K1-SEN-Ž-52
1
1
3
0
3
6.
LUCIJA BILOBRK
PIT BULL, Split
K1-SEN-Ž+70
1
1
3
0
3
7.
ANA FILIPOVIĆ
IVANIĆ GRAD
K1-SEN-Ž-56
2
1
4
0
2
8.
KRISTINA MIKEC
TITAN GYM
K1-SEN-Ž-60
2
1
2
0
-2
9.
TIHANA ULAKOVIĆ
TRNJE
K1-SEN-Ž-60
1
0
1
0
-1
10.
ANTONIJA GOLUBIĆ
DUBRAVA
K1-SEN-Ž-65
1
0
0
0
-3
11.
GLORIA DRETVIĆ
TRNJE
K1-SEN-Ž+70
1
0
0
0
-3
12.
IVA DODIG
LEON GYM
K1-SEN-Ž-56
1
0
0
0
-3
13.
MARIA FRANJIĆ
BUSHIDO
K1-SEN-Ž-60
1
0
0
0
-3
14.
NIVES RADIĆ
DALMATINO
K1-SEN-Ž-70
1
0
0
0
-3
15.
SARA MATOSEVIC
TRNJE
K1-SEN-Ž-56
1
0
0
0
-3
16.
SARA ŠPOLJAR
TITAN GYM
K1-SEN-Ž-65
1
0
0
0
-3
17.
SNJEŽANA PRGOMET
DALMATINO
K1-SEN-Ž-52
1
0
0
0
-3