kickboxing.com.hr
Službeni portal za takmičenja/Kickboxing savez Bosne i Hercegovine
Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Ks/Sen), K1 (Jun, Sen)
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
BLITZ
BTI
BUDOKAI LABIN
BUJE
CROATIA
DALMACIJA
DALMATINO
DOMSA
DUBRAVA
GLINA
HBD
HUS
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBK Kula
KING
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
OMEGA
OTOK
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TEAM BUZA
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TRNJE
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VIKTORIA
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
K1 - Juniori -60
K1 - Seniori -63,5
K1 - Seniori -71
K1 - Seniori -75
K1 - Juniori -60
R1009
137
0
ANTE TOMIĆ (AMENO)
151
3
JURAJ ČAČIJA (LEONGYM)
R1010
36
1
NIKOLA ARTIČEK (DUBRAVA)
179
2
LUKA HORVAT (MORNAR)
R1030
151
1
JURAJ ČAČIJA (LEONGYM)
179
2
LUKA HORVAT (MORNAR)
Osvajači medalja
1. LUKA HORVAT, MORNAR
2. JURAJ ČAČIJA, LEON GYM
3. NIKOLA ARTIČEK, DUBRAVA
3. ANTE TOMIĆ, AMENO
K1 - Seniori -63,5
R2020
24
3
IVAN ZIDAR (SV. DUH)
48
0
LUKA LALIĆ (KOBRABJ)
R2021
150
0
FILIP VIDOVIĆ (LEONGYM)
33
3
LUKA MIKLEČIĆ (DUBRAVA)
R2040
24
3
IVAN ZIDAR (SV. DUH)
33
0
LUKA MIKLEČIĆ (DUBRAVA)
Osvajači medalja
1. IVAN ZIDAR, SVETI DUH
2. LUKA MIKLEČIĆ, DUBRAVA
3. LUKA LALIĆ, KOBRA, Bjelovar
3. FILIP VIDOVIĆ, LEON GYM
K1 - Seniori -71
8
ANDREJ KEDVEŠ (BLITZ)
R2006
212
0
ROKO PINTARIĆ (LEONGYM)
65
3
DARIO ANIĆ (HUS-OS)
R2007
108
0
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
68
0
FILIP IVEŠIĆ (HUS-OS)
134
PETAR MUŠURA (AMENO)
R2028
8
3
ANDREJ KEDVEŠ (BLITZ)
65
0
DARIO ANIĆ (HUS-OS)
R2029
108
0
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
134
3
PETAR MUŠURA (AMENO)
R2045
8
3
ANDREJ KEDVEŠ (BLITZ)
134
0
PETAR MUŠURA (AMENO)
Osvajači medalja
1. ANDREJ KEDVEŠ, BLITZ
2. PETAR MUŠURA, AMENO
3. DARIO ANIĆ, HUS
3. MARTIN LIPOŠĆAK, CROATIA
K1 - Seniori -75
104
ANTE BUZOV (UNIRENT)
R2001
66
3
JOSIP SAMARDŽIĆ (HUS-OS)
168
0
LUKA CERANJA (PRETORI)
152
KRISTIAN NEVISTIĆ (LEONGYM)
109
FRAN PAPIĆ (CRO)
135
RAUL SUNARA (AMENO)
52
IVAN LETICA (SPARTAN)
67
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
23
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
R2008
104
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
66
0
JOSIP SAMARDŽIĆ (HUS-OS)
R2009
152
3
KRISTIAN NEVISTIĆ (LEONGYM)
109
0
FRAN PAPIĆ (CRO)
R2010
135
0
RAUL SUNARA (AMENO)
52
3
IVAN LETICA (SPARTAN)
R2011
67
0
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
23
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
R2030
104
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
152
0
KRISTIAN NEVISTIĆ (LEONGYM)
R2031
52
0
IVAN LETICA (SPARTAN)
23
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
R2046
104
0
ANTE BUZOV (UNIRENT)
23
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
Osvajači medalja
1. ANTONIO KRAJINOVIĆ, SVETI DUH
2. ANTE BUZOV, UNI RENT
3. IVAN LETICA, SPARTAN GYM
3. KRISTIAN NEVISTIĆ, LEON GYM