kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske u PF, LC (Ks)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BTI
BUDOKAI LABIN
FIGHTER
GLINA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KRAPINA
LEGEND
LEON GYM
MINOTAUR
NINJA
PALESTRA
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SUŠAK
SVETI MATEJ
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
VELEBIT
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF-Stariji kadeti-47
PF-Stariji kadeti-52
PF-Stariji kadeti+69
PF-Starije kadetkinje-50
PF-Starije kadetkinje-60
LC-Starije kadetkinje-60
PF-Stariji kadeti-47
118
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
A006
39
3
MARO BOSANAC (TGRSL)
92
10
KARLO VUNDAĆ (PALESTR)
A008
142
10
ADRIAN TOPALLI (PRETORI)
77
7
MARIN VULETIĆ (PLANET)
A009
93
21
MARKO KUTIJA (PALESTR)
121
10
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
A010
118
7
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
92
1
KARLO VUNDAĆ (PALESTR)
A011
142
10
ADRIAN TOPALLI (PRETORI)
93
9
MARKO KUTIJA (PALESTR)
A013
118
13
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
142
3
ADRIAN TOPALLI (PRETORI)
Medalists
1. FRAN GRUBIŠA, JASTREB
2. ADRIAN TOPALLI, PRETORIAN
3. KARLO VUNDAĆ, PALESTRA
3. MARKO KUTIJA, PALESTRA
PF-Stariji kadeti-52
A012
1
13
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
89
3
IVAN KRUNEŠ (PALESTR)
65
BORNA ŠARIĆ (PLANET)
42
DINO ŠPEHAR (TGRSL)
82
NOA JAKLIN (PLANET)
A014
1
5
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
65
4
BORNA ŠARIĆ (PLANET)
A015
42
7
DINO ŠPEHAR (TGRSL)
82
6
NOA JAKLIN (PLANET)
A017
1
6
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
42
5
DINO ŠPEHAR (TGRSL)
Medalists
1. TINO PAĆALAT, MINOTAUR
2. DINO ŠPEHAR, TIGAR, Slunj
3. BORNA ŠARIĆ, PLANET SPORT
3. NOA JAKLIN, PLANET SPORT
PF-Stariji kadeti+69
A019
74
11
IVANO ČELIĆ (PLANET)
113
1
SVEN MAČEŠIĆ (JASTREB)
A020
64
13
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
23
3
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
A024
74
10
IVANO ČELIĆ (PLANET)
64
0
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
Medalists
1. IVANO ČELIĆ, PLANET SPORT
2. GABRIEL MOČILAC, TIGAR, Slunj
3. SVEN MAČEŠIĆ, JASTREB
3. VIKTOR BRZOJA, VELEBIT
PF-Starije kadetkinje-50
A026
27
12
LUCIJA TOKIĆ (VELEBIT)
11
11
MAGALI PALISKA (SUŠAK)
33
LUCIJA BENIĆ (SVMATEJ)
A027
144
0
ZARA LERGA (PRETORI)
41
10
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
16
ANTEA GLAVAŠ (SUŠAK)
A028
27
10
LUCIJA TOKIĆ (VELEBIT)
33
0
LUCIJA BENIĆ (SVMATEJ)
A029
41
10
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
16
0
ANTEA GLAVAŠ (SUŠAK)
A031
27
0
LUCIJA TOKIĆ (VELEBIT)
41
10
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
Medalists
1. VIKTORIJA KAMPIĆ, TIGAR, Slunj
2. LUCIJA TOKIĆ, VELEBIT
3. ANTEA GLAVAŠ, SUŠAK
3. LUCIJA BENIĆ, SVETI MATEJ
PF-Starije kadetkinje-60
25
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
B030
50
5
MIRNA TKALČIĆ (SUŠAK)
105
9
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
B032
128
11
LEONARDA DEAK (BTI)
102
0
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
B033
62
11
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
66
7
LUCIJA ŽEPINA (VELEBIT)
B034
25
15
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
105
5
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
B035
128
10
LEONARDA DEAK (BTI)
62
5
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
B036
25
13
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
128
3
LEONARDA DEAK (BTI)
Medalists
1. NIKA PAVIČIĆ, VELEBIT
2. LEONARDA DEAK, BTI
3. MAŠA ŠIRANOVIĆ, JASTREB
3. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
LC-Starije kadetkinje-60
B010
103
0
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
106
3
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
63
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
B012
106
3
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
63
0
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
Medalists
1. MAŠA ŠIRANOVIĆ, JASTREB
2. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
3. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
3. ----