kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Ks/Sen), K1 (Jun, Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
BLITZ
BTI
BUDOKAI LABIN
BUJE
CROATIA
DALMACIJA
DALMATINO
DOMSA
DUBRAVA
GLINA
HBD
HUS
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBK Kula
KING
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
OMEGA
OTOK
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TEAM BUZA
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TRNJE
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VIKTORIA
ZAGREB
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
K1 - Juniori -63,5
K1 - Juniori -71
K1 - Juniorke -56
K1 - Juniorke -65
K1 - Seniori -67
K1 - Seniori -81
K1 - Seniori -86
K1 - Seniori -91
K1 - Seniorke -60
K1 - Seniorke -70
K1 - Seniorke +70
K1 - Juniori -63,5
R1011
55
0
SVETIN VUKIČEVIĆ (DALMATI)
21
3
IGOR ŠURINA (PITBUL)
R1012
17
3
ILIR DESKAJ (PITBUL)
239
0
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
R1031
21
0
IGOR ŠURINA (PITBUL)
17
3
ILIR DESKAJ (PITBUL)
Medalists
1. ILIR DESKAJ, PIT BULL, Split
2. IGOR ŠURINA, PIT BULL, Split
3. ROKO BENIĆ, SVETI MATEJ
3. SVETIN VUKIČEVIĆ, DALMATINO
K1 - Juniori -71
16
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
R1005
238
3
PETAR MORIĆ (SVMATEJ)
88
0
IVAN MATOZAN (OTOK)
237
LUKA KARLO LJUBAS (SVMATEJ)
180
PAULO ROGULJ (MORNAR)
R1017
16
3
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
238
0
PETAR MORIĆ (SVMATEJ)
R1018
237
0
LUKA KARLO LJUBAS (SVMATEJ)
180
0
PAULO ROGULJ (MORNAR)
R1035
16
3
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
180
0
PAULO ROGULJ (MORNAR)
Medalists
1. MARIO CVITKOVIĆ, PIT BULL, Split
2. PAULO ROGULJ, MORNAR
3. PETAR MORIĆ, SVETI MATEJ
3. LUKA KARLO LJUBAS, SVETI MATEJ
K1 - Juniorke -56
R1028
157
0
MIHAELA ANIĆ (MORNAR)
20
3
LEE LALIĆ (PITBUL)
Medalists
1. LEE LALIĆ, PIT BULL, Split
2. MIHAELA ANIĆ, MORNAR
3. ----
3. ----
K1 - Juniorke -65
32
LARA MADI (DUBRAVA)
R1014
255
0
GABRIELA LOVRINČEVIĆ (HUS-OS)
19
3
TINA RADMAN (PITBUL)
R1033
32
0
LARA MADI (DUBRAVA)
19
3
TINA RADMAN (PITBUL)
Medalists
1. TINA RADMAN, PIT BULL, Split
2. LARA MADI, DUBRAVA
3. GABRIELA LOVRINČEVIĆ, HUS
3. ----
K1 - Seniori -67
R2036
26
0
MIHAEL HALLER (SV. DUH)
10
3
MUHAMET DESKAJ (PITBUL)
Medalists
1. MUHAMET DESKAJ, PIT BULL, Split
2. MIHAEL HALLER, SVETI DUH
3. ----
3. ----
K1 - Seniori -81
14
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
R2002
35
3
LUKA VARGOVIĆ (DUBRAVA)
136
0
BORNA MANOJLOVIĆ (AMENO)
R2003
173
3
LUKA VRTAČIĆ (ZELG)
97
0
ANTON LJUCOVIĆ (IVNCG)
40
GAJ ĆOSIĆ (SPARTAN)
R2004
113
3
ANDREJ GRUBJEŠIĆ (MEGA.C.)
9
0
MATKO BABIĆ (BLITZ)
25
LEO PERKOVIĆ (SV. DUH)
190
DAVOR DADIĆ (MORNAR)
30
VITO KOŠAR (ŠK)
R2012
14
3
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
35
0
LUKA VARGOVIĆ (DUBRAVA)
R2013
173
0
LUKA VRTAČIĆ (ZELG)
40
3
GAJ ĆOSIĆ (SPARTAN)
R2014
113
0
ANDREJ GRUBJEŠIĆ (MEGA.C.)
