kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Ks/Sen), K1 (Jun, Sen)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
BLITZ
BTI
BUDOKAI LABIN
BUJE
CROATIA
DALMACIJA
DALMATINO
DOMSA
DUBRAVA
GLINA
HBD
HUS
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBK Kula
KING
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
OMEGA
OTOK
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TEAM BUZA
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TRNJE
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VIKTORIA
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
K1 - Juniori -51
K1 - Juniori -57
K1 - Juniori -60
K1 - Juniori -67
K1 - Juniori -71
K1 - Juniori -75
K1 - Juniori -86
K1 - Juniorke -52
K1 - Juniorke -56
K1 - Seniori -81
K1 - Seniori -86
K1 - Seniori +91
K1 - Juniori -51
R1021
155
0
ANTE KUTLEŠIĆ BIJADER (MORNAR)
38
3
FILIP GLUIĆ (SPARTAN)
Osvajači medalja
1. FILIP GLUIĆ, SPARTAN GYM
2. ANTE KUTLEŠIĆ BIJADER, MORNAR
3. ----
3. ----
K1 - Juniori -57
R1023
219
2
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
143
1
BRUNO MRAVAK (MORNAR)
Osvajači medalja
1. STJEPAN SEDAK, ZMAJ
2. BRUNO MRAVAK, MORNAR
3. ----
3. ----
K1 - Juniori -60
R1009
137
0
ANTE TOMIĆ (AMENO)
151
3
JURAJ ČAČIJA (LEONGYM)
R1010
36
1
NIKOLA ARTIČEK (DUBRAVA)
179
2
LUKA HORVAT (MORNAR)
R1030
151
1
JURAJ ČAČIJA (LEONGYM)
179
2
LUKA HORVAT (MORNAR)
Osvajači medalja
1. LUKA HORVAT, MORNAR
2. JURAJ ČAČIJA, LEON GYM
3. NIKOLA ARTIČEK, DUBRAVA
3. ANTE TOMIĆ, AMENO
K1 - Juniori -67
R1001
172
3
SALAHUDIN ŠUKE (ZELG1)
45
0
MATEO TURČIĆ (SPARTAN)
R1002
142
0
DUJE VIDOŠEVIĆ (AMENO)
209
3
ZVONIMIR MARIĆ (IMPACT)
R1003
138
0
SANDRO MARKOVIĆ (AMENO)
63
3
LUKA RUKAVINA (ZG)
R1004
178
0
MARKO GUSIĆ (MORNAR)
27
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
R1015
172
3
SALAHUDIN ŠUKE (ZELG1)
209
0
ZVONIMIR MARIĆ (IMPACT)
R1016
63
3
LUKA RUKAVINA (ZG)
27
0
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
R1034
172
3
SALAHUDIN ŠUKE (ZELG1)
63
0
LUKA RUKAVINA (ZG)
Osvajači medalja
1. SALAHUDIN ŠUKE, TROJAN
2. LUKA RUKAVINA, ZAGREB
3. ZVONIMIR MARIĆ, IMPACT
3. NIKO BILANDŽIĆ, SVETI DUH
K1 - Juniori -71
16
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
R1005
238
3
PETAR MORIĆ (SVMATEJ)
88
0
IVAN MATOZAN (OTOK)
237
LUKA KARLO LJUBAS (SVMATEJ)
180
PAULO ROGULJ (MORNAR)
R1017
16
3
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
238
0
PETAR MORIĆ (SVMATEJ)
R1018
237
0
LUKA KARLO LJUBAS (SVMATEJ)
180
0
PAULO ROGULJ (MORNAR)
R1035
16
3
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
180
0
PAULO ROGULJ (MORNAR)
Osvajači medalja
1. MARIO CVITKOVIĆ, PIT BULL, Split
2. PAULO ROGULJ, MORNAR
3. PETAR MORIĆ, SVETI MATEJ
3. LUKA KARLO LJUBAS, SVETI MATEJ
K1 - Juniori -75
154
MARIO RAVLIĆ (DUGIRAT)
R1006
86
0
DINO HRAŠKO (OTOK)
188
3
MATEO ZOVKO (MORNAR)
R1007
153
0
LEO BRČINA (DUGIRAT)
207
3
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
R1008
139
0
NOA IGNEC (AMENO)
193
3
ERIK BUZA (BUZA ZG)
R1019
154
0
MARIO RAVLIĆ (DUGIRAT)
188
3
MATEO ZOVKO (MORNAR)
R1020
207
0
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
193
3
ERIK BUZA (BUZA ZG)
R1036
188
0
MATEO ZOVKO (MORNAR)
193
3
ERIK BUZA (BUZA ZG)
Osvajači medalja
1. ERIK BUZA, TEAM BUZA
2. MATEO ZOVKO, MORNAR
3. DAVID JOZIPOVIĆ, MAWASHI
3. MARIO RAVLIĆ, DALMACIJA
K1 - Juniori -86
R1025
145
3
LUKA UGLEŠIĆ (MORNAR)
169
0
MORIS MACUKA (ZELG)
Osvajači medalja
1. LUKA UGLEŠIĆ, MORNAR
2. MORIS MACUKA, TROJAN ISTRA
3. ----
3. ----
K1 - Juniorke -52
R1027
141
3
MATEA ULOŽNIK (MORNAR)
201
0
KARLA GRBEŠIĆ (HUS-OS)
Osvajači medalja
1. MATEA ULOŽNIK, MORNAR
2. KARLA GRBEŠIĆ, HUS
3. ----
3. ----
K1 - Juniorke -56
R1028
157
0
MIHAELA ANIĆ (MORNAR)
20
3
LEE LALIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. LEE LALIĆ, PIT BULL, Split
2. MIHAELA ANIĆ, MORNAR
3. ----
3. ----
K1 - Seniori -81
14
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
R2002
35
3
LUKA VARGOVIĆ (DUBRAVA)
136
0
BORNA MANOJLOVIĆ (AMENO)
R2003
173
3
LUKA VRTAČIĆ (ZELG)
97
0
ANTON LJUCOVIĆ (IVNCG)
40
GAJ ĆOSIĆ (SPARTAN)
R2004
113
3
ANDREJ GRUBJEŠIĆ (MEGA.C.)
