kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske u PF, LC (Ks)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BTI
BUDOKAI LABIN
FIGHTER
GLINA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KRAPINA
LEGEND
LEON GYM
MINOTAUR
NINJA
PALESTRA
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SUŠAK
SVETI MATEJ
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
VELEBIT
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
PF-Stariji kadeti-63
PF-Starije kadetkinje-55
LC-Stariji kadeti-63
LC-Starije kadetkinje-55
PF-Stariji kadeti-63
114
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
A018
96
3
AN LEE KRASNIĆI (BUDOL)
54
0
MARIN ŠEGVIĆ (PITBUL)
A021
114
3
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
96
0
AN LEE KRASNIĆI (BUDOL)
Medalists
1. MATEJ ŽAMARIJA, JASTREB
2. AN LEE KRASNIĆI, BUDOKAI LABIN
3. MARIN ŠEGVIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
PF-Starije kadetkinje-55
84
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
B025
132
8
MARGARETA MUŠNJAK (TIGAR)
21
11
ZOA VIVODA (SUŠAK)
B026
13
11
LARA RYTZ (BUZET)
126
0
NAOMI DVORNIK (PITBUL)
B027
26
0
MAGDALENA TOKIĆ (VELEBIT)
9
10
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
B028
84
10
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
21
0
ZOA VIVODA (SUŠAK)
B029
13
1
LARA RYTZ (BUZET)
9
11
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
B031
84
3
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
9
8
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. ANA JOVIĆ, SUŠAK
2. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
3. LARA RYTZ, FIGHTER
3. ZOA VIVODA, SUŠAK
LC-Stariji kadeti-63
B022
115
3
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
4
0
JOSIP KUPINA (LEONGYM)
55
MARIN ŠEGVIĆ (PITBUL)
B024
115
0
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
55
3
MARIN ŠEGVIĆ (PITBUL)
Medalists
1. MARIN ŠEGVIĆ, PIT BULL, Split
2. MATEJ ŽAMARIJA, JASTREB
3. JOSIP KUPINA, LEON GYM
3. ----
LC-Starije kadetkinje-55
B007
10
3
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
125
0
NAOMI DVORNIK (PITBUL)
B008
22
0
ZOA VIVODA (SUŠAK)
14
3
LARA RYTZ (BUZET)
B011
10
3
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
14
0
LARA RYTZ (BUZET)
Medalists
1. ANA JOVIĆ, SUŠAK
2. LARA RYTZ, FIGHTER
3. NAOMI DVORNIK, PIT BULL, Split
3. ZOA VIVODA, SUŠAK