kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Ks/Sen), K1 (Jun, Sen)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
BLITZ
BTI
BUDOKAI LABIN
BUJE
CROATIA
DALMACIJA
DALMATINO
DOMSA
DUBRAVA
GLINA
HBD
HUS
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBK Kula
KING
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
OMEGA
OTOK
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TEAM BUZA
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TRNJE
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VIKTORIA
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Stariji kadeti-63
PF - Stariji kadeti+69
PF - Starije kadetkinje-55
PF - Starije kadetkinje+65
PF - Seniori-69
PF - Seniori-74
PF - Seniori-79
PF - Seniori-89
PF - Seniori+94
PF - Seniorke+70
K1 - Juniori -81
K1 - Juniorke -48
K1 - Juniorke -52
K1 - Juniorke -65
K1 - Seniori -71
K1 - Seniori -75
PF - Stariji kadeti-63
47
MORIS TRBULIN (LAV)
1004
208
6
TOMA RUJAK (MAWASHI)
245
8
MATIJA HMELINA (JASTREB)
1005
60
11
MATEJ SARVAŠ (SUŠAK)
50
6
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
1006
264
0
TIN KOVAČEVIĆ (HUS-OS)
79
0
MICHAEL STENTA (PLANET)
1031
47
10
MORIS TRBULIN (LAV)
245
0
MATIJA HMELINA (JASTREB)
1032
60
10
MATEJ SARVAŠ (SUŠAK)
79
5
MICHAEL STENTA (PLANET)
1053
47
16
MORIS TRBULIN (LAV)
60
7
MATEJ SARVAŠ (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
2. MATEJ SARVAŠ, SUŠAK
3. MATIJA HMELINA, JASTREB
3. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
PF - Stariji kadeti+69
244
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
1008
64
7
IVAN ĐAKOVIĆ (HUS-OS)
215
11
STJEPAN ANDRIĆ (OMEGA)
69
JAN GREBENAR (HUS-OS)
75
IVANO ČELIĆ (PLANET)
1035
244
10
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
215
0
STJEPAN ANDRIĆ (OMEGA)
1036
69
0
JAN GREBENAR (HUS-OS)
75
11
IVANO ČELIĆ (PLANET)
1055
244
11
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
75
1
IVANO ČELIĆ (PLANET)
Osvajači medalja
1. LOVRO ŽAMARIJA, JASTREB
2. IVANO ČELIĆ, PLANET SPORT
3. STJEPAN ANDRIĆ, OMEGA
3. JAN GREBENAR, HUS
PF - Starije kadetkinje-55
7
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
1010
225
12
MAGDALENA TOKIĆ (VELEBIT)
187
8
MAJA ČABARKAPA (HUS-OS)
1011
78
17
MARTINA GRABAR (PLANET)
175
9
LEONARDA DEAK (BTI)
1012
251
0
LANA NOHA (KBK MOS)
223
10
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
1039
7
11
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
225
0
MAGDALENA TOKIĆ (VELEBIT)
1040
78
15
MARTINA GRABAR (PLANET)
223
11
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
1057
7
15
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
78
5
MARTINA GRABAR (PLANET)
Osvajači medalja
1. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
2. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
3. MAGDALENA TOKIĆ, VELEBIT
3. NIKA PAVIČIĆ, VELEBIT
PF - Starije kadetkinje+65
1027
164
10
PETRA PERKOVIĆ (PRETORI)
265
0
LANA PALIĆ (HUS-OS)
1028
160
2
ANA SUTLOVIĆ (PRETORI)
226
12
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
1051
164
15
PETRA PERKOVIĆ (PRETORI)
226
17
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
Osvajači medalja
1. BARBARA BUNJEVAC, IVANIĆ GRAD
2. PETRA PERKOVIĆ, PRETORIAN
3. ANA SUTLOVIĆ, PRETORIAN
3. LANA PALIĆ, HUS
PF - Seniori-69
2002
90
11
ANTONIO JURMAN (PLANET)
191
0
MIHAEL MATIJEVIĆ (HUS-OS)
2003
192
0
FILIP OSTRIHON (HUS-OS)
83
10
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
2020
90
20
ANTONIO JURMAN (PLANET)
83
16
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
2. DOREN MARKO MANTILLA, SUŠAK
3. MIHAEL MATIJEVIĆ, HUS
3. FILIP OSTRIHON, HUS
PF - Seniori-74
206
THOMAS MATIĆ (MAWASHI)
81
FILIP MAROŠI (HUS-OS)
246
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
2001
195
2
MATEJ TADIĆ (HUS-OS)
165
12
LEONARD ŠARIĆ (PRETORI)
2012
206
10
THOMAS MATIĆ (MAWASHI)
81
0
FILIP MAROŠI (HUS-OS)
2013
246
12
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
165
