kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Prvenstvo Hrvatske u PF, LC (Ks)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BTI
BUDOKAI LABIN
FIGHTER
GLINA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KRAPINA
LEGEND
LEON GYM
MINOTAUR
NINJA
PALESTRA
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SUŠAK
SVETI MATEJ
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
VELEBIT
TEŽINE / UZRASTI
PF-Stariji kadeti-63
PF-Starije kadetkinje-32
PF-Starije kadetkinje-60
LC-Starije kadetkinje-32
LC-Starije kadetkinje-60
PF-Stariji kadeti-63
114
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
A018
96
3
AN LEE KRASNIĆI (BUDOL)
54
0
MARIN ŠEGVIĆ (PITBUL)
A021
114
3
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
96
0
AN LEE KRASNIĆI (BUDOL)
Osvajači medalja
1. MATEJ ŽAMARIJA, JASTREB
2. AN LEE KRASNIĆI, BUDOKAI LABIN
3. MARIN ŠEGVIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
PF-Starije kadetkinje-32
A022
97
0
ANA KRUNEŠ (BUDOL)
107
10
DORA MATIĆ (JASTREB)
A023
136
9
STEFANI OSKOMIĆ (KBK)
99
1
IVANA KRUNEŠ (BUDOL)
A025
107
5
DORA MATIĆ (JASTREB)
136
1
STEFANI OSKOMIĆ (KBK)
Osvajači medalja
1. DORA MATIĆ, JASTREB
2. STEFANI OSKOMIĆ, LEGEND
3. ANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN
3. IVANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN
PF-Starije kadetkinje-60
25
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
B030
50
5
MIRNA TKALČIĆ (SUŠAK)
105
9
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
B032
128
11
LEONARDA DEAK (BTI)
102
0
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
B033
62
11
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
66
7
LUCIJA ŽEPINA (VELEBIT)
B034
25
15
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
105
5
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
B035
128
10
LEONARDA DEAK (BTI)
62
5
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
B036
25
13
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
128
3
LEONARDA DEAK (BTI)
Osvajači medalja
1. NIKA PAVIČIĆ, VELEBIT
2. LEONARDA DEAK, BTI
3. MAŠA ŠIRANOVIĆ, JASTREB
3. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
LC-Starije kadetkinje-32
B001
98
0
ANA KRUNEŠ (BUDOL)
108
3
DORA MATIĆ (JASTREB)
B002
137
3
STEFANI OSKOMIĆ (KBK)
101
0
IVANA KRUNEŠ (BUDOL)
B004
108
3
DORA MATIĆ (JASTREB)
137
0
STEFANI OSKOMIĆ (KBK)
Osvajači medalja
1. DORA MATIĆ, JASTREB
2. STEFANI OSKOMIĆ, LEGEND
3. ANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN
3. IVANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN
LC-Starije kadetkinje-60
B010
103
0
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
106
3
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
63
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
B012
106
3
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
63
0
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
Osvajači medalja
1. MAŠA ŠIRANOVIĆ, JASTREB
2. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
3. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
3. ----