kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Ks/Sen), K1 (Jun, Sen)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
BLITZ
BTI
BUDOKAI LABIN
BUJE
CROATIA
DALMACIJA
DALMATINO
DOMSA
DUBRAVA
GLINA
HBD
HUS
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBK Kula
KING
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
OMEGA
OTOK
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TEAM BUZA
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TRNJE
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VIKTORIA
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Stariji kadeti-47
PF - Stariji kadeti-63
PF - Stariji kadeti+69
PF - Seniori-74
PF - Seniori+94
PF - Seniorke+70
PF - Stariji kadeti-47
1020
243
10
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
263
0
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
1021
231
5
NIKOLA KUSTURA (LOTUS)
80
15
SANDI STENTA (PLANET)
1047
243
11
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
80
1
SANDI STENTA (PLANET)
Osvajači medalja
1. IVAN MARETIĆ, JASTREB
2. SANDI STENTA, PLANET SPORT
3. IVAN PAVAO NIKOLIĆ, MOSLAVAC
3. NIKOLA KUSTURA, LOTUS
PF - Stariji kadeti-63
47
MORIS TRBULIN (LAV)
1004
208
6
TOMA RUJAK (MAWASHI)
245
8
MATIJA HMELINA (JASTREB)
1005
60
11
MATEJ SARVAŠ (SUŠAK)
50
6
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
1006
264
0
TIN KOVAČEVIĆ (HUS-OS)
79
0
MICHAEL STENTA (PLANET)
1031
47
10
MORIS TRBULIN (LAV)
245
0
MATIJA HMELINA (JASTREB)
1032
60
10
MATEJ SARVAŠ (SUŠAK)
79
5
MICHAEL STENTA (PLANET)
1053
47
16
MORIS TRBULIN (LAV)
60
7
MATEJ SARVAŠ (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
2. MATEJ SARVAŠ, SUŠAK
3. MATIJA HMELINA, JASTREB
3. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
PF - Stariji kadeti+69
244
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
1008
64
7
IVAN ĐAKOVIĆ (HUS-OS)
215
11
STJEPAN ANDRIĆ (OMEGA)
69
JAN GREBENAR (HUS-OS)
75
IVANO ČELIĆ (PLANET)
1035
244
10
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
215
0
STJEPAN ANDRIĆ (OMEGA)
1036
69
0
JAN GREBENAR (HUS-OS)
75
11
IVANO ČELIĆ (PLANET)
1055
244
11
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
75
1
IVANO ČELIĆ (PLANET)
Osvajači medalja
1. LOVRO ŽAMARIJA, JASTREB
2. IVANO ČELIĆ, PLANET SPORT
3. STJEPAN ANDRIĆ, OMEGA
3. JAN GREBENAR, HUS
PF - Seniori-74
206
THOMAS MATIĆ (MAWASHI)
81
FILIP MAROŠI (HUS-OS)
246
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
2001
195
2
MATEJ TADIĆ (HUS-OS)
165
12
LEONARD ŠARIĆ (PRETORI)
2012
206
10
THOMAS MATIĆ (MAWASHI)
81
0
FILIP MAROŠI (HUS-OS)
2013
246
12
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
165
2
LEONARD ŠARIĆ (PRETORI)
2026
206
6
THOMAS MATIĆ (MAWASHI)
246
16
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. VILIM UREMOVIĆ, JASTREB
2. THOMAS MATIĆ, MAWASHI
3. LEONARD ŠARIĆ, PRETORIAN
3. FILIP MAROŠI, HUS
PF - Seniori+94
2006
132
10
JURE DRLJE (AMENO)
220
0
ROBERT KRČELIĆ (HUS-OS)
2007
247
3
BRANIMIR LOKNAR (JASTREB)
74
13
DINO TREŠNJIĆ (PLANET)
2022
132
10
JURE DRLJE (AMENO)
74
0
DINO TREŠNJIĆ (PLANET)
Osvajači medalja
1. JURE DRLJE, AMENO
2. DINO TREŠNJIĆ, PLANET SPORT
3. ROBERT KRČELIĆ, HUS
3. BRANIMIR LOKNAR, JASTREB
PF - Seniorke+70
2010
248
0
VEDRANA HALINČIĆ (JASTREB)
259
0
LARA MATOŠEVIĆ (HUS-OS)
2011
186
0
LEONARDA IVAŠIĆ (BUDOL)
234
10
ANĐELA PANDŽA (LOTUS)
2025
248
10
VEDRANA HALINČIĆ (JASTREB)
234
0
ANĐELA PANDŽA (LOTUS)
Osvajači medalja
1. VEDRANA HALINČIĆ, JASTREB
2. ANĐELA PANDŽA, LOTUS
3. ----
3. LEONARDA IVAŠIĆ, BUDOKAI LABIN