kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Ks/Sen), K1 (Jun, Sen)
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
BLITZ
BTI
BUDOKAI LABIN
BUJE
CROATIA
DALMACIJA
DALMATINO
DOMSA
DUBRAVA
GLINA
HBD
HUS
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBK Kula
KING
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
OMEGA
OTOK
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TEAM BUZA
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TRNJE
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VIKTORIA
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Stariji kadeti-52
PF - Stariji kadeti-63
PF - Starije kadetkinje-46
PF - Starije kadetkinje-50
PF - Seniori-69
PF - Seniorke-50
PF - Seniorke-55
PF - Seniorke-65
PF - Seniorke-70
PF - Stariji kadeti-52
59
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
1003
204
9
LEON NOLA (MAWASHI)
112
8
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
99
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
211
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
1029
59
3
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
204
7
LEON NOLA (MAWASHI)
1030
99
3
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
211
5
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
1052
204
5
LEON NOLA (MAWASHI)
211
12
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
Osvajači medalja
1. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
2. LEON NOLA, MAWASHI
3. MATAN KATALINIĆ, MINOTAUR
3. KARLO KATINIĆ, SUŠAK
PF - Stariji kadeti-63
47
MORIS TRBULIN (LAV)
1004
208
6
TOMA RUJAK (MAWASHI)
245
8
MATIJA HMELINA (JASTREB)
1005
60
11
MATEJ SARVAŠ (SUŠAK)
50
6
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
1006
264
0
TIN KOVAČEVIĆ (HUS-OS)
79
0
MICHAEL STENTA (PLANET)
1031
47
10
MORIS TRBULIN (LAV)
245
0
MATIJA HMELINA (JASTREB)
1032
60
10
MATEJ SARVAŠ (SUŠAK)
79
5
MICHAEL STENTA (PLANET)
1053
47
16
MORIS TRBULIN (LAV)
60
7
MATEJ SARVAŠ (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
2. MATEJ SARVAŠ, SUŠAK
3. MATIJA HMELINA, JASTREB
3. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
PF - Starije kadetkinje-46
128
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
1009
163
13
ZARA LERGA (PRETORI)
232
5
BRUNA MATIJAŠ (LOTUS)
184
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
161
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
1037
128
14
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
163
4
ZARA LERGA (PRETORI)
1038
184
0
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
161
10
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
1056
128
2
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
161
1
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
Osvajači medalja
1. ANA JOVIĆ, SUŠAK
2. MIHAELA TOPALLI, PRETORIAN
3. ZARA LERGA, PRETORIAN
3. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
PF - Starije kadetkinje-50
249
ANA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
1001
228
7
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
149
1
NIKOLINA DEVČIĆ (ZG)
176
LORENA ZEBA (BTI)
148
NATAŠA LABAŠ (MINOTAU)
1002
61
9
ZOA VIVODA (SUŠAK)
217
10
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
49
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
85
NIKA BABIĆ (OTOK)
29
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
1014
249
8
ANA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
228
10
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
1015
176
10
LORENA ZEBA (BTI)
148
0
NATAŠA LABAŠ (MINOTAU)
1016
217
5
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
49
15
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
1017
85
0
NIKA BABIĆ (OTOK)
29
11
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
1043
228
15
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
176
5
LORENA ZEBA (BTI)
1044
49
12
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
29
8
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
1059
228
4
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
49
10
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
Osvajači medalja
1. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
2. NATALI PAVKOVIĆ, LOTUS
3. EVA LEONA KOMŠIĆ, KING
3. LORENA ZEBA, BTI
PF - Seniori-69
2002
90
11
ANTONIO JURMAN (PLANET)
191
0
MIHAEL MATIJEVIĆ (HUS-OS)
2003
192
0
FILIP OSTRIHON (HUS-OS)
83
10
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
2020
90
20
ANTONIO JURMAN (PLANET)
83
16
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
2. DOREN MARKO MANTILLA, SUŠAK
3. MIHAEL MATIJEVIĆ, HUS
3. FILIP OSTRIHON, HUS
PF - Seniorke-50
2017
127
19
LUCIJA POLOVINA (TIGAR)
106
17
MARA VICELJA (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. LUCIJA POLOVINA, TIGAR, Karlovac
2. MARA VICELJA, SUŠAK
3. ----
3. ----
PF - Seniorke-55
5
SARA PEŠUT (SUŠAK)
2008
258
15
KARLA BOBANOVIĆ (POLAČA)
102
5
DIANA HALEPOVIĆ (MEGA.C.)
2023
5
15
SARA PEŠUT (SUŠAK)
258
5
KARLA BOBANOVIĆ (POLAČA)
Osvajači medalja
1. SARA PEŠUT, SUŠAK
2. KARLA BOBANOVIĆ, POLAČA
3. DIANA HALEPOVIĆ, MEGA CENTAR
3. ----
PF - Seniorke-65
2018
71
8
ELA ZNAOR (SUŠAK)
230
4
ANA ALABER (LAV)
Osvajači medalja
1. ELA ZNAOR, SUŠAK
2. ANA ALABER, LAV, Pula
3. ----
3. ----
PF - Seniorke-70
2019
4
8
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
210
4
ELIZABETA CRNKOVIĆ (PLANET)
Osvajači medalja
1. LORENA JURIŠIĆ, SUŠAK
2. ELIZABETA CRNKOVIĆ, PLANET SPORT
3. ----
3. ----