kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Prvenstvo Hrvatske u PF, LC (Ks)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
TEŽINE / UZRASTI
PF-Starije kadetkinje-32
PF-Starije kadetkinje-42
PF-Starije kadetkinje-46
PF-Starije kadetkinje-50
PF-Starije kadetkinje-55
PF-Starije kadetkinje-60
PF-Starije kadetkinje-65
PF-Starije kadetkinje+65
PF-Starije kadetkinje-32
A022
97
0
ANA KRUNEŠ (BUDOL)
107
10
DORA MATIĆ (JASTREB)
A023
136
9
STEFANI OSKOMIĆ (KBK)
99
1
IVANA KRUNEŠ (BUDOL)
A025
107
5
DORA MATIĆ (JASTREB)
136
1
STEFANI OSKOMIĆ (KBK)
Osvajači medalja
1. DORA MATIĆ, JASTREB
2. STEFANI OSKOMIĆ, LEGEND
3. ANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN
3. IVANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN
PF-Starije kadetkinje-42
A030
59
5
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
28
10
EVA GAL (KBK)
Osvajači medalja
1. EVA GAL, LEGEND
2. LEONA RAVLIĆ, IVANIĆ GRAD
3. ----
3. ----
PF-Starije kadetkinje-46
A032
15
5
KATJA MANDEKIĆ (SUŠAK)
32
2
EMA MORIĆ (SVMATEJ)
A033
80
10
NEA VUKOVIĆ (PLANET)
19
0
LEA STIJELJA (SUŠAK)
A035
15
0
KATJA MANDEKIĆ (SUŠAK)
80
10
NEA VUKOVIĆ (PLANET)
Osvajači medalja
1. NEA VUKOVIĆ, PLANET SPORT
2. KATJA MANDEKIĆ, SUŠAK
3. LEA STIJELJA, SUŠAK
3. EMA MORIĆ, SVETI MATEJ
PF-Starije kadetkinje-50
A026
27
12
LUCIJA TOKIĆ (VELEBIT)
11
11
MAGALI PALISKA (SUŠAK)
33
LUCIJA BENIĆ (SVMATEJ)
A027
144
0
ZARA LERGA (PRETORI)
41
10
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
16
ANTEA GLAVAŠ (SUŠAK)
A028
27
10
LUCIJA TOKIĆ (VELEBIT)
33
0
LUCIJA BENIĆ (SVMATEJ)
A029
41
10
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
16
0
ANTEA GLAVAŠ (SUŠAK)
A031
27
0
LUCIJA TOKIĆ (VELEBIT)
41
10
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
Osvajači medalja
1. VIKTORIJA KAMPIĆ, TIGAR, Slunj
2. LUCIJA TOKIĆ, VELEBIT
3. ANTEA GLAVAŠ, SUŠAK
3. LUCIJA BENIĆ, SVETI MATEJ
PF-Starije kadetkinje-55
84
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
B025
132
8
MARGARETA MUŠNJAK (TIGAR)
21
11
ZOA VIVODA (SUŠAK)
B026
13
11
LARA RYTZ (BUZET)
126
0
NAOMI DVORNIK (PITBUL)
B027
26
0
MAGDALENA TOKIĆ (VELEBIT)
9
10
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
B028
84
10
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
21
0
ZOA VIVODA (SUŠAK)
B029
13
1
LARA RYTZ (BUZET)
9
11
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
B031
84
3
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
9
8
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. ANA JOVIĆ, SUŠAK
2. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
3. LARA RYTZ, FIGHTER
3. ZOA VIVODA, SUŠAK
PF-Starije kadetkinje-60
25
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
B030
50
5
MIRNA TKALČIĆ (SUŠAK)
105
9
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
B032
128
11
LEONARDA DEAK (BTI)
102
0
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
B033
62
11
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
66
7
LUCIJA ŽEPINA (VELEBIT)
B034
25
15
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
105
5
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
B035
128
10
LEONARDA DEAK (BTI)
62
5
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
B036
25
13
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
128
3
LEONARDA DEAK (BTI)
Osvajači medalja
1. NIKA PAVIČIĆ, VELEBIT
2. LEONARDA DEAK, BTI
3. MAŠA ŠIRANOVIĆ, JASTREB
3. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
PF-Starije kadetkinje-65
134
ROKA PULJAK (TIGAR)
A034
56
10
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
75
0
KLARA BAREŠIĆ (VELEBIT)
3
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
68
PETRA ŽEPINA (VELEBIT)
A036
134
13
ROKA PULJAK (TIGAR)
56
8
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
A037
3
9
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
68
12
PETRA ŽEPINA (VELEBIT)
A039
134
10
ROKA PULJAK (TIGAR)
68
0
PETRA ŽEPINA (VELEBIT)
Osvajači medalja
1. ROKA PULJAK, TIGAR, Karlovac
2. PETRA ŽEPINA, VELEBIT
3. BARBARA BUNJEVAC, IVANIĆ GRAD
3. PETRA ŽMIRIĆ, GLINA
PF-Starije kadetkinje+65
109
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
A038
100
8
NIKOLINA REBIĆ (KRAPINA)
133
4
EMA BEĆIROVIĆ VOJNOVIĆ (TIGAR)
A040
109
12
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
100
1
NIKOLINA REBIĆ (KRAPINA)
Osvajači medalja
1. PAOLA MATIĆ, JASTREB
2. NIKOLINA REBIĆ, KRAPINA
3. EMA BEĆIROVIĆ VOJNOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----