kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Sen), LC (Sen), K1 (Jun, Sen)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
ARMUS
BLITZ
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
CROATIA
DALMACIJA
DALMATINO
DUBRAVA
FIGHTER
FUTURA
HUS
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KOBRA, Bjelovar
LEON GYM
MAWASHI
MEGA CENTAR
MORNAR
MOSLAVAC
OFC
OMEGA
OMIŠALJ
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TOMISLAV GYM
TRNJE
TROGIR
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VIKTORIA
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
LC- Seniori -57
LC- Seniori -63
LC- Seniori -79
LC- Seniori -84
LC- Seniori -57
2001
273
3
MATEJ SKOKIĆ (HUS-OS)
240
0
SERGEY TE (FUTURA)
245
ANTONIO STOJANOVIĆ (TGRBROD)
2004
273
3
MATEJ SKOKIĆ (HUS-OS)
245
0
ANTONIO STOJANOVIĆ (TGRBROD)
Osvajači medalja
1. MATEJ SKOKIĆ, HUS
2. ANTONIO STOJANOVIĆ, TIGAR BROD
3. SERGEY TE, FUTURA
3. ----
LC- Seniori -63
2002
291
0
MIHAEL HALLER (SV. DUH)
63
0
ADAM HERCOG (OMEGA)
246
ERIK TOMAC (TGRBROD)
2005
63
0
ADAM HERCOG (OMEGA)
246
3
ERIK TOMAC (TGRBROD)
Osvajači medalja
1. ERIK TOMAC, TIGAR BROD
2. ADAM HERCOG, OMEGA
3. ----
3. ----
LC- Seniori -79
2011
277
0
ZORIN MAKAROVIĆ (HUS-OS)
248
3
MARKO NUJIĆ (TGRBROD)
2014
17
0
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
212
3
KEVIN PRANJIC (MEGA.C.)
2017
248
0
MARKO NUJIĆ (TGRBROD)
212
3
KEVIN PRANJIC (MEGA.C.)
Osvajači medalja
1. KEVIN PRANJIC, MEGA CENTAR
2. MARKO NUJIĆ, TIGAR BROD
3. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
3. ZORIN MAKAROVIĆ, HUS
LC- Seniori -84
2015
9
3
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
247
0
DAMIR ANDRIĆ (TGRBROD)
2016
276
0
TOMISLAV CUKOR (HUS-OS)
259
3
KRISTIAN BENEDETTI (SUŠAK)
2019
9
3
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
259
0
KRISTIAN BENEDETTI (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. IVAN BERTIĆ, ZMAJ
2. KRISTIAN BENEDETTI, SUŠAK
3. DAMIR ANDRIĆ, TIGAR BROD
3. TOMISLAV CUKOR, HUS