9
0
MATKO BABIĆ (BLITZ)
25
LEO PERKOVIĆ (SV. DUH)
190
DAVOR DADIĆ (MORNAR)
30
VITO KOŠAR (ŠK)
R2012
14
3
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
35
0
LUKA VARGOVIĆ (DUBRAVA)
R2013
173
0
LUKA VRTAČIĆ (ZELG)
40
3
GAJ ĆOSIĆ (SPARTAN)
R2014
113
0
ANDREJ GRUBJEŠIĆ (MEGA.C.)
25
3
LEO PERKOVIĆ (SV. DUH)
R2015
190
0
DAVOR DADIĆ (MORNAR)
30
3
VITO KOŠAR (ŠK)
R2032
14
0
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
40
3
GAJ ĆOSIĆ (SPARTAN)
R2033
25
0
LEO PERKOVIĆ (SV. DUH)
30
3
VITO KOŠAR (ŠK)
R2047
40
3
GAJ ĆOSIĆ (SPARTAN)
30
0
VITO KOŠAR (ŠK)
Osvajači medalja
1. GAJ ĆOSIĆ, SPARTAN GYM
2. VITO KOŠAR, ŠKORPION
3. BRUNO NINČEVIĆ, PIT BULL, Split
3. LEO PERKOVIĆ, SVETI DUH
K1 - Seniori -86
41
PETAR JAMAN (SPARTAN)
R2005
110
3
ARMAN JAPIĆ (CRO)
167
0
JOSIP ČERINA (PRETORI)
174
MARKO MIŠURA (AMENO)
84
FILIP OCVIREK (KOBRABJ)
189
MARIO ZEDNIK (MORNAR)
170
ANDI VRTAČIĆ (ZELG)
15
LUKA ŽULJEVIĆ (PITBUL)
42
LUKA JAMAN (SPARTAN)
R2016
41
3
PETAR JAMAN (SPARTAN)
110
0
ARMAN JAPIĆ (CRO)
R2017
174
0
MARKO MIŠURA (AMENO)
84
0
FILIP OCVIREK (KOBRABJ)
R2018
189
0
MARIO ZEDNIK (MORNAR)
170
3
ANDI VRTAČIĆ (ZELG)
R2019
15
0
LUKA ŽULJEVIĆ (PITBUL)
42
3
LUKA JAMAN (SPARTAN)
R2034
41
3
PETAR JAMAN (SPARTAN)
84
0
FILIP OCVIREK (KOBRABJ)
R2035
170
3
ANDI VRTAČIĆ (ZELG)
42
0
LUKA JAMAN (SPARTAN)
R2048
41
0
PETAR JAMAN (SPARTAN)
170
3
ANDI VRTAČIĆ (ZELG)
Osvajači medalja
1. ANDI VRTAČIĆ, TROJAN ISTRA
2. PETAR JAMAN, SPARTAN GYM
3. LUKA JAMAN, SPARTAN GYM
3. FILIP OCVIREK, KOBRA, Bjelovar
K1 - Seniori +91
39
ANTO ŠIRIĆ (SPARTAN)
R2024
130
0
MARKO DELIJA (KULA )
156
3
PETAR DREŽNJAK (MORNAR)
R2042
39
3
ANTO ŠIRIĆ (SPARTAN)
156
0
PETAR DREŽNJAK (MORNAR)
Osvajači medalja
1. ANTO ŠIRIĆ, SPARTAN GYM
2. PETAR DREŽNJAK, MORNAR
3. MARKO DELIJA, KBK Kula
3. ----