25
3
LEO PERKOVIĆ (SV. DUH)
R2015
190
0
DAVOR DADIĆ (MORNAR)
30
3
VITO KOŠAR (ŠK)
R2032
14
0
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
40
3
GAJ ĆOSIĆ (SPARTAN)
R2033
25
0
LEO PERKOVIĆ (SV. DUH)
30
3
VITO KOŠAR (ŠK)
R2047
40
3
GAJ ĆOSIĆ (SPARTAN)
30
0
VITO KOŠAR (ŠK)
Medalists
1. GAJ ĆOSIĆ, SPARTAN GYM
2. VITO KOŠAR, ŠKORPION
3. BRUNO NINČEVIĆ, PIT BULL, Split
3. LEO PERKOVIĆ, SVETI DUH
K1 - Seniori -86
41
PETAR JAMAN (SPARTAN)
R2005
110
3
ARMAN JAPIĆ (CRO)
167
0
JOSIP ČERINA (PRETORI)
174
MARKO MIŠURA (AMENO)
84
FILIP OCVIREK (KOBRABJ)
189
MARIO ZEDNIK (MORNAR)
170
ANDI VRTAČIĆ (ZELG)
15
LUKA ŽULJEVIĆ (PITBUL)
42
LUKA JAMAN (SPARTAN)
R2016
41
3
PETAR JAMAN (SPARTAN)
110
0
ARMAN JAPIĆ (CRO)
R2017
174
0
MARKO MIŠURA (AMENO)
84
0
FILIP OCVIREK (KOBRABJ)
R2018
189
0
MARIO ZEDNIK (MORNAR)
170
3
ANDI VRTAČIĆ (ZELG)
R2019
15
0
LUKA ŽULJEVIĆ (PITBUL)
42
3
LUKA JAMAN (SPARTAN)
R2034
41
3
PETAR JAMAN (SPARTAN)
84
0
FILIP OCVIREK (KOBRABJ)
R2035
170
3
ANDI VRTAČIĆ (ZELG)
42
0
LUKA JAMAN (SPARTAN)
R2048
41
0
PETAR JAMAN (SPARTAN)
170
3
ANDI VRTAČIĆ (ZELG)
Medalists
1. ANDI VRTAČIĆ, TROJAN ISTRA
2. PETAR JAMAN, SPARTAN GYM
3. LUKA JAMAN, SPARTAN GYM
3. FILIP OCVIREK, KOBRA, Bjelovar
K1 - Seniori -91
R2022
13
0
TONI ĆATIPOVIĆ (PITBUL)
218
3
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
R2023
103
0
PATRIK RAPAIĆ (MEGA.C.)
105
3
LUKA ŽULJEVIC (UNIRENT)
R2041
218
0
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
105
3
LUKA ŽULJEVIC (UNIRENT)
Medalists
1. LUKA ŽULJEVIC, UNI RENT
2. IVAN BERTIĆ, ZMAJ
3. PATRIK RAPAIĆ, MEGA CENTAR
3. TONI ĆATIPOVIĆ, PIT BULL, Split
K1 - Seniorke -60
R2037
11
3
NIKOLINA VIDAČKOVIĆ (PITBUL)
95
0
TIHANA ULAKOVIĆ (TRNJE)
Medalists
1. NIKOLINA VIDAČKOVIĆ, PIT BULL, Split
2. TIHANA ULAKOVIĆ, TRNJE
3. ----
3. ----
K1 - Seniorke -70
R2039
269
0
ANA STOJANOVIĆ (PITBUL)
18
3
ANTONIJA ZEC (PITBUL)
Medalists
1. ANTONIJA ZEC, PIT BULL, Split
2. ANA STOJANOVIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
K1 - Seniorke +70
22
LUCIJA BILOBRK (PITBUL)
R2027
92
0
ŠEJLA OMIČEVIĆ (ŠK)
227
3
GLORIA DRETVIĆ (TRNJE)
R2044
22
3
LUCIJA BILOBRK (PITBUL)
227
0
GLORIA DRETVIĆ (TRNJE)
Medalists
1. LUCIJA BILOBRK, PIT BULL, Split
2. GLORIA DRETVIĆ, TRNJE
3. ŠEJLA OMIČEVIĆ, ŠKORPION
3. ----