kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske u PF, LC (Ks)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BTI
BUDOKAI LABIN
FIGHTER
GLINA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KRAPINA
LEGEND
LEON GYM
MINOTAUR
NINJA
PALESTRA
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SUŠAK
SVETI MATEJ
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
VELEBIT
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF-Stariji kadeti-37
PF-Stariji kadeti-42
PF-Starije kadetkinje-46
PF-Starije kadetkinje-50
PF-Starije kadetkinje-55
PF-Starije kadetkinje-60
LC-Starije kadetkinje-50
LC-Starije kadetkinje-55
PF-Stariji kadeti-37
A002
117
9
MARKO MAVRAČIĆ (JASTREB)
70
11
DAVID VRETENAR (PLANET)
47
FILIP TOMAŠIĆ (SUŠAK)
A004
70
10
DAVID VRETENAR (PLANET)
47
4
FILIP TOMAŠIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. DAVID VRETENAR, PLANET SPORT
2. FILIP TOMAŠIĆ, SUŠAK
3. MARKO MAVRAČIĆ, JASTREB
3. ----
PF-Stariji kadeti-42
83
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
A005
130
6
GABRIJEL LATIN (NINJA)
48
2
ŠIMUN KRAMARIĆ (SUŠAK)
A007
83
4
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
130
1
GABRIJEL LATIN (NINJA)
Medalists
1. PATRICK PETRIĆ, PLANET SPORT
2. GABRIJEL LATIN, NINJA
3. ŠIMUN KRAMARIĆ, SUŠAK
3. ----
PF-Starije kadetkinje-46
A032
15
5
KATJA MANDEKIĆ (SUŠAK)
32
2
EMA MORIĆ (SVMATEJ)
A033
80
10
NEA VUKOVIĆ (PLANET)
19
0
LEA STIJELJA (SUŠAK)
A035
15
0
KATJA MANDEKIĆ (SUŠAK)
80
10
NEA VUKOVIĆ (PLANET)
Medalists
1. NEA VUKOVIĆ, PLANET SPORT
2. KATJA MANDEKIĆ, SUŠAK
3. LEA STIJELJA, SUŠAK
3. EMA MORIĆ, SVETI MATEJ
PF-Starije kadetkinje-50
A026
27
12
LUCIJA TOKIĆ (VELEBIT)
11
11
MAGALI PALISKA (SUŠAK)
33
LUCIJA BENIĆ (SVMATEJ)
A027
144
0
ZARA LERGA (PRETORI)
41
10
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
16
ANTEA GLAVAŠ (SUŠAK)
A028
27
10
LUCIJA TOKIĆ (VELEBIT)
33
0
LUCIJA BENIĆ (SVMATEJ)
A029
41
10
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
16
0
ANTEA GLAVAŠ (SUŠAK)
A031
27
0
LUCIJA TOKIĆ (VELEBIT)
41
10
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
Medalists
1. VIKTORIJA KAMPIĆ, TIGAR, Slunj
2. LUCIJA TOKIĆ, VELEBIT
3. ANTEA GLAVAŠ, SUŠAK
3. LUCIJA BENIĆ, SVETI MATEJ
PF-Starije kadetkinje-55
84
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
B025
132
8
MARGARETA MUŠNJAK (TIGAR)
21
11
ZOA VIVODA (SUŠAK)
B026
13
11
LARA RYTZ (BUZET)
126
0
NAOMI DVORNIK (PITBUL)
B027
26
0
MAGDALENA TOKIĆ (VELEBIT)
9
10
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
B028
84
10
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
21
0
ZOA VIVODA (SUŠAK)
B029
13
1
LARA RYTZ (BUZET)
9
11
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
B031
84
3
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
9
8
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. ANA JOVIĆ, SUŠAK
2. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
3. LARA RYTZ, FIGHTER
3. ZOA VIVODA, SUŠAK
PF-Starije kadetkinje-60
25
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
B030
50
5
MIRNA TKALČIĆ (SUŠAK)
105
9
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
B032
128
11
LEONARDA DEAK (BTI)
102
0
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
B033
62
11
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
66
7
LUCIJA ŽEPINA (VELEBIT)
B034
25
15
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
105
5
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
B035
128
10
LEONARDA DEAK (BTI)
62
5
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
B036
25
13
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
128
3
LEONARDA DEAK (BTI)
Medalists
1. NIKA PAVIČIĆ, VELEBIT
2. LEONARDA DEAK, BTI
3. MAŠA ŠIRANOVIĆ, JASTREB
3. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
LC-Starije kadetkinje-50
B005
46
0
ANTEA GLAVAŠ (SUŠAK)
34
3
LUCIJA BENIĆ (SVMATEJ)
B006
12
0
MAGALI PALISKA (SUŠAK)
145
3
ZARA LERGA (PRETORI)
B009
34
0
LUCIJA BENIĆ (SVMATEJ)
145
3
ZARA LERGA (PRETORI)
Medalists
1. ZARA LERGA, PRETORIAN
2. LUCIJA BENIĆ, SVETI MATEJ
3. MAGALI PALISKA, SUŠAK
3. ANTEA GLAVAŠ, SUŠAK
LC-Starije kadetkinje-55
B007
10
3
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
125
0
NAOMI DVORNIK (PITBUL)
B008
22
0
ZOA VIVODA (SUŠAK)
14
3
LARA RYTZ (BUZET)
B011
10
3
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
14
0
LARA RYTZ (BUZET)
Medalists
1. ANA JOVIĆ, SUŠAK
2. LARA RYTZ, FIGHTER
3. NAOMI DVORNIK, PIT BULL, Split
3. ZOA VIVODA, SUŠAK