kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Ks/Sen), K1 (Jun, Sen)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
BLITZ
BTI
BUDOKAI LABIN
BUJE
CROATIA
DALMACIJA
DALMATINO
DOMSA
DUBRAVA
GLINA
HBD
HUS
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBK Kula
KING
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
OMEGA
OTOK
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TEAM BUZA
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TRNJE
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VIKTORIA
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Stariji kadeti-42
PF - Stariji kadeti-52
PF - Stariji kadeti-63
PF - Starije kadetkinje-60
PF - Seniori-74
K1 - Juniori -75
PF - Stariji kadeti-42
1018
46
10
IVAN UDOVIĆ (LAV)
268
0
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
1019
101
6
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
203
8
TONI URSIĆ (MAWASHI)
1046
46
11
IVAN UDOVIĆ (LAV)
203
3
TONI URSIĆ (MAWASHI)
Osvajači medalja
1. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
2. TONI URSIĆ, MAWASHI
3. SANDY ŽUNIĆ, BUDOKAI LABIN
3. TINO PAĆALAT, MINOTAUR
PF - Stariji kadeti-52
59
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
1003
204
9
LEON NOLA (MAWASHI)
112
8
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
99
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
211
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
1029
59
3
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
204
7
LEON NOLA (MAWASHI)
1030
99
3
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
211
5
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
1052
204
5
LEON NOLA (MAWASHI)
211
12
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
Osvajači medalja
1. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
2. LEON NOLA, MAWASHI
3. MATAN KATALINIĆ, MINOTAUR
3. KARLO KATINIĆ, SUŠAK
PF - Stariji kadeti-63
47
MORIS TRBULIN (LAV)
1004
208
6
TOMA RUJAK (MAWASHI)
245
8
MATIJA HMELINA (JASTREB)
1005
60
11
MATEJ SARVAŠ (SUŠAK)
50
6
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
1006
264
0
TIN KOVAČEVIĆ (HUS-OS)
79
0
MICHAEL STENTA (PLANET)
1031
47
10
MORIS TRBULIN (LAV)
245
0
MATIJA HMELINA (JASTREB)
1032
60
10
MATEJ SARVAŠ (SUŠAK)
79
5
MICHAEL STENTA (PLANET)
1053
47
16
MORIS TRBULIN (LAV)
60
7
MATEJ SARVAŠ (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
2. MATEJ SARVAŠ, SUŠAK
3. MATIJA HMELINA, JASTREB
3. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
PF - Starije kadetkinje-60
6
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
1013
91
11
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
205
1
MATEA LOZIĆ (MAWASHI)
236
MARINA MATIJAŠ (LOTUS)
123
ROKA PULJAK (TIGAR)
1041
6
10
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
91
0
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
1042
236
0
MARINA MATIJAŠ (LOTUS)
123
10
ROKA PULJAK (TIGAR)
1058
6
9
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
123
1
ROKA PULJAK (TIGAR)
Osvajači medalja
1. MARTINA BUTERIN, VELEBIT
2. ROKA PULJAK, TIGAR, Karlovac
3. PETRA ŽMIRIĆ, GLINA
3. MARINA MATIJAŠ, LOTUS
PF - Seniori-74
206
THOMAS MATIĆ (MAWASHI)
81
FILIP MAROŠI (HUS-OS)
246
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
2001
195
2
MATEJ TADIĆ (HUS-OS)
165
12
LEONARD ŠARIĆ (PRETORI)
2012
206
10
THOMAS MATIĆ (MAWASHI)
81
0
FILIP MAROŠI (HUS-OS)
2013
246
12
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
165
2
LEONARD ŠARIĆ (PRETORI)
2026
206
6
THOMAS MATIĆ (MAWASHI)
246
16
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. VILIM UREMOVIĆ, JASTREB
2. THOMAS MATIĆ, MAWASHI
3. LEONARD ŠARIĆ, PRETORIAN
3. FILIP MAROŠI, HUS
K1 - Juniori -75
154
MARIO RAVLIĆ (DUGIRAT)
R1006
86
0
DINO HRAŠKO (OTOK)
188
3
MATEO ZOVKO (MORNAR)
R1007
153
0
LEO BRČINA (DUGIRAT)
207
3
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
R1008
139
0
NOA IGNEC (AMENO)
193
3
ERIK BUZA (BUZA ZG)
R1019
154
0
MARIO RAVLIĆ (DUGIRAT)
188
3
MATEO ZOVKO (MORNAR)
R1020
207
0
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
193
3
ERIK BUZA (BUZA ZG)
R1036
188
0
MATEO ZOVKO (MORNAR)
193
3
ERIK BUZA (BUZA ZG)
Osvajači medalja
1. ERIK BUZA, TEAM BUZA
2. MATEO ZOVKO, MORNAR
3. DAVID JOZIPOVIĆ, MAWASHI
3. MARIO RAVLIĆ, DALMACIJA