2
LEONARD ŠARIĆ (PRETORI)
2026
206
6
THOMAS MATIĆ (MAWASHI)
246
16
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. VILIM UREMOVIĆ, JASTREB
2. THOMAS MATIĆ, MAWASHI
3. LEONARD ŠARIĆ, PRETORIAN
3. FILIP MAROŠI, HUS
PF - Seniori-79
2004
77
15
MARKO DŽIN (PLANET)
233
5
KARLO MIJIĆ (LOTUS)
2005
196
0
PETAR MAROŠI (HUS-OS)
260
10
VALENTINO ŽUNAC (TIGAR)
2021
77
13
MARKO DŽIN (PLANET)
260
3
VALENTINO ŽUNAC (TIGAR)
Osvajači medalja
1. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
2. VALENTINO ŽUNAC, TIGAR, Karlovac
3. KARLO MIJIĆ, LOTUS
3. PETAR MAROŠI, HUS
PF - Seniori-89
2016
266
0
MARKO ŽOVIN (HUS-OS)
254
10
MIROSLAV GRGIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. MIROSLAV GRGIĆ, MOSLAVAC
2. MARKO ŽOVIN, HUS
3. ----
3. ----
PF - Seniori+94
2006
132
10
JURE DRLJE (AMENO)
220
0
ROBERT KRČELIĆ (HUS-OS)
2007
247
3
BRANIMIR LOKNAR (JASTREB)
74
13
DINO TREŠNJIĆ (PLANET)
2022
132
10
JURE DRLJE (AMENO)
74
0
DINO TREŠNJIĆ (PLANET)
Osvajači medalja
1. JURE DRLJE, AMENO
2. DINO TREŠNJIĆ, PLANET SPORT
3. ROBERT KRČELIĆ, HUS
3. BRANIMIR LOKNAR, JASTREB
PF - Seniorke+70
2010
248
0
VEDRANA HALINČIĆ (JASTREB)
259
0
LARA MATOŠEVIĆ (HUS-OS)
2011
186
0
LEONARDA IVAŠIĆ (BUDOL)
234
10
ANĐELA PANDŽA (LOTUS)
2025
248
10
VEDRANA HALINČIĆ (JASTREB)
234
0
ANĐELA PANDŽA (LOTUS)
Osvajači medalja
1. VEDRANA HALINČIĆ, JASTREB
2. ANĐELA PANDŽA, LOTUS
3. ----
3. LEONARDA IVAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
K1 - Juniori -81
R1024
177
0
PATRIK BAČANI (HUS-OS)
93
3
LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ (DOMSA)
Osvajači medalja
1. LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ, DOMSA
2. PATRIK BAČANI, HUS
3. ----
3. ----
K1 - Juniorke -48
R1026
199
0
IVA BUNJEVAC (HUS-OS)
198
3
MAJA OMIČEVIĆ (HUS-OS)
Osvajači medalja
1. MAJA OMIČEVIĆ, HUS
2. IVA BUNJEVAC, HUS
3. ----
3. ----
K1 - Juniorke -52
R1027
141
3
MATEA ULOŽNIK (MORNAR)
201
0
KARLA GRBEŠIĆ (HUS-OS)
Osvajači medalja
1. MATEA ULOŽNIK, MORNAR
2. KARLA GRBEŠIĆ, HUS
3. ----
3. ----
K1 - Juniorke -65
32
LARA MADI (DUBRAVA)
R1014
255
0
GABRIELA LOVRINČEVIĆ (HUS-OS)
19
3
TINA RADMAN (PITBUL)
R1033
32
0
LARA MADI (DUBRAVA)
19
3
TINA RADMAN (PITBUL)
Osvajači medalja
1. TINA RADMAN, PIT BULL, Split
2. LARA MADI, DUBRAVA
3. GABRIELA LOVRINČEVIĆ, HUS
3. ----
K1 - Seniori -71
8
ANDREJ KEDVEŠ (BLITZ)
R2006
212
0
ROKO PINTARIĆ (LEONGYM)
65
3
DARIO ANIĆ (HUS-OS)
R2007
108
0
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
68
0
FILIP IVEŠIĆ (HUS-OS)
134
PETAR MUŠURA (AMENO)
R2028
8
3
ANDREJ KEDVEŠ (BLITZ)
65
0
DARIO ANIĆ (HUS-OS)
R2029
108
0
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
134
3
PETAR MUŠURA (AMENO)
R2045
8
3
ANDREJ KEDVEŠ (BLITZ)
134
0
PETAR MUŠURA (AMENO)
Osvajači medalja
1. ANDREJ KEDVEŠ, BLITZ
2. PETAR MUŠURA, AMENO
3. DARIO ANIĆ, HUS
3. MARTIN LIPOŠĆAK, CROATIA
K1 - Seniori -75
104
ANTE BUZOV (UNIRENT)
R2001
66
3
JOSIP SAMARDŽIĆ (HUS-OS)
168
0
LUKA CERANJA (PRETORI)
152
KRISTIAN NEVISTIĆ (LEONGYM)
109
FRAN PAPIĆ (CRO)
135
RAUL SUNARA (AMENO)
52
IVAN LETICA (SPARTAN)
67
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
23
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
R2008
104
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
66
0
JOSIP SAMARDŽIĆ (HUS-OS)
R2009
152
3
KRISTIAN NEVISTIĆ (LEONGYM)
109
0
FRAN PAPIĆ (CRO)
R2010
135
0
RAUL SUNARA (AMENO)
52
3
IVAN LETICA (SPARTAN)
R2011
67
0
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
23
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
R2030
104
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
152
0
KRISTIAN NEVISTIĆ (LEONGYM)
R2031
52
0
IVAN LETICA (SPARTAN)
23
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
R2046
104
0
ANTE BUZOV (UNIRENT)
23
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
Osvajači medalja
1. ANTONIO KRAJINOVIĆ, SVETI DUH
2. ANTE BUZOV, UNI RENT
3. IVAN LETICA, SPARTAN GYM
3. KRISTIAN NEVISTIĆ, LEON GYM