kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Sen), LC (Sen), K1 (Jun, Sen)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
ARMUS
BLITZ
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
CROATIA
DALMACIJA
DALMATINO
DUBRAVA
FIGHTER
FUTURA
HUS
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KOBRA, Bjelovar
LEON GYM
MAWASHI
MEGA CENTAR
MORNAR
MOSLAVAC
OFC
OMEGA
OMIŠALJ
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TOMISLAV GYM
TRNJE
TROGIR
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VIKTORIA
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
LC- Seniori -74
LC- Seniori +94
K1- Juniori -51
K1- Juniori -71
K1- Juniori -81
K1- Juniori +91
K1- Seniori -71
LC- Seniori -74
2007
265
3
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
12
0
IVAN SOVEC (ZMAJ)
2010
175
0
JOSIP TUŠKAN (KOBRABJ)
80
3
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
2013
265
0
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
80
3
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
Osvajači medalja
1. MARCO OPŠIVAĆ, BUDOKAI
2. VILIM UREMOVIĆ, JASTREB
3. JOSIP TUŠKAN, KOBRA, Bjelovar
3. IVAN SOVEC, ZMAJ
LC- Seniori +94
2021
19
3
MARKO FILIPOVIĆ (KBK MOS)
174
0
ANTONIO GIBAS (KOBRABJ)
2022
220
3
ESMIR SULEJMANOSKI (ROVINJ)
110
0
ZVONIMIR BOBAN (AMENO)
2024
221
3
LUKAS JURIĆ (ROVINJ)
40
0
FILIP ŽIVKOVIĆ (ŠK)
2025
168
0
EUGEN LALJAK (LOŠINJ)
78
0
BORIS MIŠKOVIĆ (ROVINJ)
2028
19
2
MARKO FILIPOVIĆ (KBK MOS)
220
1
ESMIR SULEJMANOSKI (ROVINJ)
2029
221
0
LUKAS JURIĆ (ROVINJ)
78
3
BORIS MIŠKOVIĆ (ROVINJ)
2032
19
0
MARKO FILIPOVIĆ (KBK MOS)
78
3
BORIS MIŠKOVIĆ (ROVINJ)
Osvajači medalja
1. BORIS MIŠKOVIĆ, BUDOKAI
2. MARKO FILIPOVIĆ, MOSLAVAC
3. LUKAS JURIĆ, BUDOKAI
3. ESMIR SULEJMANOSKI, BUDOKAI
K1- Juniori -51
R2032
190
3
IVAN JURIČ (PITBUL)
177
0
MIHAEL FILJIĆ (KOBRABJ)
Osvajači medalja
1. IVAN JURIČ, PIT BULL, Split
2. MIHAEL FILJIĆ, KOBRA, Bjelovar
3. ----
3. ----
K1- Juniori -71
129
FILIP IVEŠIĆ (HUS-OS)
R2005
159
3
MATEO BOLFAN (OMIŠALJ)
207
0
ANTONIO FILJIĆ (KOBRABJ)
254
DANI GRABNER (MORNAR)
143
PATRIK BAČANI (HUS-OS)
R2024
129
3
FILIP IVEŠIĆ (HUS-OS)
159
0
MATEO BOLFAN (OMIŠALJ)
R2025
254
3
DANI GRABNER (MORNAR)
143
0
PATRIK BAČANI (HUS-OS)
R2043
129
0
FILIP IVEŠIĆ (HUS-OS)
254
3
DANI GRABNER (MORNAR)
Osvajači medalja
1. DANI GRABNER, MORNAR
2. FILIP IVEŠIĆ, HUS
3. PATRIK BAČANI, HUS
3. MATEO BOLFAN, OMIŠALJ
K1- Juniori -81
41
VITO KOŠAR (ŠK)
R2018
188
3
ROKO UZELAC (AMENO)
173
0
FILIP KOVAČ (KOBRABJ)
R2038
41
3
VITO KOŠAR (ŠK)
188
0
ROKO UZELAC (AMENO)
Osvajači medalja
1. VITO KOŠAR, ŠKORPION
2. ROKO UZELAC, AMENO
3. FILIP KOVAČ, KOBRA, Bjelovar
3. ----
K1- Juniori +91
R2019
270
3
GABRIJEL OJDANIC (MORNAR)
178
0
MARKO PERKOVIĆ (KOBRABJ)
R2020
148
0
MATEJ ILIĆ (HUS-OS)
258
3
DINO DOBRKOVIĆ (MORNAR)
R2039
270
3
GABRIJEL OJDANIC (MORNAR)
258
0
DINO DOBRKOVIĆ (MORNAR)
Osvajači medalja
1. GABRIJEL OJDANIC, MORNAR
2. DINO DOBRKOVIĆ, MORNAR
3. MARKO PERKOVIĆ, KOBRA, Bjelovar
3. MATEJ ILIĆ, HUS
K1- Seniori -71
111
DINO TAĆI (AMENO)
R1004
184
3
KRISTIJAN MIŠKULIN (KOBRABJ)
96
0
PETAR KRIŠKOVIĆ (IMPACT)
R1005
293
0
NEDILJKO ŠIPIĆ (MORNAR)
112
3
PETAR MUŠURA (AMENO)
131
JOSIP SAMARDŽIĆ (HUS-OS)
R1024
111
3
DINO TAĆI (AMENO)
184
0
KRISTIJAN MIŠKULIN (KOBRABJ)
R1025
112
0
PETAR MUŠURA (AMENO)
131
3
JOSIP SAMARDŽIĆ (HUS-OS)
R1043
111
3
DINO TAĆI (AMENO)
131
0
JOSIP SAMARDŽIĆ (HUS-OS)
Osvajači medalja
1. DINO TAĆI, AMENO
2. JOSIP SAMARDŽIĆ, HUS
3. KRISTIJAN MIŠKULIN, KOBRA, Bjelovar
3. PETAR MUŠURA, AMENO