kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske u PF, LC (Ks)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BTI
BUDOKAI LABIN
FIGHTER
GLINA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KRAPINA
LEGEND
LEON GYM
MINOTAUR
NINJA
PALESTRA
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SUŠAK
SVETI MATEJ
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
VELEBIT
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF-Stariji kadeti-47
PF-Starije kadetkinje-50
LC-Stariji kadeti-47
LC-Starije kadetkinje-50
PF-Stariji kadeti-47
118
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
A006
39
3
MARO BOSANAC (TGRSL)
92
10
KARLO VUNDAĆ (PALESTR)
A008
142
10
ADRIAN TOPALLI (PRETORI)
77
7
MARIN VULETIĆ (PLANET)
A009
93
21
MARKO KUTIJA (PALESTR)
121
10
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
A010
118
7
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
92
1
KARLO VUNDAĆ (PALESTR)
A011
142
10
ADRIAN TOPALLI (PRETORI)
93
9
MARKO KUTIJA (PALESTR)
A013
118
13
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
142
3
ADRIAN TOPALLI (PRETORI)
Medalists
1. FRAN GRUBIŠA, JASTREB
2. ADRIAN TOPALLI, PRETORIAN
3. KARLO VUNDAĆ, PALESTRA
3. MARKO KUTIJA, PALESTRA
PF-Starije kadetkinje-50
A026
27
12
LUCIJA TOKIĆ (VELEBIT)
11
11
MAGALI PALISKA (SUŠAK)
33
LUCIJA BENIĆ (SVMATEJ)
A027
144
0
ZARA LERGA (PRETORI)
41
10
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
16
ANTEA GLAVAŠ (SUŠAK)
A028
27
10
LUCIJA TOKIĆ (VELEBIT)
33
0
LUCIJA BENIĆ (SVMATEJ)
A029
41
10
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
16
0
ANTEA GLAVAŠ (SUŠAK)
A031
27
0
LUCIJA TOKIĆ (VELEBIT)
41
10
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
Medalists
1. VIKTORIJA KAMPIĆ, TIGAR, Slunj
2. LUCIJA TOKIĆ, VELEBIT
3. ANTEA GLAVAŠ, SUŠAK
3. LUCIJA BENIĆ, SVETI MATEJ
LC-Stariji kadeti-47
B017
90
0
KARLO VUNDAĆ (PALESTR)
143
3
ADRIAN TOPALLI (PRETORI)
B018
120
3
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
94
0
MARKO KUTIJA (PALESTR)
B020
143
3
ADRIAN TOPALLI (PRETORI)
120
0
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
Medalists
1. ADRIAN TOPALLI, PRETORIAN
2. FRAN GRUBIŠA, JASTREB
3. KARLO VUNDAĆ, PALESTRA
3. MARKO KUTIJA, PALESTRA
LC-Starije kadetkinje-50
B005
46
0
ANTEA GLAVAŠ (SUŠAK)
34
3
LUCIJA BENIĆ (SVMATEJ)
B006
12
0
MAGALI PALISKA (SUŠAK)
145
3
ZARA LERGA (PRETORI)
B009
34
0
LUCIJA BENIĆ (SVMATEJ)
145
3
ZARA LERGA (PRETORI)
Medalists
1. ZARA LERGA, PRETORIAN
2. LUCIJA BENIĆ, SVETI MATEJ
3. MAGALI PALISKA, SUŠAK
3. ANTEA GLAVAŠ, SUŠAK