kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Ks/Sen), K1 (Jun, Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
BLITZ
BTI
BUDOKAI LABIN
BUJE
CROATIA
DALMACIJA
DALMATINO
DOMSA
DUBRAVA
GLINA
HBD
HUS
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBK Kula
KING
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
OMEGA
OTOK
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TEAM BUZA
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TRNJE
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VIKTORIA
ZAGREB
ZMAJ
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
PF - Starije kadetkinje-46
PF - Starije kadetkinje-65
PF - Starije kadetkinje+65
PF - Seniori-74
K1 - Seniori -75
K1 - Seniori -86
PF - Starije kadetkinje-46
128
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
1009
163
13
ZARA LERGA (PRETORI)
232
5
BRUNA MATIJAŠ (LOTUS)
184
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
161
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
1037
128
14
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
163
4
ZARA LERGA (PRETORI)
1038
184
0
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
161
10
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
1056
128
2
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
161
1
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
Medalists
1. ANA JOVIĆ, SUŠAK
2. MIHAELA TOPALLI, PRETORIAN
3. ZARA LERGA, PRETORIAN
3. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
PF - Starije kadetkinje-65
1025
117
12
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
229
3
MARINA RADIĆ (LOTUS)
1026
162
10
MILICA MATIĆ (PRETORI)
116
0
LANA KIRIN (TIGAR)
1050
117
10
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
162
0
MILICA MATIĆ (PRETORI)
Medalists
1. LARA MIHALIĆ, TIGAR, Karlovac
2. MILICA MATIĆ, PRETORIAN
3. MARINA RADIĆ, LOTUS
3. LANA KIRIN, TIGAR, Karlovac
PF - Starije kadetkinje+65
1027
164
10
PETRA PERKOVIĆ (PRETORI)
265
0
LANA PALIĆ (HUS-OS)
1028
160
2
ANA SUTLOVIĆ (PRETORI)
226
12
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
1051
164
15
PETRA PERKOVIĆ (PRETORI)
226
17
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
Medalists
1. BARBARA BUNJEVAC, IVANIĆ GRAD
2. PETRA PERKOVIĆ, PRETORIAN
3. ANA SUTLOVIĆ, PRETORIAN
3. LANA PALIĆ, HUS
PF - Seniori-74
206
THOMAS MATIĆ (MAWASHI)
81
FILIP MAROŠI (HUS-OS)
246
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
2001
195
2
MATEJ TADIĆ (HUS-OS)
165
12
LEONARD ŠARIĆ (PRETORI)
2012
206
10
THOMAS MATIĆ (MAWASHI)
81
0
FILIP MAROŠI (HUS-OS)
2013
246
12
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
165
2
LEONARD ŠARIĆ (PRETORI)
2026
206
6
THOMAS MATIĆ (MAWASHI)
246
16
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
Medalists
1. VILIM UREMOVIĆ, JASTREB
2. THOMAS MATIĆ, MAWASHI
3. LEONARD ŠARIĆ, PRETORIAN
3. FILIP MAROŠI, HUS
K1 - Seniori -75
104
ANTE BUZOV (UNIRENT)
R2001
66
3
JOSIP SAMARDŽIĆ (HUS-OS)
168
0
LUKA CERANJA (PRETORI)
152
KRISTIAN NEVISTIĆ (LEONGYM)
109
FRAN PAPIĆ (CRO)
135
RAUL SUNARA (AMENO)
52
IVAN LETICA (SPARTAN)
67
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
23
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
R2008
104
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
66
0
JOSIP SAMARDŽIĆ (HUS-OS)
R2009
152
3
KRISTIAN NEVISTIĆ (LEONGYM)
109
0
FRAN PAPIĆ (CRO)
R2010
135
0
RAUL SUNARA (AMENO)
52
3
IVAN LETICA (SPARTAN)
R2011
67
0
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
23
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
R2030
104
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
152
0
KRISTIAN NEVISTIĆ (LEONGYM)
R2031
52
0
IVAN LETICA (SPARTAN)
23
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
R2046
104
0
ANTE BUZOV (UNIRENT)
23
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
Medalists
1. ANTONIO KRAJINOVIĆ, SVETI DUH
2. ANTE BUZOV, UNI RENT
3. IVAN LETICA, SPARTAN GYM
3. KRISTIAN NEVISTIĆ, LEON GYM
K1 - Seniori -86
41
PETAR JAMAN (SPARTAN)
R2005
110
3
ARMAN JAPIĆ (CRO)
167
0
JOSIP ČERINA (PRETORI)
174
MARKO MIŠURA (AMENO)
84
FILIP OCVIREK (KOBRABJ)
189
MARIO ZEDNIK (MORNAR)
170
ANDI VRTAČIĆ (ZELG)
15
LUKA ŽULJEVIĆ (PITBUL)
42
LUKA JAMAN (SPARTAN)
R2016
41
3
PETAR JAMAN (SPARTAN)
110
0
ARMAN JAPIĆ (CRO)
R2017
174
0
MARKO MIŠURA (AMENO)
84
0
FILIP OCVIREK (KOBRABJ)
R2018
189
0
MARIO ZEDNIK (MORNAR)
170
3
ANDI VRTAČIĆ (ZELG)
R2019
15
0
LUKA ŽULJEVIĆ (PITBUL)
42
3
LUKA JAMAN (SPARTAN)
R2034
41
3
PETAR JAMAN (SPARTAN)
84
0
FILIP OCVIREK (KOBRABJ)
R2035
170
3
ANDI VRTAČIĆ (ZELG)
42
0
LUKA JAMAN (SPARTAN)
R2048
41
0
PETAR JAMAN (SPARTAN)
170
3
ANDI VRTAČIĆ (ZELG)
Medalists
1. ANDI VRTAČIĆ, TROJAN ISTRA
2. PETAR JAMAN, SPARTAN GYM
3. LUKA JAMAN, SPARTAN GYM
3. FILIP OCVIREK, KOBRA, Bjelovar