kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Sen), LC (Sen), K1 (Jun, Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
ARMUS
BLITZ
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
CROATIA
DALMACIJA
DALMATINO
DUBRAVA
FIGHTER
FUTURA
HUS
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KOBRA, Bjelovar
LEON GYM
MAWASHI
MEGA CENTAR
MORNAR
MOSLAVAC
OFC
OMEGA
OMIŠALJ
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TOMISLAV GYM
TRNJE
TROGIR
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VIKTORIA
ZAGREB
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF- Seniori -74
PF- Seniori -84
LC- Seniori -74
LC- Seniori -84
K1- Juniori -57
PF- Seniori -74
264
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
1004
11
16
IVAN SOVEC (ZMAJ)
225
15
THOMAS MATIĆ (MAWASHI)
1007
264
12
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
11
2
IVAN SOVEC (ZMAJ)
Medalists
1. VILIM UREMOVIĆ, JASTREB
2. IVAN SOVEC, ZMAJ
3. THOMAS MATIĆ, MAWASHI
3. ----
PF- Seniori -84
1009
232
16
MARINO FARAGUNA (BUDOL)
10
13
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
Medalists
1. MARINO FARAGUNA, BUDOKAI LABIN
2. IVAN BERTIĆ, ZMAJ
3. ----
3. ----
LC- Seniori -74
2007
265
3
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
12
0
IVAN SOVEC (ZMAJ)
2010
175
0
JOSIP TUŠKAN (KOBRABJ)
80
3
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
2013
265
0
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
80
3
MARCO OPŠIVAĆ (ROVINJ)
Medalists
1. MARCO OPŠIVAĆ, BUDOKAI
2. VILIM UREMOVIĆ, JASTREB
3. JOSIP TUŠKAN, KOBRA, Bjelovar
3. IVAN SOVEC, ZMAJ
LC- Seniori -84
2015
9
3
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
247
0
DAMIR ANDRIĆ (TGRBROD)
2016
276
0
TOMISLAV CUKOR (HUS-OS)
259
3
KRISTIAN BENEDETTI (SUŠAK)
2019
9
3
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
259
0
KRISTIAN BENEDETTI (SUŠAK)
Medalists
1. IVAN BERTIĆ, ZMAJ
2. KRISTIAN BENEDETTI, SUŠAK
3. DAMIR ANDRIĆ, TIGAR BROD
3. TOMISLAV CUKOR, HUS
K1- Juniori -57
R2014
181
0
TONI ŠULJANOVIĆ (AMENO)
13
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
183
ANTE TOMIĆ (AMENO)
R2035
13
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
183
0
ANTE TOMIĆ (AMENO)
Medalists
1. STJEPAN SEDAK, ZMAJ
2. ANTE TOMIĆ, AMENO
3. TONI ŠULJANOVIĆ, AMENO
3. ----