kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Ks/Sen), K1 (Jun, Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
BLITZ
BTI
BUDOKAI LABIN
BUJE
CROATIA
DALMACIJA
DALMATINO
DOMSA
DUBRAVA
GLINA
HBD
HUS
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBK Kula
KING
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
OMEGA
OTOK
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TEAM BUZA
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TRNJE
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VIKTORIA
ZAGREB
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
K1 - Juniori -67
K1 - Juniori +91
K1 - Seniori -63,5
K1 - Seniori -67
K1 - Seniori -75
K1 - Seniori -81
K1 - Juniori -67
R1001
172
3
SALAHUDIN ŠUKE (ZELG1)
45
0
MATEO TURČIĆ (SPARTAN)
R1002
142
0
DUJE VIDOŠEVIĆ (AMENO)
209
3
ZVONIMIR MARIĆ (IMPACT)
R1003
138
0
SANDRO MARKOVIĆ (AMENO)
63
3
LUKA RUKAVINA (ZG)
R1004
178
0
MARKO GUSIĆ (MORNAR)
27
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
R1015
172
3
SALAHUDIN ŠUKE (ZELG1)
209
0
ZVONIMIR MARIĆ (IMPACT)
R1016
63
3
LUKA RUKAVINA (ZG)
27
0
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
R1034
172
3
SALAHUDIN ŠUKE (ZELG1)
63
0
LUKA RUKAVINA (ZG)
Medalists
1. SALAHUDIN ŠUKE, TROJAN
2. LUKA RUKAVINA, ZAGREB
3. ZVONIMIR MARIĆ, IMPACT
3. NIKO BILANDŽIĆ, SVETI DUH
K1 - Juniori +91
R1013
140
3
ARDIT BERISHA (AMENO)
87
0
MATEJ BABIĆ (OTOK)
31
MIKAEL GOLUBOVIĆ (SV. DUH)
R1032
140
0
ARDIT BERISHA (AMENO)
31
3
MIKAEL GOLUBOVIĆ (SV. DUH)
Medalists
1. MIKAEL GOLUBOVIĆ, SVETI DUH
2. ARDIT BERISHA, AMENO
3. MATEJ BABIĆ, OTOK
3. ----
K1 - Seniori -63,5
R2020
24
3
IVAN ZIDAR (SV. DUH)
48
0
LUKA LALIĆ (KOBRABJ)
R2021
150
0
FILIP VIDOVIĆ (LEONGYM)
33
3
LUKA MIKLEČIĆ (DUBRAVA)
R2040
24
3
IVAN ZIDAR (SV. DUH)
33
0
LUKA MIKLEČIĆ (DUBRAVA)
Medalists
1. IVAN ZIDAR, SVETI DUH
2. LUKA MIKLEČIĆ, DUBRAVA
3. LUKA LALIĆ, KOBRA, Bjelovar
3. FILIP VIDOVIĆ, LEON GYM
K1 - Seniori -67
R2036
26
0
MIHAEL HALLER (SV. DUH)
10
3
MUHAMET DESKAJ (PITBUL)
Medalists
1. MUHAMET DESKAJ, PIT BULL, Split
2. MIHAEL HALLER, SVETI DUH
3. ----
3. ----
K1 - Seniori -75
104
ANTE BUZOV (UNIRENT)
R2001
66
3
JOSIP SAMARDŽIĆ (HUS-OS)
168
0
LUKA CERANJA (PRETORI)
152
KRISTIAN NEVISTIĆ (LEONGYM)
109
FRAN PAPIĆ (CRO)
135
RAUL SUNARA (AMENO)
52
IVAN LETICA (SPARTAN)
67
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
23
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
R2008
104
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
66
0
JOSIP SAMARDŽIĆ (HUS-OS)
R2009
152
3
KRISTIAN NEVISTIĆ (LEONGYM)
109
0
FRAN PAPIĆ (CRO)
R2010
135
0
RAUL SUNARA (AMENO)
52
3
IVAN LETICA (SPARTAN)
R2011
67
0
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
23
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
R2030
104
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
152
0
KRISTIAN NEVISTIĆ (LEONGYM)
R2031
52
0
IVAN LETICA (SPARTAN)
23
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
R2046
104
0
ANTE BUZOV (UNIRENT)
23
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
Medalists
1. ANTONIO KRAJINOVIĆ, SVETI DUH
2. ANTE BUZOV, UNI RENT
3. IVAN LETICA, SPARTAN GYM
3. KRISTIAN NEVISTIĆ, LEON GYM
K1 - Seniori -81
14
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
R2002
35
3
LUKA VARGOVIĆ (DUBRAVA)
136
0
BORNA MANOJLOVIĆ (AMENO)
R2003
173
3
LUKA VRTAČIĆ (ZELG)
97
0
ANTON LJUCOVIĆ (IVNCG)
40
GAJ ĆOSIĆ (SPARTAN)
R2004
113
3
ANDREJ GRUBJEŠIĆ (MEGA.C.)
9
0
MATKO BABIĆ (BLITZ)
25
LEO PERKOVIĆ (SV. DUH)
190
DAVOR DADIĆ (MORNAR)
30
VITO KOŠAR (ŠK)
R2012
14
3
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
35
0
LUKA VARGOVIĆ (DUBRAVA)
R2013
173
0
LUKA VRTAČIĆ (ZELG)
40
3
GAJ ĆOSIĆ (SPARTAN)
R2014
113
0
ANDREJ GRUBJEŠIĆ (MEGA.C.)
25
3
LEO PERKOVIĆ (SV. DUH)
R2015
190
0
DAVOR DADIĆ (MORNAR)
30
3
VITO KOŠAR (ŠK)
R2032
14
0
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
40
3
GAJ ĆOSIĆ (SPARTAN)
R2033
25
0
LEO PERKOVIĆ (SV. DUH)
30
3
VITO KOŠAR (ŠK)
R2047
40
3
GAJ ĆOSIĆ (SPARTAN)
30
0
VITO KOŠAR (ŠK)
Medalists
1. GAJ ĆOSIĆ, SPARTAN GYM
2. VITO KOŠAR, ŠKORPION
3. BRUNO NINČEVIĆ, PIT BULL, Split
3. LEO PERKOVIĆ, SVETI DUH